Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

2.Divisjon Avdeling A 2017-2018

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1VåganNBK53730272197,5171313138,027,0
2Polar TeamNBK55597288193,0181215134,025,0
3BodøNBK55493288192,718954127,023,0
4Red CrownOBK53874272198,1171007111,020,0
5RolvsøyØBK51502272189,317917101,019,0
6FossenØBK51856272190,617809107,016,0
7Solli 2OBK51267272188,517521086,012,0
8SarpsborgØBK50491272185,617521067,012,0
9VarnaØBK51017272187,617501281,010,0
10Polar Team 2NBK50035272184,017321269,08,0