bragelogo.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 D 22524 Bjørg Andersen 91182185
2005-10-12
2015-09-09
0000-00-00
2 C 9243 Geir Andersen
2002-05-29
2002-05-29
2022-05-31
3 A 9206 Glenn Tore Andersen 99502004
andersen.glenntore@gmail.com
2007-05-31
2007-05-31
2017-05-31
4 B 25673 Pål Andre Andersen 90793352
palandreandersen@hotmail.com
2012-06-05
2012-06-05
2022-05-31
5 F 25716 Anders Bakken 40380106
2012-09-02
2012-09-02
2018-05-31
6 D 9185 Gunn Stenseth Bertelsen 92268136
gunn.bertelsen@dt.no
2002-05-23
2002-05-23
2019-05-31
7 B 9156 Kurt Bertelsen 93814720
kurt-bertelsen@hotmail.com
2002-05-23
2002-05-23
2022-05-31
8 F 9277 Roy Åge Bertelsen
2002-05-23
2015-09-09
0000-00-00
9 E 9234 Ingvild Bjerke 98003180
ibjerke@hotmail.com
2002-05-29
2015-09-09
2013-05-31
10 C 21024 Tormod Clausen 97688716
tormod-c@hotmail.com
2003-06-01
2003-06-01
2022-05-31
11 B 20111 Kim Andrè Holmen Hovde 97163228
kimahovde@hotmail.com
2010-02-04
2018-03-12
2020-05-31
12 B 9209 Stein Håkonsrud 99231748
2017-06-11
2017-06-11
2022-05-31
13 B 19193 Kjell Erik Karlsen 92464444
kjell290@msn.com
2010-07-01
2010-07-01
2017-05-31
14 B 24133 Lars Stokke Lindquist 45485116
Larsi2@hotmail.com
2013-05-29
2018-07-20
2020-05-31
15 B 24133 Lars Stokke Lindquist 45485116
Larsi2@hotmail.com
2013-05-25
2018-07-20
2020-05-31
16 C 25899 Rune Mørk 48201719
rumo4@online.no
2013-05-15
2013-05-15
2022-05-31
17 C 13783 Morten Nordahl 41620819
nordahlmo@gmail.com
2014-10-09
2018-10-17
2020-05-31
18 B 22248 Tony Opsand 95987503
tony-opsand@live.no
2003-02-26
2003-02-26
2017-05-31
19 C 9147 Jon Opsand Aaser 91795527
jon.opsand@eb.no
2002-05-23
2020-02-05
2020-05-31
20 C 23102 Stig Røed 92238305
sr@oso.no
2006-06-01
2006-06-01
2011-05-31
21 D 25537 Jonny Simmenes 99275345
jonny1912@hotmail.com
2011-12-02
2011-12-02
2013-05-31
22 D 19073 Annichen Skeie 97027360
annichen.skeie@me.no
2011-09-27
2011-09-27
2017-05-31
23 C 19377 Veronika Steiner 93269013
veronika.steiner@bowling.no
2009-11-08
2009-12-14
2015-05-31
24 E 26035 Trine Sæle 93270636
trines88@gmail.com
2013-10-22
2013-10-22
2014-05-31
25 C 22004 Svein Tverberg 93029668
svntv@online.no
2004-06-01
2004-06-01
2022-05-31
26 B 20522 Didrik Vatne 41007909
didvat@gmail.com
2012-06-07
2012-06-14
2016-05-31