Grenland BK Logo.JPG

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

2.divisjon veteran 2018-2019

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1GjøvikHOBK24141120201,2861126,5
2HaugesundRBK24182120201,5860225,0
3GrenlandVTBK22358120186,3860222,0
4SkansenTBK20092105191,4760121,0
5MetropensjonistenOBK22564120188,0851220,5
6CrossRBK22484120187,4850318,0
7SolørHOBK20718105197,3740317,0
8KvamBBK22674120188,9840416,0*
9FyllingenBBK22296120185,8831416,0*
10Glåmdal 2HOBK22246120185,4832315,0*
11Munken 2TBKr20016105190,6731315,0*
12Østfold21313120177,6830513,0
13SteinkjerTBKr21713120180,9821511,0
14BergenBBK21762120181,3830510,0*
15Varna ØBK18914105180,1721410,0*
16Ringerike 2BuBK21343117182,482069,0
17Veitvet SeniorOBK20946120174,682068,0
18SofiemyrOBK20894120174,181077,0