Grenland BK Logo.JPG

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

2.divisjon veteran 2018-2019

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1SkansenTBK32109165194,61191134,0
2HaugesundRBK33188165201,11180333,0
3GjøvikHOBK32895165199,41172232,5
4GrenlandVTBK31199165189,11172230,0
5CrossRBK31239165189,31171328,0
6MetropensjonistenOBK31310165189,81162326,5
7SolørHOBK32052165194,31161426,0
8Munken 2TBKr31444165190,61151524,0
9FyllingenBBK30969165187,71151523,0
10KvamBBK30507165184,91150619,0
11Glåmdal 2HOBK30569165185,31133518,0*
12SteinkjerTBKr30401165184,21141618,0*
13Østfold29409165178,21132618,0*
14Ringerike 2BuBK29451162181,81140716,0
15BergenBBK30190165183,01140715,0
16Varna ØBK27104150180,71031614,0
17SofiemyrOBK26191150174,6101099,0
18Veitvet SeniorOBK28578165173,2112098,0