HBK.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

2.divisjon veteran 2018-2019

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1GjøvikHOBK39380195201,91392238,5
2SkansenTBK37723195193,513101238,0
3HaugesundRBK39050195200,31390437,0
4GrenlandVTBK37285195191,21392236,0
5SolørHOBK38353195196,71381434,0
6MetropensjonistenOBK37448195192,01372431,5
7CrossRBK34080180189,31371529,0
8FyllingenBBK36470195187,01362528,0
9Munken 2TBKr37593195192,81352627,0
10KvamBBK36383195186,61360724,0
11SteinkjerTBKr36022195184,71351723,0
12Ringerike 2BuBK34806192181,31350821,0
13Varna ØBK35533195182,21351720,0
14BergenBBK35824195183,71350819,0*
15Østfold34777195178,31332819,0*
16Glåmdal 2HOBK36144195185,41333718,0
17SofiemyrOBK34311195176,013201113,0
18Veitvet SeniorOBK34101195174,913301012,0