HBK.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

1.divisjon veteran 2021-2022

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1GlåmdalIBK37451165227,011110041,0
2Red CrownOBK31366150209,11090133,0
3TrondheimTBKr31783150211,91080230,0
4MascotBBK31013150206,81070329,0
5GjøvikIBK31579150210,51070326,0
6ElverumIBK30882150205,91061325,5
7FredrikstadØBK33511165203,11152423,0*
8LarvikVTBK29544150197,01051423,0*
9MunkenTBKr32439165196,61141619,0*
10StordBBK31851165193,01141619,0*
11StrikeOBK30168150201,11050518,5
12HallingkastBuBK29530150196,91032518,0
13DoraTBKr29488150196,61032516,0
14HaugesundRBK32092165194,51131715,5
15Verdal TBKr35651180198,11213812,5
16BekkelagetIBK31963165193,71121811,0
17SolørIBK28261150188,4102179,0
18OrklaTBKr26888147182,9101097,0