Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

2.divisjon veteran 2018-2019

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1SkansenTBK49923255195,817131348,0
2GjøvikHOBK48819240203,416112347,5
3HaugesundRBK47888240199,516120446,0
4GrenlandVTBK48943255191,917112445,0
5MetropensjonistenOBK48936255191,917102543,5
6SolørHOBK46972240195,716101541,0
7CrossRBK42962225190,916101539,0
8Munken 2TBKr48942255191,91762934,0
9FyllingenBBK44722240186,31662829,0
10Glåmdal 2HOBK45340240188,91663728,0*
11Varna ØBK43951240183,11672728,0*
12BergenBBK46983255184,217701027,0*
13SteinkjerTBKr44354240184,81661927,0*
14KvamBBK46807255183,617601126,0
15Østfold45620255178,917431025,0
16Ringerike 2BuBK42997237181,416501122,0
17Veitvet SeniorOBK45187255177,217401318,0*
18SofiemyrOBK42835240178,516301318,0*