Orkla BK logo - fisken.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

1.divisjon veteran 2018-2019

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1MunkenTBKr49719240207,216132150,5
2HallingkastBuBK50305240209,616111448,0
3OrklaTBKr48984240204,11694339,5
4GlåmdalHOBK50408240210,016101539,0
5TrondheimTBKr52764255206,91791738,5
6BekkelagetHOBK51910255203,61772838,0
7MascotBBK49259240205,21690737,0
8Verdal TBKr51409255201,61791736,0*
9StordBBK51342255201,31782736,0*
10RingerikeBuBK47166240196,51681734,0
11ElverumHOBK51582255202,31773733,0*
12LarvikVTBK51559255202,21764733,0*
13Red CrownOBK50492255198,01780928,0
14DoraTBKr47105240196,31661927,5
15StrikeOBK47641239199,316511025,0
16RolvsøyØBK45881240191,216421019,0
17ÅsaneBBK45872240191,116311217,0
18BrageBuBK48105255188,617211413,0