Orkla BK logo - fisken.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

1.divisjon veteran 2019-2020

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1GlåmdalHOBK26524120221,0871028,0
2LarvikVTBK24003120200,0861123,0*
3Red CrownOBK23817120198,5851223,0*
4StrikeOBK24451120203,8861122,0
5GjøvikHOBK24722120206,0842219,0*
6HallingkastBuBK24260120202,2851219,0*
7MascotBBK24260120202,2840418,0
8TrondheimTBKr24603120205,0832317,0*
9OrklaTBKr24321120202,7841317,0*
10MunkenTBKr23945120199,5841317,0*
11StordBBK23446120195,4831415,0*
12HaugesundRBK23153120192,9831415,0*
13DoraTBKr23633120196,9821513,0
14Verdal TBKr23715120197,6822412,0
15ElverumHOBK23989120199,9822411,0
16BekkelagetHOBK23254120193,881169,0
17RingerikeBuBK22760120189,781077,0
18RolvsøyØBK21871120182,380173,0