Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

2.Divisjon Avdeling A 2017-2018

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1Polar TeamNBK40741208195,9131012105,021,0
2VåganNBK27967144194,2971170,015,0
3BodøNBK36895192192,21254382,014,0
4RolvsøyØBK33371176189,61161468,013,0
5SarpsborgØBK32463176184,41151547,011,0
6Red CrownOBK28512144198,0940557,08,0
7VarnaØBK27640144191,9940550,08,0
8FossenØBK32623176185,41130862,06,0
9Solli 2OBK27633144191,9930645,06,0
10Polar Team 2NBK28927160180,81010931,02,0