Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 C 26019 Ole Tom Amlien 48192803
ole-tomamlien@hadeland.energi.net
2016-01-21
2013-10-10
2017-05-31
2 A 14116 Geir Amundsen 91587194
geir.amundsen@hfk.no
2015-01-14
2010-08-24
2017-05-31
3 B 25724 Klaus Jøran Amundsen 97038807
amundsenklaus@gmail.com
2015-01-14
2012-09-09
2017-05-31
4 C 24252 Astrid Andersen 90559025
astrid-kr-andersen@live.no
2015-01-14
2008-09-01
2017-05-31
5 D 36107 Ellen Marie Andersen 92426102
ellen@antrade.no
2015-01-14
2002-06-01
2017-05-31
6 B 9285 Tore Anderssen 92017979
tore@buskerudinjeksjon.no
2017-01-26
2013-06-06
2017-05-31
7 F 2762 Roar Andersson 41460655
roar.andersson@live.no
2015-01-14
2002-06-01
2017-05-31
8 C 21856 Terje Vestby Andresen 90520311
terje.andresen@no.abb.com
2015-01-14
2004-06-01
2017-05-31
9 C 1087 Geir Anseth 91304480
2015-01-14
2007-05-31
2017-05-31
10 B 19643 Terje Barkald 97059397
tebarkal@gmail.com
2015-01-14
2006-06-20
2017-05-31
11 A 6356 Stig Rune Barstad 95946649
stigbarstad@gmail.com
2017-01-26
2002-06-01
2017-05-31
12 B 21743 Kjell Arve Berg 90878795
karveber@online.no
2015-01-14
2004-06-01
2017-05-31
13 B 4039 Morten Berg 91388186
morten@aaspro.no
2016-01-21
2013-01-02
2017-05-31
14 B 9337 Frank Berge 90051070
frank.berge@fmcti.com
2015-01-14
2016-06-01
2017-05-31
15 B 9380 Sylvi Bergtun Berge 98297612
sylvi.bergtun.berge@kongsberg.com
2015-01-14
2016-06-01
2017-05-31
16 A 17039 Morten Berntsen 90070760
m-bernt2@online.no
2016-01-21
2014-06-11
2017-05-31
17 C 9185 Gunn Stenseth Bertelsen 92268136
gunn.bertelsen@dt.no
2016-01-21
2002-05-23
2017-05-31
18 A 9156 Kurt Bertelsen 93814720
kurt-bertelsen@hotmail.com
2015-01-14
2002-05-23
2017-05-31
19 C 13424 Osmund Birkeland 91785834
osmund.birkeland@barilla.com
2015-01-14
2011-05-31
2017-05-31
20 B 17085 Ola Bjørtomt 95083213
o-bjoert@online.no
2014-12-19
2002-05-15
2017-05-31
21 E 25015 Åshild Blomli 91547232
aashilb@hotmail.com
2015-01-14
2016-08-11
2017-05-31
22 B 22430 Viggo Boneng 91318516
vigbo@online.no
2015-01-14
2016-06-02
2017-05-31
23 B 17038 Rolf Johan Boysen 90958089
rolfjohanboysen@yahoo.no
2015-02-24
2012-09-18
2017-05-31
24 B 21087 Gerd Brandett 90026818
gbrandet@frisurf.no
2015-01-14
2013-06-02
2017-05-31
25 B 21088 Håvard Brandett 97599254
gbrandet@frisurf.no
2015-01-14
2010-06-18
2017-05-31
26 C 24646 Hermod Brandsegg 91714249
hermod@brandsegg.no
2016-01-21
2015-01-02
2017-05-31
27 B 22012 Thor Brattaker 98842813
thor.brattaker@inderoy.kommune.no
2015-01-14
2004-06-01
2017-05-31
28 B 10995 Svein Arild Brovold 41457557
sveinarildbrovold@yahoo.no
2015-01-14
2016-06-09
2017-05-31
29 C 20003 Knut Arild Bråten 41647600
knutabraaten@gmail.com
2016-01-21
2002-06-01
2017-05-31
30 B 20684 Fredrikke Bøe 95802354
fredrikke@oppdal.com
2015-01-14
2002-06-01
2017-05-31
31 C 19299 Ann Kristin Dahl 98810492
Ann-Kristin.dahl@takeda.com
2016-01-21
2002-05-31
2017-05-31
32 E 25880 Rune Dahle 95997826
rudah2@online.no
2016-01-21
2013-04-09
2017-05-31
33 B 19250 Per Dalen 92201704
per.dalen@ebnett.no
2015-01-14
2002-06-01
2017-05-31
34 F 25940 Phebe Florida Dalhaug 48302662
solskinnsphebe@gmail.com
2017-01-26
2013-08-04
2017-05-31
35 C 21177 Helge Dammen 99210999
hel-damm@online.no
2015-01-14
2004-05-31
2017-05-31
36 D 21552 Toril Dammen 95137616
hel-damm@online.no
2015-01-14
2004-05-31
2017-05-31
37 C 5077 Øivind Danielsen 90870971
oehelge@hotmail.com
2016-01-21
2002-05-13
2017-05-31
38 B 6228 Magnar Dyrnes 90193525
magnar.dyrnes@gmail.com
2014-12-19
2002-06-01
2017-05-31
39 B 11774 Terje Edvardsen 91854882
tedvard47@gmail.com
2016-01-21
2002-05-27
2017-05-31
40 F 6405 Anne-Mari Engan 45238558
amengan@hotmail.com
2015-01-14
2002-06-01
2017-05-31
41 C 9202 Viggo Esbensen 95881292
esbenvvs@online.no
2016-01-21
2013-06-06
2017-05-31
42 B 6829 Roger Espen 95897734
roger.espen@getmail.no
2016-01-21
2016-08-30
2017-05-31
43 A 22874 Rune Feirud 93436631
runefeirud@hotmail.com
2016-01-21
2012-07-31
2017-05-31
44 F 1917 Håvard Flåten
2015-01-14
2002-06-01
2017-05-31
45 B 14614 Ove Fonn 97168008
ove.fonn@gmail.com
2015-01-14
2011-06-01
2017-05-31
46 F 4186 Øivind Fossum
2015-01-14
2002-06-01
2017-05-31
47 C 25671 Kjell Furunes 95269392
2016-01-21
2012-06-03
2017-05-31
48 B 19080 Hans Chr. Færgestad 41214525
hans@morch.no
2016-01-21
2002-06-01
2017-05-31
49 A 7004 Ingar Gabrielsen 97199286
ingar_gabrielsen@hotmail.com
2016-06-22
2002-06-01
2017-05-31
50 B 25919 Freddy Garberg 47452350
froffy@gmail.com
2017-01-26
2013-06-10
2017-05-31
51 F 24255 May Georgsen 97587001
may.georgsen@gmail.com
2015-01-14
2015-11-04
2017-05-31
52 B 5189 Ronald Georgsen 90581404
ronald.georgsen@bowling.no
2015-01-14
2007-05-31
2017-05-31
53 D 19008 Ivar Otto Gjerdrum 92849238
igjerdrum@gmail.com
2015-01-14
2016-06-09
2017-05-31
54 B 22749 Roar Gran Persson 90791370
roar.gp@gmail.com
2016-01-21
2006-02-20
2017-05-31
55 C 21818 Leif Erik Gulbrandsen 91101287
2015-01-14
2004-06-01
2017-05-31
56 C 10471 Joey Guzon 90805994
joey.guzon@gmail.com
2016-01-21
2016-06-21
2017-05-31
57 B 13283 Oddvar Hagenes 46679474
oddvar.hagenes@gmail.com
2015-01-14
2002-06-01
2017-05-31
58 E 19042 Erling Hansen 95934262
2016-01-21
2010-06-23
2017-05-31
59 F 4090 Ingrid S Hansen 97714576
ingrhans@gmail.com
2014-12-19
2002-06-01
2017-05-31
60 C 21906 Magnar Hansen 91600620
magnar.hansen@sf-nett.no
2015-01-14
2004-06-01
2017-05-31
61 C 25792 Odd Gunnar Hansen 98213325
oghansen@epost.no
2016-01-21
2012-11-15
2017-05-31
62 C 14627 Randi Hansen 93429413
randi.k@hotmail.no
2015-01-14
2004-05-31
2017-05-31
63 E 22213 Rigmor Hansen 45258877
magnar.hansen@sf-nett.no
2015-01-14
2005-06-01
2017-05-31
64 B 1661 Roar Hansen 91577732
roarhans18@gmail.com
2015-01-14
2002-06-01
2017-05-31
65 A 14624 Svenn-Rune Hansen 92613858
sru-hans@online.no
2015-01-14
2014-08-25
2017-05-31
66 C 13357 Tor Magne Hansen 91836069
tor.magne.hansen@tess.no
2016-01-21
2002-06-01
2017-05-31
67 B 21711 Roar Haugan 95289251
roarh@hotmail.com
2016-01-21
2004-06-01
2017-05-31
68 D 25180 Grete L. Herøy 93439628
2015-01-14
2010-10-05
2017-05-31
69 B 25431 Morten Herøy 99094340
mohero@online.no
2015-01-14
2011-09-06
2017-05-31
70 B 21360 Fredrik Hesselberg-Meyer 93201573
hesselberg-meyer@hotmail.com
2015-01-14
2003-06-01
2017-05-31
71 B 14190 Rolf Hjøllo 94857345
rolv-hj@online.no
2015-03-17
2010-06-01
2017-05-31
72 B 22750 Gaute Hoff 41471961
gaute.hoff@hotmail.no
2015-01-14
2005-06-01
2017-05-31
73 B 22950 Rigmor Holdal 91715676
rigmor.holdal@bowling.no
2017-01-26
2006-06-01
2017-05-31
74 E 20921 Jane Holen 99598150
janeholen@hotmail.com
2016-01-21
2003-06-01
2017-05-31
75 C 21057 John Holmberg 95815631
j_holmbe@hotmail.com
2015-01-14
2003-06-01
2017-05-31
76 E 25694 Laila Husøy 91198895
lailahusoy@live.no
2015-01-14
2012-08-04
2017-05-31
77 C 16038 Bente Händler 90916177
helgelovgreen@gmail.com
2016-01-21
2002-06-01
2017-05-31
78 C 25052 Olav Ludvig Haabrekke 41590369
olh@kvamnet.no
2015-01-14
2010-06-20
2017-05-31
79 A 3482 Gunnar Ingebrigtsen 92690299
gunnaring@hotmail.com
2015-01-14
2002-06-01
2017-05-31
80 C 2308 Håkon Ingebrigtsen 93498467
haakoningebrigtsen@hotmail.com
2015-01-14
2002-06-01
2017-05-31
81 B 6092 Jon M. Ingebrigtsen 92620388
jon.martin.ingebrigtsen@finanspartner.no
2015-01-14
2010-12-08
2017-05-31
82 A 14040 Lasse Ingebrigtsen 48114964
lasseingebrigtsen@hotmail.com
2016-01-21
2014-04-23
2017-05-31
83 C 3085 Liv F. Ingebrigtsen 47259455
2015-01-14
2002-06-01
2017-05-31
84 B 14636 Geir Jensen 92458500
Geir56@gmail.com
2015-01-14
2016-08-25
2017-05-31
85 B 5219 Roshild Jensen 40240998
roshildj@infotek.no
2017-01-26
2003-11-25
2017-05-31
86 B 20107 Tom-Are Jensen 92058754
tom-arej@online.no
2017-01-26
2011-09-01
2017-05-31
87 E 4389 Øystein Jensen 90649292
oysjense@online.no
2015-01-14
2002-06-01
2017-05-31
88 B 22986 Bård Jenssen 97701822
barjens@online.no
2015-01-14
2014-06-01
2017-05-31
89 C 9248 Helge Løvgreen Jenssen 93247205
helgelovgreen@gmail.com
2016-01-21
2002-06-01
2017-05-31
90 B 1629 Terje Jenssen 93407371
terjjen2@online.no
2015-01-14
2007-05-31
2017-05-31
91 C 6506 Sigurd Jeremiassen 90113039
jeremi@vktv.no
2015-01-14
2002-05-15
2017-05-31
92 B 24684 Frank Robert Johansen 91125339
frank-r2@online.no
2015-01-14
2012-07-30
2017-05-31
93 B 25723 Hallgeir Johansen 90564001
Hallgeir.johansen@gmail.com
2015-01-14
2012-09-08
2017-05-31
94 C 25778 Leif Johansen 95753811
leifmargon@yahoo.no
2017-01-26
2012-10-24
2017-05-31
95 C 1301 Ove Johansen
2015-01-14
2002-06-01
2017-05-31
96 C 3331 Per Johansen 98826600
johansen.per8@gmail.com
2015-01-14
2002-05-29
2017-05-31
97 B 16339 Rune Johansen 97593111
rune.johansen@ragnsells.no
2016-01-21
2002-06-01
2017-05-31
98 C 6832 Rune Johansen
2017-01-26
2016-09-01
2017-05-31
99 B 21242 Rune Johansen 92416410
nordent.as@gmail.com
2015-01-14
2003-06-01
2017-05-31
100 F 24617 Torill W. Johansen 92403278
torillwj@gmail.com
2017-01-26
2009-03-29
2017-05-31
101 E 1040 Grethe Johnsen 92607193
grethe.johnsen@live.no
2015-02-02
2002-06-01
2017-05-31
102 D 16091 Kjell-Erik Johnsen 91350218
milkej@online.no
2015-01-14
2002-06-01
2017-05-31
103 C 20456 Leif Bill Jørgensen 91736495
leifjorgensen@hotmail.no
2015-02-23
2002-06-01
2017-05-31
104 B 23266 Geir Karlsen 90704049
geir.karlsen@broadpark.no
2015-01-14
2007-05-30
2017-05-31
105 B 19193 Kjell Erik Karlsen 92464444
kjell290@msn.com
2016-01-21
2010-07-01
2017-05-31
106 B 25167 Jon Kilsti 93226384
jon.kilsti@ksregnskap.no
2015-01-14
2010-09-24
2017-05-31
107 B 6583 Arnt Inge Kjesbu 91833240
arkjesbu@live.no
2015-01-14
2002-05-22
2017-05-31
108 B 20846 Mariann Kleiven 92834354
mariann_kleiven@yahoo.no
2015-01-14
2003-06-01
2017-05-31
109 B 6664 Stig Kleveland 92658440
stigok@getmail.no
2015-01-14
2016-06-01
2017-05-31
110 B 6823 Knut Anders Klungervik 90740072
klunge@online.no
2015-01-14
2002-06-01
2017-05-31
111 E 14208 Kjell Kolltveit
2015-01-14
2002-05-15
2017-05-31
112 B 20465 Ragnhild Kristoffersen 90697577
raelikri@online.no
2015-01-14
2003-06-01
2017-05-31
113 A 1396 Einar Kulseng 93022645
einarkulseng@hotmail.com
2017-01-26
2002-06-01
2017-05-31
114 C 5132 Harald Kvanmo 97169351
harald.kvanmo@hotmail.com
2017-01-26
2015-10-08
2017-05-31
115 B 20052 Half Lampe 99734929
dimlight@haugnett.no
2015-01-14
2002-06-01
2017-05-31
116 C 23359 Elin Anne Larsen 97042210
elin-anne.larsen@telenor.com
2015-01-14
2016-08-11
2017-05-31
117 B 23408 Ivar Bertram Larsen 95897718
bertrala@online.no
2015-01-14
2007-05-31
2017-05-31
118 C 11748 Odvar Larsen 91140992
odgela@gmail.com
2016-01-21
2013-06-06
2017-05-31
119 B 24030 Petter Larsen 92614451
pettla2@online.no
2015-01-14
2008-02-01
2017-05-31
120 B 16268 Odd Larønningen 97657981
odd.laronningen@sf-nett.no
2015-03-25
2002-06-01
2017-05-31
121 C 9265 Arvid Lauvlid 91595246
arvid.lauvlid@rodenstock.no
2016-01-21
2002-06-01
2017-05-31
122 B 23452 Morten Leander 45802442
morten.leander@ebnett.no
2017-01-26
2007-10-08
2017-05-31
123 B 17286 Thore Liberg 90161454
2015-01-14
2014-06-04
2017-05-31
124 B 20169 Marit Lillebudal 91192696
marit.lillebudal@vital.no
2015-01-14
2011-06-28
2017-05-31
125 B 24976 Yngve Lorentsen 41921211
yngve@lorentsen.com
2017-01-26
2010-03-21
2017-05-31
126 B 13374 Ine Lorentzen 98667086 sms
2016-01-21
2006-06-21
2017-05-31
127 B 3279 Øyvind Lund 92842501
livlund@lyse.net
2016-01-21
2002-05-29
2017-05-31
128 C 24317 Helge Lønning 41163274
2017-01-26
2008-09-15
2017-05-31
129 C 24317 Helge Lønning 41163274
2016-01-21
2008-09-15
2017-05-31
130 E 24833 Eva Annie Magnussen 90889746
2015-01-14
2011-07-15
2017-05-31
131 C 21682 Nina Marring 40611401
nina.marring@ebnett.no
2017-01-26
2004-06-01
2017-05-31
132 B 21653 Anita Meiningen
2015-01-14
2004-06-01
2017-05-31
133 D 24695 Tore Meiningen 00000000
2015-01-14
2009-07-12
2017-05-31
134 B 3732 Petter Meland 92062224
unni.stein@vital.no
2015-01-14
2002-06-01
2017-05-31
135 B 23351 Bente Mengshoel 90640190
bente.elisabeth.mengshoel@lifi.no
2015-01-14
2007-05-31
2017-05-31
136 F 10179 Unni Michelsen 93855106
2015-01-14
2002-05-25
2017-05-31
137 C 25980 Ivar Midtlyng 41309869
midtly@hotmail.com
2017-01-26
2013-09-11
2017-05-31
138 C 36110 Danny Midtøy 94130818
danny.midtoy@gmail.com
2015-01-14
2013-07-05
2017-05-31
139 B 7133 Halvar Mikalsen 90526705
halvar.mikalsen@vkbb.no
2017-01-26
2002-05-25
2017-05-31
140 B 21942 Olav Mistereggen 90042221
olav.mistereggen@gmail.com
2015-01-14
2009-02-04
2017-05-31
141 B 16247 Ulf N. Moen 91549157
ulf.moen@altiboxmail.no
2015-01-14
2002-06-01
2017-05-31
142 A 14454 Janne Monsen 48261331
janne368@gmail.com
2016-01-21
2016-06-01
2017-05-31
143 A 14454 Janne Monsen 48261331
janne368@gmail.com
2017-01-26
2016-06-01
2017-05-31
144 B 14102 Kjell Roald Monsen 91917717
krm3333@hotmail.com
2015-01-14
2014-12-14
2017-05-31
145 C 22269 Torgeir Mortensen 99288947
torgemor@online.no
2015-02-23
2005-06-01
2017-05-31
146 B 24487 Kjetil Myrstad 99290022
kjetil.myrstad@tromskraft.no
2017-01-26
2008-12-19
2017-05-31
147 E 25733 Osvald Myrås 91696717
osarnmy@online.no
2016-01-21
2012-09-13
2017-05-31
148 B 23604 Terje Mælen 92644290
terjemaelen@icloud.com
2016-01-21
2011-06-20
2017-05-31
149 C 25899 Rune Mørk 48201719
rumo4@online.no
2016-01-21
2013-05-15
2017-05-31
150 E 25697 John Ivar Nielsen 90567405
john.nielsen@oppdal.com
2016-01-21
2012-08-09
2017-05-31
151 B 10817 Terje Nilsen 92434793
Terje.nilsen2@vikenfiber.no
2015-01-14
2016-06-01
2017-05-31
152 A 14670 Asle Nordbø 95011505
asle-nor@online.no
2016-01-21
2013-06-05
2017-05-31
153 C 33433 John Norheim 97190612
johnno@broadpark.no
2016-01-21
2002-06-01
2017-05-31
154 D 11754 Bjørn Norli 93093480
b.norli@getmail.no
2017-01-26
2002-06-01
2017-05-31
155 B 22133 Rolf Erik Nyseter 97060086
rolerikn@online.no
2015-01-14
2008-06-01
2017-05-31
156 D 25077 Evy K Olsen 91634571
2017-01-26
2010-08-15
2017-05-31
157 E 1724 Franz Olsen 90602002
franz@g-mail.no
2015-02-02
2002-05-15
2017-05-31
158 B 25076 Jack Olsen 92859045
2017-01-26
2010-08-15
2017-05-31
159 B 10579 Anton Olstad 90011683
2016-01-21
2015-09-05
2017-05-31
160 E 10798 Anne Grethe Oppegaard 91624864
oppegaard.anne@gmail.com
2015-01-14
2003-06-01
2017-05-31
161 B 10797 Birger Inge Oppegaard 90697955
oppegaard.birger@gmail.com
2015-01-14
2002-06-01
2017-05-31
162 B 2261 Arild Pedersen 90516425
arildpe3@online.no
2015-01-14
2016-09-08
2017-05-31
163 C 31387 Asle Pedersen 90575352
pedersen-asle@hotmail.no
2016-01-21
2011-03-01
2017-05-31
164 D 22551 Jan Peistorpet
2015-01-14
2005-06-01
2017-05-31
165 E 24797 Lise Mørch Petersen 41208719
tostropa@gmail.com
2017-01-26
2009-09-19
2017-05-31
166 B 6691 Bjørn Richvoldsen 90777524
bjorn@orklahus.no
2015-01-14
2002-05-15
2017-05-31
167 A 22815 Pål Sigurd Romskaug 91329816
promskau@bbnett.no
2016-01-21
2014-06-11
2017-05-31
168 B 19330 Børre Rosenkilde 48062000
bowling@bros.no
2016-01-21
2012-08-23
2017-05-31
169 C 14043 Gunvor Rosenkilde 91880167
gh@bros.no
2016-01-21
2012-08-23
2017-05-31
170 E 24468 Inger Marie Rosø 91194242
inge-ros@online.no
2017-01-26
2015-09-15
2017-05-31
171 B 20574 Rolf Arne Rønning 96793066
rarnro@hotmail.com
2016-01-21
2012-10-11
2017-05-31
172 C 22669 Kirsti Rørvik 93085053
kirsti@snekkernbuvika.no
2015-01-14
2005-06-01
2017-05-31
173 E 25364 Olav Røyrvik 41568740
2016-01-21
2011-06-06
2017-05-31
174 B 14038 Arvid Sandal 47290820
sandy@zell.no
2015-01-14
2002-06-01
2017-05-31
175 F 1048 Reidun Sandal 97094510
sandy@zell.no
2016-12-11
2002-06-01
2017-05-31
176 C 5080 Oddvar Severinsen 47240521
odseverin@icloud.com
2016-01-21
2016-01-08
2017-05-31
177 D 21858 Per Erik Sjøblom 91637484
pes.jo@hotmail.com
2016-01-21
2004-06-01
2017-05-31
178 B 6817 Ola Skar 99404807
ingj-ta@online.no
2015-01-14
2002-06-01
2017-05-31
179 C 25110 John Skarholm 92445804
john.skarholm@gmail.com
2015-01-14
2010-09-01
2017-05-31
180 C 6757 Frode Morten Skjørland 93692866
frodemorten@gmail.com
2016-01-21
2002-05-30
2017-05-31
181 C 11432 Svein Erik Skovdahl 90880288
sveinerik.skovdahl@hotmail.com
2015-01-14
2002-05-25
2017-05-31
182 B 24905 Noralf Sneeggen 94276589
noralfsneeggen@hotmail.com
2015-01-14
2010-01-09
2017-05-31
183 E 22769 Unni Stein 92447626
unni.stein@dnb.no
2016-01-21
2005-06-01
2017-05-31
184 C 26272 Jan Stensby 91554055
jan.stensby@live.no
2016-01-21
2014-10-13
2017-05-31
185 B 26439 Per Frode Sterud 40299233
mesterud@bbnett.no
2016-01-21
2016-06-02
2017-05-31
186 D 25679 Odd Stikbakke 90569150
odd.stikbakke@hadeland-energi.net
2015-01-14
2012-06-17
2017-05-31
187 A 1169 Arne Svein Strøm 91513335
audarnes@rocketmail.com
2016-01-21
2015-06-01
2017-05-31
188 B 1404 Bjørn Størksen 99327186
b-stoerk@online.no
2015-01-14
2002-06-01
2017-05-31
189 B 15281 Trond Syvertsen 47689933
trondsyvertsen30@gmail.com
2017-01-26
2002-06-01
2017-05-31
190 A 10751 Arne Harry Sæther 90989833
arnesat@broadpark.no
2015-01-14
2009-06-08
2017-05-31
191 B 22831 Frank Tangen 41573625
frank.tangen@epost.kvam.no
2015-01-14
2006-06-01
2017-05-31
192 C 23312 Dag Tjosaas 90143386
dag.tjosaas@kvamnet.no
2015-01-14
2007-05-31
2017-05-31
193 D 3293 Nina Torgersen 90169122
ntorgers@online.no
2015-01-14
2008-06-01
2017-05-31
194 C 24939 Gro Tronvold 91388186
grotr@frisurf.no
2016-01-21
2013-09-17
2017-05-31
195 C 25920 Reidar Ulseth 94975349
reidar.ulseth@gmail.com
2015-01-14
2013-06-12
2017-05-31
196 B 3188 Georg Utstrand 92800337
gutstrand@gmail.com
2016-01-21
2002-06-01
2017-05-31
197 D 22929 Håkon Vik 41699575
haak-vi@online.no
2016-01-21
2006-06-01
2017-05-31
198 D 20732 Gerda Vistnes 98623972
2015-01-14
2002-06-01
2017-05-31
199 C 25324 Jan-Erik Weisten 94301151
jew-65@hotmail.com
2016-01-21
2011-03-16
2017-05-31
200 B 11606 Svend Weum 90692681
svendweum@gmail.com
2016-01-21
2013-04-25
2017-05-31
201 B 21069 Birger Wibe 90581366
b.wibe@m3n.no
2015-01-14
2016-06-02
2017-05-31
202 C 16046 Jan Ødegård 93217575
jan.odeg@gmail.com
2016-01-21
2006-07-01
2017-05-31
203 B 21726 Stein Tore Øien 98289837
stein.tore@hotmail.no
2015-01-14
2004-06-01
2017-05-31
204 D 20989 Arild Øiseth 90072370
2016-01-21
2003-06-01
2015-05-31
205 D 25933 Kjellaug Aalbotsjord 93490195
ole.aalb@nax.no
2016-01-21
2016-08-16
2017-05-31
206 B 7063 Ole Aalbotsjord 92866820
ole.aalb@nax.no
2017-01-26
2016-06-15
2017-05-31
207 B 25000 Jørn Andre Ålgårdstad 91194412
aaalgaa@online.no
2016-01-21
2010-05-05
2017-05-31
208 A 13803 John Aarre 41270806
john.aarre@lyse.net
2016-01-21
2016-06-03
2017-05-31
209 C 24126 Bjarte Årvik 93203550
bjarte.aarvik@outlook.com
2016-01-21
2015-07-06
2017-05-31