Hedmark Fylkeskommune.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 A 26164 Espen Bangshaug 90655489
bangsh@online.no
2016-05-18
2016-06-02
2023-05-31
2 B 25926 Daniel Bergstrøm 45483630
daniel-bergstrom86@hotmail.com
2016-11-08
2016-11-08
2020-05-31
3 B 17039 Morten Berntsen 90070760
mortenberntsen015@gmail.com
2014-06-11
2014-06-11
2023-05-31
4 D 27233 Villy Bratvoldengen 91688664
villy.bratv@live.no
2019-10-22
2019-10-22
2020-05-31
5 C 27404 Christoffer Broman 94139944
christoffer@bowlingexperten.no
2020-09-01
2020-09-01
2022-05-31
6 B 22637 Tron Bråten 91852426
tronbraten@gmail.com
2019-08-16
2019-08-16
2023-05-31
7 B 22575 Tron August Bråten 95049874
august90tabr@gmail.com
2021-09-05
2021-09-16
2022-05-31
8 C 24940 Sindre Dahlen 41145117
sindre@dahlen.it
2010-02-10
2010-02-10
2013-05-31
9 D 27479 Magnus Engen Molstad 41737978
magnmol@hotmail.com
2020-12-09
2020-12-09
10 D 26045 Dagfinn Eriksen 90790526
2013-11-01
2013-11-01
2015-05-31
11 D 27478 Pelle Evenrud 94893511
pelleevenrud97@icloud.com
2020-12-09
2020-12-09
12 A 17103 John Fossum 90615625
90615625jf@gmail.com
2002-05-23
2002-05-23
2023-05-31
13 C 26431 Øyvind Furulund 41442233
poteten_89@hotmail.com
2015-07-02
2015-07-02
2023-05-31
14 E 27077 Jonas Granum 98429154
2018-10-20
2018-10-20
2020-05-31
15 A 26852 Runar Granum 95044972
rungra@outlook.com
2017-08-16
2017-08-16
2023-05-31
16 D 27677 Roger Gundersen 95151586
Rogu2@online.no
2022-07-11
2022-07-11
2023-05-31
17 D 23565 Kent Magne Høgsveen
2008-02-21
2008-02-21
2015-05-31
18 A 20573 Tor Inge Jansen 91147024
toringejansen@gmail.com
2015-08-22
2015-09-20
2023-05-31
19 A 17154 Erland Lund 95026674
Erland.lund@bilia.no
2007-05-31
2007-05-31
2023-05-31
20 B 19187 Knut Ingar Lundsæter 93461554
klundse@yahoo.no
2002-05-23
2002-05-23
2009-05-31
21 D 26231 Berit Løvlien 90729128
beritlovlien@gmail.com
2018-07-17
2018-07-17
2023-05-31
22 F 26144 Jonas Moen 91349525
becham797@hotmail.com
2014-02-19
2014-02-19
2015-05-31
23 D 27517 Trine Victoria Olsby 92067620
trine.victoria@hotmail.com
2021-08-21
2021-08-21
2023-05-31
24 D 25368 Inge Olsen 95821189
inols@online.no
2011-06-14
2011-06-14
2013-05-31
25 A 17147 Stian Olsen 90743410
stian@bowlingexperten.no
2002-05-08
2002-05-08
2023-05-31
26 C 17075 Marvin Paulsen 45671956
marvinpaulsen@live.com
2014-05-18
2002-06-01
2023-05-31
27 B 17319 Christian Pettersen 90189906
christian300_pettersen@yahoo.no
2016-08-12
2016-08-12
2020-05-31
28 C 27606 Per Gunnar Romskaug 99257614
perisrom@bbnett.no
2022-01-14
2022-01-14
2023-05-31
29 B 22815 Pål Sigurd Romskaug 91329816
promskau@bbnett.no
2014-06-11
2014-06-11
2023-05-31
30 A 26860 Eskild Rosenlund 48078782
eskildr@hotmail.com
2017-08-29
2017-08-29
2023-05-31
31 B 26543 Philip Andre Skogen Christiansen 95435362
philip.meg99@gmail.com
2015-12-09
2016-01-26
2022-05-31
32 B 26439 Per Frode Sterud 40299233
mesterud@bbnett.no
2019-07-23
2019-07-23
2023-05-31
33 D 27480 Kai Andreas Strøm 95279651
kaiasbaias@gmail.com
2020-12-09
2020-12-09
34 D 27511 Christoffer Tirevoll Fossum 90731395
christoffer.fossum@icloud.com
2021-08-10
2021-08-10
2022-05-31
35 C 4335 Lars Perry Øie
2006-06-01
2006-06-01
2011-05-31
36 B 27303 Kim Frode Aasterud 46824586
ackrite_86@hotmail.com
2019-11-26
2019-11-26
2023-05-31