Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 C 23461 Kine Mariel Arntzen 95869747
kinearntzen@gmail.com
2019-02-23
2016-02-25
2019-05-31
2 B 26636 Nerijus Balcytis 41172213
suma.smuikas@gmail.com
2016-08-16
2016-08-16
2020-05-31
3 F 25463 Amalie Bjørn 90629591
fjordgard-pia@hotmail.com
2011-09-27
2011-09-27
2017-05-31
4 C 25378 Jonas-André Bjørnsand 41696411
jonas@bjornsand.net
2011-08-04
2011-08-04
2014-05-31
5 E 25377 Jimmy Bjørnsand Olsen 41374742
jimmy.olsen@hotmail.no
2011-07-29
2011-07-29
2015-05-31
6 Stine Elise Brones 47864536
2019-01-14

7 E 23536 Karoline Brox 90479186
2008-02-21
2008-02-21
2013-05-31
8 E 25821 Pål-Erik Eide 91550071
mai.helen.kristoffersen@hotmail.com
2013-01-03
2013-01-03
2019-05-31
9 D 20690 Bernt Endrerud 90104880
2003-02-07
2003-02-07
2022-05-31
10 D 26007 Knut Følstad 92662113
knufoel@online.no
2013-01-30
2013-09-30
2020-05-31
11 Cecilia Godtlibsen 96200044
2019-01-11

12 D 25424 Johannes Haldorsen 90777079
johannes@h-u-s.no
2011-09-03
2011-09-03
2013-05-31
13 E 25654 Jan Erik Hansen 90018964
jan-e-h4@frisurf.no
2012-05-02
2012-05-02
2014-05-31
14 E 25462 Joakim Kristoffer Hansen 93603483
may-b-h4@online.no
2011-09-27
2011-09-27
2017-05-31
15 C 21626 Kjell-Erik Hansen 91752761
kjele2@online.no
2003-12-20
2003-12-20
2020-05-31
16 E 22991 Ådne Hansen
2012-08-27
2011-03-01
2013-05-31
17 Håvard Julian Hanssen 93061361
haavard_sivertsen_1@hotmail.com
2016-09-15

18 D 25444 Lovin Herleif Hauge 91896766
lovin.hauge@rfg.no
2011-09-11
2011-09-11
2013-05-31
19 C 20013 Ole-Kristian Haakseth 91814727
ole-k@hotmail.no
2002-06-01
2002-06-01
2012-05-31
20 F 26013 Sindre Jensen 48260956
merethejnsn@gmail.com
2013-10-07
2013-10-07
2019-05-31
21 C 23538 Joachim Alexander Johansen 48333999
joachimajohansen@gmail.com
2008-02-21
2016-05-25
2017-05-31
22 G 25477 Sondre Johansen 99445722
hege.anett.johansen@gmail.com
2011-10-04
2011-10-04
2019-05-31
23 F 25464 Sondre Eric Johansen 98649240
odd-arn2@online.no
2011-09-27
2011-09-27
2019-05-31
24 C 22882 Kent Tore Johnsen 47757434
kenttore@hotmail.com
2006-06-01
2006-06-01
2016-05-31
25 C 20012 Sten-Jonny Kildahl 90043488
sten-jonny@byggesystemer.no
2002-06-01
2002-06-01
2020-05-31
26 E 25609 Christer Larsen Bergland 92600520
baabergland@hotmail.com
2012-02-04
2012-02-04
2019-05-31
27 C 20795 Jakob Leiknes 48058590
jakob@norvikar.no
2003-05-11
2003-05-11
2020-05-31
28 F 31394 Ulvar Kristoffer Leiknes
2008-04-23
2017-02-08
2018-05-31
29 E 25432 Maycee Manlapat 98684757
mjoyce@hotmail.com
2011-09-06
2011-09-06
2016-05-31
30 E 26028 Tor Eilif Martinsen 99466449
tor.eilif@hotmail.com
2016-08-16
2016-08-16
2015-05-31
31 Mikael Masvik 95874257
mikaelmasvik@live.no
2016-09-15

32 G 25501 Ida-Sofie Nilsen 95173100
jantjohnsen72@hotmail.com
2011-10-25
2011-10-25
2019-05-31
33 C 22851 Per-Halvor Nordli 48128844
phnordli@gmail.com
2006-06-01
2006-06-01
2020-05-31
34 C 21229 Kai Børre Olsen 95884680
kbolsen6@gmail.com
2013-08-12
2013-08-12
2015-05-31
35 E 25806 Magne Olsen 41496845
magneo97@hotmail.com
2012-12-01
2012-12-01
2016-05-31
36 Erlend Pedersen 98667462
erlendpedersen@hotmail.com
2013-06-07

37 E 25504 Eirik Johan Rognli 46977035
mona@salgsentralen.no
2011-11-04
2011-11-04
2016-05-31
38 E 22607 Arild Rognså 90674351
arildrognsaa@combitel.no
2005-06-01
2005-06-01
2015-05-31
39 F 25373 Øyvind Saltrø Eriksen 97789529
2011-06-29
2011-06-29
2017-05-31
40 F 25500 Reben Seglsten 95270152
tosegl-68@hotmail.com
2011-10-25
2011-10-25
2019-05-31
41 C 25428 Joakim Theodorsen 91714006
Theodrsn@gmail.com
2011-09-05
2011-09-05
2018-05-31
42 F 25562 Mikal Theodorsen 90270736
lt.theodorsen@gmail.com
2012-01-02
2012-01-02
2020-05-31
43 C 31382 Arne Thomassen 41012481
arne76thom@gmail.com
2008-06-01
2019-11-05
2020-05-31
44 F 25685 Laila-Beate Thomassen-Paulsen 99295573
laila79pau@gmail.com
2012-06-20
2012-06-20
2020-05-31
45 E 25807 Espen Trulsen 46421055
espen.trulsen@gmail.com
2012-12-01
2012-12-01
2014-05-31
46 C 25678 Vegar Trulsen 97135360
v-max600@hotmail.com
2012-06-15
2016-06-06
2017-05-31
47 C 23371 Kenneth Tørrissen 91301782
kenneth.torrissen@mac.com
2011-08-03
2016-09-10
2019-05-31
48 F 25655 Amanda Wessel Skaar 97155007
linda@norskfagskole.no
2012-05-02
2012-05-02
2018-05-31