gokstad.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 D 27341 Emanuel kifle Abbay 45062044
Habteababbay@yahoo.no
2020-01-28
2020-01-28
2022-05-31
2 D 26638 Ludvig Baumann Karlsen 98047068
Veronica.pettersen@fonix.as
2022-09-27
2022-09-27
2024-05-31
3 F 25206 Marius Berggren Nilsen 92099275
2010-10-22
2010-10-22
2011-05-31
4 B 20180 Justin Blackburn 48231203
2002-06-01
2002-06-01
2011-05-31
5 D 27164 David AS Børud 91412170
cathrinebs@icloud.com
2019-04-07
2019-04-07
2024-05-31
6 A 16027 Trygve Fredriksen 95223570
trygvefredriksen@yahoo.no
2024-05-27
2024-06-05
2025-05-31
7 C 25241 Tarjei Gaulen Røstum 91515379
2010-11-19
2010-11-19
2012-05-31
8 D 24488 Ken Rune Gibson 91771639
2010-06-08
2010-06-08
2011-05-31
9 B 24614 Jan Helge Hagmansen 94842970
2023-09-14
2023-09-14
2018-05-31
10 A 20156 Alexander Halvorsen 92891898
halvorsen.alexander@gmail.com
2023-08-09
2023-08-15
2025-05-31
11 F 25977 Bamo Kalik Hamid 99117757
kalik55@hotmail.com
2013-09-05
2013-09-07
2023-05-31
12 B 21711 Roar Haugan 95289251
roarh@hotmail.com
2004-06-01
2004-06-01
2025-05-31
13 Hem Heidi 41222606
2013-06-02

14 F 27437 Angela Hoang 97522481
2020-10-21
2020-10-21
2025-05-31
15 C 27434 Anh Hoang 97522481
pindslebilpleieas@hotmail.com
2020-10-21
2020-10-21
2024-05-31
16 E 27436 Marcus Hoang 97522481
2020-10-21
2020-10-21
2024-05-31
17 F 24633 Simen Holmberg 92869507
2009-04-20
2009-04-20
2011-05-31
18 E 21028 Regine Huseby 99155790
2003-06-01
2003-06-01
2011-05-31
19 D 27626 Michael Andreassen Hvitstein 45908598
michaelhvitstein@gmail.com
2022-03-21
2022-03-21
2023-05-31
20 B 16189 Stian Hytten 90635524
stian.hytten@gmail.com
2010-07-19
2010-07-19
2011-05-31
21 A 15975 Erik Iversen 90697534
Skolmarbil@gmail.com
2023-09-14
2023-09-14
2025-05-31
22 F 25197 Chrisander Jaehn 95734572
2010-10-14
2010-10-14
2018-05-31
23 F 25196 Therese Jaehn 95734572
2010-10-14
2010-10-14
2016-05-31
24 D 25034 Daniel Jakobsen 95278320
2010-05-24
2010-06-08
2011-05-31
25 F 25722 Henrik Jakobsen 92832310
2012-08-27
2012-09-07
2013-05-31
26 D 21712 Steinar Johannessen 93805920
steinarjo@gmail.com
2011-07-19
2011-07-19
2025-05-31
27 F 25534 Carl Christian Karlsen 45963532
2011-12-01
2011-12-01
2016-05-31
28 B 23014 Terje Karlsen 40068574
terjekar@hotmail.com
2022-07-19
2022-07-19
2025-05-31
29 F 25583 Ole Andre Knutsen Rudskjær 45515197
2012-01-18
2012-01-23
2013-05-31
30 D 24459 Henning Kristiansen 91376303
2008-09-08
2008-09-08
2010-05-31
31 Dag Legreid 99387234
dag.legreid@jotun.no
2024-02-14

32 Stine Lie 47874988
2014-05-25

33 D 20429 Andreas Meslo 41163606
and_mesl@hotmail.com
2023-11-10
2002-10-23
2014-05-31
34 D 25199 John Kristian Nesbekk 41695363
2010-10-14
2010-10-14
2012-05-31
35 D 27934 Tron van Ngo 41766999
ngovantron@yahoo.com
2023-08-09
2023-08-24
36 C 24849 Karsten Normann Nørberg 93006668
karstennorberg@gmail.com
2023-08-09
2009-10-30
2022-05-31
37 F 25203 Stine-Marie Olafsen 92246241
2010-10-18
2010-10-18
2015-05-31
38 C 21402 Camilla Berg Olsen 93486800
camillabergolsen76@gmail.com
2023-11-10
2015-11-30
2023-05-31
39 G 25202 Stian Paulsen 99369984
2010-10-18
2010-10-18
2019-05-31
40 G 25182 Victoria Pedersen 33468380
2010-10-07
2010-10-07
2018-05-31
41 D 26306 Vidar Christian Rasmussen 90405981
v-chrisr@online.no
2017-09-18
2022-09-25
2024-05-31
42 B 23395 Henning Rugsveen 95850533
hr@op.no
2016-08-08
2016-08-08
2024-05-31
43 D 24461 Kjell Sandve 95926949
kjell@sandve.net
2008-07-10
2013-12-05
2024-05-31
44 D 26089 Magnus Sandvik Jakobsen 41659249
2022-09-25
2022-09-25
2025-05-31
45 B 27031 Ragnar Slyngstadli 91308423
ragnarslyngstadli@gmail.com
2018-08-17
2018-08-17
2025-05-31
46 D 24456 Robert Stevenson 98086642
robmstevens@yahoo.co.uk
2010-09-30
2010-09-30
2011-05-31
47 C 27130 Karsten Støfringshaug 99042066
nina@stofringshaug.no
2019-01-19
2019-01-19
2024-05-31
48 B 24508 Chris Nicolai Sunde 97520364
chris.sunde@hotmail.com
2020-01-24
2009-01-12
2014-05-31
49 D 26591 Jonas Søland 93221919
piasoeland@hotmail.com
2016-05-30
2016-05-30
2023-05-31
50 F 25484 Signe Thon Brekke 99410905
2011-09-26
2011-10-08
2017-05-31
51 Ken Nhat Hoang To 91267874
yomi.kt@gmail.com
2024-06-11

52 D 28055 Danny Atrio Tran 45151514
Danny_a_tran@yahoo.no
2024-03-21
2024-03-21
53 D 27933 Dong van Tran 91739836
dong.van.tran@hotmail.com
2023-08-09
2023-08-24
2024-05-31
54 D 27932 Dongem van Tran 97500392
dongem.tran@sandefjordbredband.net
2023-08-09
2023-08-24
55 D 28041 Duong Van Tran 93867918
tvd@sandefjordbredband.net
2023-12-14
2024-02-27
2025-05-31
56 D 27830 Thanh Tan Tran 91689962
thanh.tran3888@gmail.com
2024-06-11
2023-01-26
2025-05-31
57 C 16216 Thomas Undseth 99288545
2002-06-01
2002-06-01
2023-05-31
58 C 25708 Hiep Van Huynh 95257987
hiep.v.h@hotmail.com
2012-08-27
2012-08-27
2025-05-31
59 E 27931 Nga Thi Tuyet Vu 95968108
hiep.V.H@hotmail.com
2023-08-09
2023-08-24
60 C 16298 Ole Petter Westbye 45615497
2002-06-01
2002-06-01
2010-05-31
61 F 16348 Stian Andre Wilhelmsen 46743382
2010-10-19
2017-08-29
2011-05-31
62 D 25222 Jesper Wroldsen 45220150
2010-10-18
2010-11-01
2012-05-31