Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 D 23361 Leif-Magne Anderson 45107324
leif-magne.anderson@live.no
2013-01-27
2013-01-27
0000-00-00
2 Marcus Bordewich
marcus_bordewich@hotmail.com
2020-01-01

3 D 26426 Alex Bray 90687041
aljbr@statoil.com
2015-06-22
2015-06-22
4 Johan Dankertsen 95973372
2020-02-12

5 D 27394 Simon Dankertsen 46888612
seamonster.dankertsen@gmail.com
2020-02-12
2020-08-18
2021-05-31
6 D 27029 Manuel Echeverria 97717054
manuel.e.echeverria@gmail.com
2018-01-10
2018-08-10
2021-05-31
7 D 27307 Christian Ervik 91374546
christian7171@live.com
2019-11-28
2019-11-28
2021-05-31
8 F 26471 Sverre J. Frantzen 45244628
sverre_F_95@hotmail.com
2015-09-11
2015-09-11
9 C 20461 Ivar Gjertsen 91581543
igjerts@online.no
2003-06-01
2003-06-01
2021-05-31
10 C 25275 Mathias Hokland 47946461
mathiashokland1999@hotmail.com
2018-04-10
2018-04-10
2021-05-31
11 B 21809 Andreas Jacobsen 40053593
andreasjacobsen1@hotmail.com
2019-01-29
2019-01-29
2021-05-31
12 Jonas Jakobsen 95474714
jonas_manu_jakobsen@hotmail.com
2014-03-27

13 D 5137 Robert Johansen 99367489
robert.joha@hotmail.com
2014-02-23
2014-02-24
14 C 5149 Ketil Larsen 45634964
ketillarsen@hotmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2020-05-31
15 Jonas Lunde 45111144
lunde.jonas@gmail.com
2019-03-27

16 D 23415 Alexander Meyer 97743345
2007-05-31
2007-05-31
2012-05-31
17 F 23542 Bendik Micheeff 93091608
micheeff@gmail.com
2017-04-18
2008-02-21
2014-05-31
18 G 26921 Cassius Micheeff
2017-04-11
2017-12-21
2023-05-31
19 F 23388 Ivan Andre Micheeff 48192230
ivan.micheeff@gmail.com
2007-05-31
2016-12-31
2021-05-31
20 E 5148 Knut Joachim Myreng
2002-06-01
2002-06-01
2013-05-31
21 D 5168 Gunnar Nergaard 91172389
2005-06-01
2005-06-01
2016-05-31
22 Stein Roald Nilssen 99598476
stein-r3@online.no
2018-03-04

23 E 26908 Sander Nilssen Ligaard 98995223
trine.m.n@icloud.com
2017-11-27
2017-11-27
2021-05-31
24 E 5210 Bent Nyland 90777953
2002-06-01
2002-06-01
2009-05-31
25 Sylvi Therese Paulsen 41231024
s.t.p97@hotmail.com
2020-08-25

26 D 25254 Magnar Hugo Pedersen 90235417
keepern_911@hotmail.com
2017-12-20
2010-12-20
2011-05-31
27 D 25254 Magnar Hugo Pedersen 90235417
keepern_911@hotmail.com
2017-10-07
2010-12-20
2011-05-31
28 E 25244 Eirik Rann 99529666
e.rann@online.no
2010-11-26
2010-11-26
2013-05-31
29 F 24476 Kristoffer Rasmussen
2018-09-01
2008-04-17
2010-05-31
30 D 25078 Naleupon Sampaokaew 92285821
naleupon@hotmail.com
2010-08-15
2018-06-07
2021-05-31
31 D 22007 Tor-Gunnar Steien
2016-12-31
2016-12-31
0000-00-00