HBK.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

1.divisjon veteran 2019-2020

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1GlåmdalHOBK46116210219,614112145,0
2StrikeOBK39139192203,81383234,0
3MascotBBK40176195206,01381433,0
4TrondheimTBKr39840195204,31372432,0
5Red CrownOBK41286210196,61462631,0
6HallingkastBuBK39940195204,81381430,0
7LarvikVTBK39434195202,21363429,0*
8StordBBK38543195197,71362529,0*
9GjøvikHOBK40466195207,51354427,0
10ElverumHOBK42241210201,11462626,0*
11BekkelagetHOBK41836210199,21452726,0*
12DoraTBKr41663210198,41443726,0*
13MunkenTBKr41692210198,51451825,0
14HaugesundRBK38711195198,51352624,0
15OrklaTBKr38549195197,71352622,0
16Verdal TBKr38991195200,01334620,0
17RolvsøyØBK39176210186,614221013,0
18RingerikeBuBK39800210189,514201212,0