HBK.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 D 27584 Alexander Sandal Alsaker 47156140
aalsaker@hotmail.com
2021-11-08
2021-11-08
2 E 25036 Eivind Bakke 98218160
Eivindbakke75@gmail.com
2013-09-09
2010-06-08
2020-05-31
3 D 27424 Eric Bergthun 94970565
ericbergthun@gmail.com
2020-10-06
2020-10-07
4 E 13424 Osmund Birkeland 91785834
osmund.birkeland@barilla.com
2011-05-31
2011-05-31
2022-05-31
5 D 25479 Nicolai Botten 93675274
lene.johannessen@yahoo.no
2014-09-16
2014-09-16
2018-05-31
6 C 25469 Casper Brochmann 91800620
cbrochmann10@gmail.com
2021-08-07
2021-08-07
2022-05-31
7 C 21110 Kate Brochmann 45039389
kate@sheiken.no
2010-06-08
2010-06-08
2022-05-31
8 E 13279 Marit Eide 97010472
2012-07-04
2014-09-27
2014-05-31
9 B 20913 Espen Ekornsæter 90605304
espen@haugesundauto.no
2010-08-11
2017-02-15
2021-05-31
10 B 20913 Espen Ekornsæter 90605304
espen@haugesundauto.no
2017-02-15
2017-02-15
2021-05-31
11 D 27471 Sjur Elleflådt 90782020
sjurern@gmail.com
2020-11-19
2020-11-24
2022-05-31
12 G 27592 Heine Eriksen 97561744
helena.helgesen@hotmail.com
2021-11-17
2021-11-17
2022-05-31
13 F 27473 Torgeir Grydeland 90033948
2rgeir.g@gmail.com
2021-06-20
2021-06-20
2022-05-31
14 C 13422 Astrid Hagland Gjerde 98267003
mcastrid@me.com
2017-08-14
2017-05-12
2022-05-31
15 C 13357 Tor Magne Hansen 94083030
'Tor.Magne.Hansen@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2022-05-31
16 E 26802 Ann Kristin Johansen 97575732
Aksolberg85@yahoo.no
2017-05-12
2017-05-12
2022-05-31
17 D 26686 Daniel Johnsen 94800554
2016-11-07
2016-11-07
2022-05-31
18 G 27475 Erica Bergthun Kjeka 95842363
hildek87@hotmail.com
2021-06-20
2021-06-20
2022-05-31
19 C 20052 Half Lampe 99734929
dimlight@haugnett.no
2002-06-01
2002-06-01
2022-05-31
20 D 13567 Jostein Landa 91662704
jostein.landa@upheads.no
2020-12-02
2020-12-02
2019-05-31
21 D 26799 Othelie Landa 45187373
othelie@amail.no
2021-09-08
2021-09-08
2022-05-31
22 E 26971 Jacob Ruud Lillesund 91608875
b9m3d@icload.com
2018-02-28
2018-03-14
2022-05-31
23 G 27476 Elias Halleland Mokleiv 40530573
linemokleiv@gmail.com
2020-09-16
2020-12-02
2022-05-31
24 G 27591 Ariel Hermine Snørteland Netland 91640721
kristian.netland@outlook.com
2021-10-28
2021-11-17
2022-05-31
25 G 27590 Dina Olivia Snørteland Netland 91640721
kristian.netland@outlook.com
2021-10-28
2021-11-17
2022-05-31
26 C 14171 Kristian Snørteland Netland 91640721
kristian.netland@outlook.com
2007-05-31
2007-05-31
2022-05-31
27 F 26656 Kristian Olsen 98442511
kristianolsen4321@gmail.com
2016-09-13
2016-09-13
2022-05-31
28 C 27110 Ole Johan Olsen 40044611
OleJohan.Olsen@gmail.com
2018-11-28
2018-11-28
2022-05-31
29 C 13452 Tove Elise Paulsen 93831820
toveelisepaulsen@gmail.com
2021-11-03
2021-11-03
2022-05-31
30 E 27229 Kjersti Våge Pensgaard 99246968
kjersti.pensgaard@gmail.com
2019-08-09
2019-08-09
2022-05-31
31 B 13414 Øivind Pettersen
oeivpett@online.no
2016-08-10
2016-08-10
2022-05-31
32 C 14038 Arvid Sandal 47290820
sandy@zell.no
2002-06-01
2002-06-01
2022-05-31
33 F 1048 Reidun Sandal 97094510
sandy@zell.no
2002-06-01
2002-06-01
2020-05-31
34 E 26049 Osmo Sjøvang 95249584
2013-11-05
2013-11-05
2015-05-31
35 F 25376 Else Skarholm 92445804
john.skarholm@gmail.com
2011-07-22
2011-07-22
2016-05-31
36 D 25110 John Skarholm 92445804
john.skarholm@gmail.com
2010-09-01
2010-09-01
2022-05-31
37 G 27593 Mia Helene Skogland-Johannessen 47760051
ch_bj@hotmail.com
2021-11-17
2021-11-17
2022-05-31
38 C 13313 Arve Sørensen 41366836
arve_sorensen@hotmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2022-05-31
39 C 13775 Roald Johan Vikse 40461004
roald_123@hotmail.com
2015-07-05
2015-07-05
2017-05-31
40 F 20055 Svein Roald Vikse 91677861
sveinroaldvikse@getmail.no
2002-06-01
2002-06-01
2020-05-31
41 C 21618 Sonja Karin Vikse Wahlberg 47335461
sonja.k.vikse@gmail.com
2013-01-21
2017-05-12
2022-05-31
42 E 27250 Rene Wagner 47451214
foothpath@gmail.com
2019-09-03
2019-09-03
2021-05-31
43 D 25983 Terje Wahlberg 45224087
terje.wahlberg@gmail.com
2013-09-12
2013-09-12
2014-05-31
44 D 27101 Kristian Østebøvik Sætre 99376520
osaetr@online.no
2018-11-07
2018-11-07
2022-05-31
45 C 24126 Bjarte Årvik 93203550
bjarte.aarvik@outlook.com
2021-05-09
2021-05-09
2022-05-31