HBK.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 B 13433 Trond Amundsen 91630816
Tronnd@amundsentrading.no
2017-02-14
2017-02-14
2019-05-31
2 F 25037 Caroline Bakke 45504774
cb-stormberg@hotmail.com
2010-06-08
2010-06-08
2019-05-31
3 E 25036 Eivind Bakke 98218160
Eivindbakke75@gmail.com
2010-06-08
2010-06-08
2014-05-31
4 C 13424 Osmund Birkeland 91785834
osmund.birkeland@barilla.com
2011-05-31
2011-05-31
2019-05-31
5 D 25480 Johannes Botten 93675274
lene.johannessen@yahoo.no
2014-03-05
2014-03-05
2019-05-31
6 D 25479 Nicolai Botten 93675274
lene.johannessen@yahoo.no
2014-09-16
2014-09-16
2018-05-31
7 D 25347 Henriette Brochmann 45039389
2011-05-10
2011-05-10
2019-05-31
8 C 21110 Kate Brochmann 45039389
kate@sheiken.no
2010-06-08
2010-06-08
2019-05-31
9 D 26862 Embla Margrethe Cox 40528030
ekathinka@hotmail.com
2017-09-04
2017-09-04
2019-05-31
10 E 13279 Marit Eide 97010472
2012-07-04
2014-09-27
2014-05-31
11 B 20913 Espen Ekornsæter 90605304
espen@haugesundauto.no
2010-08-11
2017-02-15
2019-05-31
12 B 20913 Espen Ekornsæter 90605304
espen@haugesundauto.no
2017-02-15
2017-02-15
2019-05-31
13 F 24253 Cecilie Fagerheim 91642804
hicecilie@gmail.com
2009-08-30
2009-08-30
2013-05-31
14 D 26688 Tommy Georgsen Olsen 40545445
ymmotneslo@hotmail.com
2018-08-11
2018-08-11
2019-05-31
15 B 14145 Janne Gustafsson 91755524
post@bryggeservice.no
2016-06-06
2016-07-05
2018-05-31
16 D 13422 Astrid Hagland Gjerde 98267003
mcastrid@me.com
2017-08-14
2017-05-12
2019-05-31
17 D 26946 Frode Hansen 91828377
annbjorghansen@hotmail.com
2018-01-22
2018-01-24
18 B 25465 Martin Hansen 94198954
martinhansen94@gmail.com
2011-09-28
2016-01-12
2019-05-31
19 C 13357 Tor Magne Hansen 91836069
tor.magne.hansen@tess.no
2002-06-01
2002-06-01
2018-05-31
20 F 27109 Martin Hellesund 99268997
martin.hellesund@hotmail.com
2018-11-28
2018-11-28
2019-05-31
21 D 22966 Veronica Hillestad 94831840
2018-01-21
2018-01-21
2019-05-31
22 C 25696 Vilde Hillestad 90554858
vildehi02@hotmail.no
2017-08-27
2017-08-27
2019-05-31
23 E 26802 Ann Kristin Johansen 97575732
Aksolberg85@yahoo.no
2017-05-12
2017-05-12
2019-05-31
24 D 26686 Daniel Johnsen 94800554
2016-11-07
2016-11-07
2019-05-31
25 F 26947 Simon Kallevik Røssehaug 47260326
an73ne@gmail.com
2018-01-22
2018-01-24
2019-05-31
26 B 20052 Half Lampe 99734929
dimlight@haugnett.no
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
27 C 13567 Jostein Landa 91662704
jostein.landa@upheads.no
2017-02-11
2017-02-11
2019-05-31
28 D 26799 Othelie Landa 45187373
othelie@amail.no
2017-05-02
2017-05-02
2019-05-31
29 F 26971 Jacob Ruud Lillesund 91608875
b9m3d@icload.com
2018-02-28
2018-03-14
2019-05-31
30 C 14171 Kristian Netland 91640721
knetland@hotmail.com
2007-05-31
2007-05-31
2018-05-31
31 D 26658 Ariel Nuntun 45915385
ariel.nuntun@hotmail.com
2016-09-13
2016-09-13
2019-05-31
32 D 26656 Kristian Olsen 98442511
kristianolsen4321@gmail.com
2016-09-13
2016-09-13
2019-05-31
33 D 27110 Ole Johan Olsen 40044611
OleJohan.Olsen@gmail.com
2018-11-28
2018-11-28
34 B 13414 Øivind Pettersen
2016-08-10
2016-08-10
2019-05-31
35 F 25759 Juni Amanda Røssehaug 90993880
Juni.Amanda@hotmail.com
2012-10-02
2012-10-02
2019-05-31
36 E 25782 Rikard Røssehaug 90993880
rikard10000@gmail.com
2012-10-30
2012-10-30
2019-05-31
37 B 14038 Arvid Sandal 47290820
sandy@zell.no
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
38 F 1048 Reidun Sandal 97094510
sandy@zell.no
2002-06-01
2002-06-01
2017-05-31
39 E 26049 Osmo Sjøvang 95249584
2013-11-05
2013-11-05
2015-05-31
40 E 25668 Stian Skailand 45393070
vikingfravest@gmail.com
2012-06-01
2012-06-01
2018-05-31
41 F 25376 Else Skarholm 92445804
john-skarholm@gmail.com
2011-07-22
2011-07-22
2016-05-31
42 C 25110 John Skarholm 92445804
john.skarholm@gmail.com
2010-09-01
2010-09-01
2019-05-31
43 B 13313 Arve Sørensen 41366836
arve_sorensen@hotmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
44 C 13775 Roald Johan Vikse 40461004
roald_123@hotmail.com
2015-07-05
2015-07-05
2017-05-31
45 F 20055 Svein Roald Vikse 91677861
sveinroaldvikse@getmail.no
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
46 C 21618 Sonja Karin Vikse Wahlberg 47335461
sonja.k.vikse@gmail.com
2013-01-21
2017-05-12
2019-05-31
47 D 25983 Terje Wahlberg 45224087
terje.wahlberg@gmail.com
2013-09-12
2013-09-12
2014-05-31
48 G 27062 Bård Wannberg
jokalarv@hotmail.com
2018-09-25
2018-09-25
2019-05-31
49 B 25317 Bjørnar Wannberg Skarholm 93089028
bwannberg@hotmail.com
2011-03-08
2011-03-08
2019-05-31
50 F 27101 Kristian Østebøvik Sætre 99376520
osaetr@online.no
2018-11-07
2018-11-07
2019-05-31