HBK.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

2.Divisjon Avdeling B 2022-2023

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1Jarlsberg VTBK1264064197,5431033,07,0
2FyllingenBBK1527080190,9520334,04,0
3Åsane 2BBK1562280195,3520327,04,0
4Jarlsberg 2VTBK1220964190,8420225,04,0
5SarpsborgØBK627632196,1220017,04,0
6GokstadVTBK1236964193,3411218,03,0
7EvjeABK591732184,9210111,02,0
8HaugesundRBK545432170,421019,02,0
9SandnesRBK540832169,021017,02,0
10FredrikstadØBK596132186,320029,00,0