HBK.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

2.Divisjon Avdeling B 2022-2023

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1Jarlsberg VTBK40920208196,7131030107,023,0
2SarpsborgØBK38511192200,6121101107,022,0
3EvjeABK35355176200,91161474,013,0
4SandnesRBK37094208178,31360775,012,0
5FredrikstadØBK36539192190,31260675,012,0
6HaugesundRBK32579176185,11160570,012,0
7Jarlsberg 2VTBK38181208183,61341855,09,0
8GokstadVTBK34090176193,71123650,07,0
9FyllingenBBK38873208186,913301068,06,0
10Åsane 2BBK38305208184,213301045,06,0