HBK.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

2.Divisjon Avdeling B 2023-2024

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1EvjeABK53305256208,2161411145,029,0
2SølvkulaBuBK52223272192,017926101,020,0
3FredrikstadØBK50678256198,016907108,018,0
4Drammen TigersBuBK52391272192,617908103,018,0
5LarvikVTBK50879256198,71680898,016,0
6GokstadVTBK48794256190,61680894,016,0
7HaugesundRBK47433256185,316601070,012,0
8MossØBK48053256187,716511091,011,0
9GrenlandVTBK44802240186,715501080,010,0
10SandnesRBK43137240179,71542967,010,0