Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 E 27251 Mathias Asbjørnsen Strand 94054099
mathias.strand04@gmail.com
2019-09-04
2019-09-04
2022-05-31
2 D 23549 Irene A. Askerøi 41291698
ireneabe83@hotmail.com
2008-02-21
2008-02-21
2022-05-31
3 E 27175 Julie Undrum Bakke 48449323
lineundrum@yahoo.no
2019-05-09
2019-05-09
2022-05-31
4 B 15234 Stig Øyvind Berge 45908171
stigoy@hotmail.com
2019-08-12
2019-08-12
2022-05-31
5 F 26317 Nicolai Fonn 90236789
nicolai@fonn.biz
2019-10-25
2019-10-25
2017-05-31
6 F 26547 Nils Petter Fonn 95905511
nilsp@fonn.biz
2016-01-28
2016-01-28
2016-05-31
7 B 16027 Trygve Fredriksen 95223570
trygvefredriksen@yahoo.no
2020-06-05
2020-06-05
2022-05-31
8 B 16027 Trygve Fredriksen 95223570
trygvefredriksen@yahoo.no
2020-06-02
2020-06-05
2022-05-31
9 C 24240 Tom Faannessen 97554371
tomfaannessen@hotmail.com
2017-05-23
2017-05-23
2022-05-31
10 B 26736 Adrian Garder 94824505
runegarder@yahoo.no
2017-01-20
2017-01-20
2022-05-31
11 C 26535 Rune Garder 97159313
runegarder@yahoo.no
2016-01-07
2016-01-07
2022-05-31
12 A 24393 Aleksander Gran Persson 91761991
aleksanto88@gmail.com
2015-01-14
2015-02-02
2022-05-31
13 C 22749 Roar Gran Persson 90791370
roar.gp@gmail.com
2006-02-20
2006-02-20
2022-05-31
14 E 22807 Dag-Emil Gravdal 92294909
dag-emil@dawa.no
2020-06-09
2020-06-09
2012-05-31
15 D 27503 Per Tore Halvorsen 41633585
pertorehalvorsen@gmail.com
2021-06-18
2021-08-16
2022-05-31
16 E 22213 Rigmor Hansen 45258877
magnar.hansen@sf-nett.no
2005-06-01
2005-06-01
2018-05-31
17 C 25508 Vidar Hansen 97580995
vidarbrh@gmail.com
2011-11-07
2011-11-07
2022-05-31
18 D 27348 Edvin A. J. Hultberg 91998935
hultberg@mittnett.net
2020-02-02
2020-02-02
2022-05-31
19 D 26902 Arne Ingelsrudøya 94217288
jorunin@online.no
2017-11-07
2017-11-07
2022-05-31
20 C 22399 Sondre Jensen 47613955
Sondrejens1@gmail.com
2019-08-18
2019-08-18
2021-05-31
21 B 21708 Trond Jensen 40910174
troje@icloud.com
2017-08-12
2017-08-12
2022-05-31
22 B 21708 Trond Jensen 40910174
troje@icloud.com
2017-08-09
2017-08-12
2022-05-31
23 C 16339 Rune Johansen 97593111
rune.johansen@ragnsells.com
2018-02-20
2018-08-15
2022-05-31
24 D 27255 Aleksander Jørgensen 98013556
aleksanderj02@icloud.com
2021-11-29
2021-11-29
2022-05-31
25 B 23014 Terje Karlsen 40068574
terjekar@hotmail.com
2014-05-28
2014-06-03
2022-05-31
26 C 21246 Neal Karlsen Staines 99504937
neal.staines@hotmail.com
2014-01-11
2014-01-11
2015-05-31
27 E 26502 Thomas Kristiansen 90050177
thomaskristiansen87@me.com
2015-10-29
2015-10-29
2019-05-31
28 C 26901 Arne Mathisen 93446186
arne.mathisen@sf-nett.no
2017-11-06
2017-11-06
2022-05-31
29 C 27372 Thomas Normannseth 47750005
2020-06-09
2020-06-09
2022-05-31
30 B 24849 Karsten Normann Nørberg 93006668
karstennorberg@gmail.com
2009-10-30
2009-10-30
2022-05-31
31 E 27418 Else Berit Persson 98675168
2020-09-19
2020-09-19
2021-05-31
32 E 24928 Mette Irene Rasch-Fjeld 95174346
mirf@altiboxmail.no
2016-05-21
2016-06-01
2021-05-31
33 D 26605 Vegard Rasch-Fjeld 90052042
vrf@altiboxmail.no
2016-05-21
2016-06-09
34 D 27528 Einar Rønning 93441026
einarronningen@gmail.com
2021-08-23
2021-08-23
2022-05-31
35 B 22747 Ole Raade 94481058
geir@dawa.no
2020-07-05
2020-07-05
2012-05-31
36 D 26697 Christian Solum 92022969
christian@solums.no
2016-11-24
2016-11-24
37 F 26698 Lars Christian Solum 98488417
lars.christian@solums.no
2016-11-24
2016-11-24
2020-05-31
38 E 27024 John Einar Strand 45015005
johneinar@tjome-el.no
2018-08-02
2018-08-02
2022-05-31
39 D 27038 John Marius Asbjørnsen Strand 99252261
johnmariusastrand@gmail.com
2018-08-22
2018-08-22
2022-05-31
40 C 15281 Trond Syvertsen 47689933
trondsyvertsen30@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2022-05-31
41 C 24960 Geir Arne Sæthre 94887846
geir.sathre@fjordkraft.no
2017-09-04
2017-10-04
2020-05-31
42 C 27174 Line Henriette Undrum 46164468
lineundrum@yahoo.no
2019-05-09
2019-05-09
2022-05-31
43 E 15053 Ludwig Wannemacher 92802230
lw@vestfoldnett.no
2002-06-01
2002-06-01
2020-05-31
44 C 15239 Thomas Aakermann 47246430
Thomas@boyumaakermann.no
2019-09-03
2019-09-03
2021-05-31
45 F 16350 Steinar Aarsheim 90657575
j-aarsh@online.no
2017-06-07
2017-06-07
2022-05-31