Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 F 26528 Eusebiu Amanalachioai 45797198
2022-09-18
2022-09-18
2023-05-31
2 F 26324 Kristoffer Håbrekke Fosse 46822384
2015-01-15
2015-01-15
2023-05-31
3 D 25542 Tor Andrè Håbrekke Fosse 98660303
tor-andre@hotmail.no
2012-08-24
2012-08-29
2022-05-31
4 D 14627 Randi Hansen 93429413
randi.k@hotmail.no
2022-06-03
2022-06-03
2023-05-31
5 B 14624 Svenn-Rune Hansen 92613858
sru-hans@online.no
2022-06-03
2022-06-03
2023-05-31
6 E 27568 Kristoffer Hjartnes 45055387
kristofferhjartnes@gmail.com
2021-09-28
2021-09-28
2023-05-31
7 D 26853 Terje Høysæther 95215453
terjehoeyseater@hotmail.com
2017-08-16
2017-08-16
2023-05-31
8 C 25052 Olav Ludvig Haabrekke 91111224
olh@kvamnet.no
2010-06-20
2010-06-20
2023-05-31
9 F 25677 Kristin Johannessen 99597836
kri-joh3@online.no
2012-06-11
2018-11-25
2021-05-31
10 B 22755 Celine Larsen 41322795
celine.larsen97@gmail.com
2022-10-24
2022-10-24
2023-05-31
11 D 27569 Brynjolf Lid 40539012
brynjolf04@gmail.com
2021-09-28
2021-09-28
2023-05-31
12 B 26628 Robert Lindberg
sru-hans@online.no
2022-10-24
2022-10-24
2023-05-31
13 A 26378 Gaute Øye Melstveit 40520836
gautemelstveit@gmail.com
2015-03-20
2015-03-20
2023-05-31
14 D 27393 Jone Kyrkjeeide Neteland 40386495
jone.neteland@gmail.com
2020-08-17
2020-08-17
2021-05-31
15 B 24865 Finn Olesen 91753360
olesen.finn@gmail.com
2009-11-14
2009-11-14
2023-05-31
16 B 23309 Reidar Olsen 91782877
reid-ols@online.no
2007-05-31
2007-05-31
2023-05-31
17 E 25364 Olav Røyrvik 41568740
olav.royrvik@gmail.com
2011-06-06
2011-06-06
2023-05-31
18 F 22834 Njål Arve Skulstad 91301308
nask.bowling@kvamnet.no
2006-06-01
2018-10-05
2019-05-31
19 D 27392 Eivind Solberg 41602157
eivind.solberg@hotmail.no
2020-08-17
2020-08-17
2022-05-31
20 B 22831 Frank Tangen 41573625
innimydlo@gmail.com
2006-06-01
2006-06-01
2023-05-31
21 C 23311 Tore Anton Tellevik 94818381
tore.anton.tellevik@epost.kvam.no
2007-05-31
2007-05-31
2014-05-31
22 E 24116 Lars Endre Tholo 90034440
lars.endre.tholo@gmail.com
2008-06-17
2020-09-23
2023-05-31
23 D 23312 Dag Tjosaas 90143386
dag.tjosaas@gmail.com
2007-05-31
2007-05-31
2023-05-31
24 D 22929 Håkon Vik 41699575
haak-vi@online.no
2006-06-01
2006-06-01
2023-05-31
25 F 22832 Nils-Otto Yndestad 97045688
2006-06-01
2006-06-01
2011-05-31