Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

2.Divisjon Avdeling C 2026-2027

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1CrossRBK22277112198,9741254,09,0
2Jarlsberg VTBK1248364195,0440043,08,0
3GjøvikIBK1596580199,6531138,07,0
4OsloOBK1891596197,0630335,06,0
5VepsaABK1511580188,9522132,06,0
6LarvikVTBK1513780189,2530231,06,0
7Jarlsberg 2VTBK1465080183,1521226,05,0
8Briskebyen 2IBK1729296180,1621325,05,0
9GrenlandVTBK1271364198,6420226,04,0
10SølvkulaBuBK1527480190,9520324,04,0
11Red Crown 2OBK1830896190,7602424,02,0
12Hallingkast BuBK1768396184,2610524,02,0