MBK-Sponsorer-2018-jpeg.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 E 26965 Diego Armando Alarcon 95019021
diegojobb@gmail.com
2018-02-27
2018-02-27
2 F 24200 Arild Berg 90185992
arild.berg@mimer.no
2013-09-16
2013-09-16
2019-05-31
3 D 27098 Andrea Berget 40312709
bergetandrea8@gmail.com
2018-10-30
2018-10-30
2019-05-31
4 D 25615 Heidi Bjerke 92837837
heidi.bjerke@kartverket.no
2018-06-01
2018-06-01
2019-05-31
5 D 27095 Fredrik Blø 45670505
fredrikblo@hotmail.com
2018-10-30
2018-10-30
6 E 23466 Audun Boksasp 99726353
aboksasp@gmail.com
2007-10-15
2007-10-15
2018-05-31
7 F 26599 Trond Botterli 41841258
trond.botterli@posten.no
2016-06-09
2016-06-09
2018-05-31
8 D 26545 Paul Boyle 98600526
p-boyle@online.no
2016-01-26
2016-01-26
2019-05-31
9 C 6597 Arild Bryhn 41549151
a-bryhn@online.no
2002-05-22
2002-05-22
2019-05-31
10 A 21049 Øivind Bøhle Nordhagen 99641780
bresau@hotmail.com
2003-06-01
2003-06-01
2019-05-31
11 D 1265 Øyvind Christiansen 94426721
bolla1002@gmail.com
2018-09-13
2018-09-13
2019-05-31
12 E 26931 Alfhild Danielsen 45224058
alfhild.danielsen@hotmail.com
2018-01-04
2018-01-04
2019-05-31
13 C 22491 Grethe Danielsen 97038682
grethe.danielsen@brunvoll.no
2016-09-03
2016-09-03
2019-05-31
14 C 21098 Irene Thorsrudhagen Danielsen 92286583
irenebt@online.no
2003-06-01
2016-07-17
2019-05-31
15 F 27151 Madelen Thorsrudhagen Danielsen
tore.danielsen@glamox.com
2019-02-27
2019-02-27
2019-05-31
16 A 6694 Tore Danielsen 95219749
tore.danielsen@glamox.com
2007-05-31
2007-05-31
2019-05-31
17 C 26919 Mathias Danielsen Otting 97038682
krogd@hotmail.com
2017-12-18
2017-12-18
2019-05-31
18 C 26598 Inge Eidseter 95558084
inge.eidseter@gmail.com
2016-06-09
2016-06-09
2019-05-31
19 E 6812 Helge Engelsjord 99023909
2016-12-31
2016-12-31
2018-05-31
20 D 27120 Lars Einar Frisvoll 98633386
larseinar1990@hotmail.com
2019-01-04
2019-01-04
21 B 21189 Daniel Gausetvik 48217396
dangauset@gmail.com
2016-06-22
2016-08-16
2018-05-31
22 D 21096 Ivar Jostein Gravem 91115603
ivgr@m-j.no
2013-09-19
2013-09-19
2018-05-31
23 C 26373 Kristian Gravem 98865720
kristiangravem@gmail.com
2015-03-11
2015-03-11
2019-05-31
24 D 23617 Bjørn Groven 98211078
bjorngroven@gmail.com
2008-01-01
2008-01-01
2016-05-31
25 C 24391 Merethe Olsen Gulløy 41410758
merethegull@hotmail.com
2015-08-10
2015-08-26
2019-05-31
26 C 26906 Silje Hagen 45429764
silje.hagen95@gmail.com
2017-11-22
2017-11-22
2019-05-31
27 B 20983 Arild Heltne 90702542
arildhelt@gmail.com
2016-11-17
2016-11-17
2019-05-31
28 B 26544 Bendik Hestad 97706517
bendik.hestad@brunvoll.no
2016-01-26
2016-01-26
2019-05-31
29 G 26930 Ida Emilie Hestad Vetting 97706517
bendik.hestad@brunvoll.no
2018-01-03
2018-01-03
2019-05-31
30 D 27119 Arild Johansen 93464837
ajohansen4@icloud.com
2019-01-04
2019-01-04
31 C 24835 Sverre Kjerpeset 99273713
sverrekjerpeseth@msn.com
2015-08-20
2015-08-20
2019-05-31
32 E 26374 Tina Kjørsvik Gravem 92414644
tinakjoersvik@hotmail.com
2015-03-11
2015-03-11
2019-05-31
33 B 26739 Kristian Malme 46931440
kristian.malme@gmail.com
2017-01-24
2017-01-24
2019-05-31
34 E 6593 Kjell Arne Nygård 90191819
kjell.arne.nygaard@gmail.com
2015-10-21
2015-10-21
2017-05-31
35 D 24220 Harald Oterhals 91559940
haraldoen@gmail.com
2008-08-25
2008-08-25
2019-05-31
36 G 27070 Christian Danielsen Otting 97038682
krogd@hotmail.com
2018-10-04
2018-10-04
2019-05-31
37 C 25071 Christian Pascal 91523057
christian.pascal@glamox.com
2010-08-10
2010-08-10
2019-05-31
38 B 21097 Trond Erik Riise 98804924
trond_riise@hotmail.com
2016-11-16
2016-11-16
2019-05-31
39 B 14453 Kai Erik Rognø 92431442
kaierik3@msn.com
2013-10-10
2013-10-10
2019-05-31
40 E 27097 Jamie Sagstuen 48112706
JamSagst@hotmail.com
2018-10-30
2018-10-30
2019-05-31
41 C 25643 Halvor Sylte 95875545
halvorbowling@hotmail.com
2012-03-28
2012-03-28
2018-05-31
42 E 26527 Mats Talset 98843121
mats.talset@hotmail.com
2015-12-02
2015-12-02
2019-05-31
43 C 6708 Kjell Thorsrudhagen 92431052
k-t1@online.no
2002-05-15
2002-05-15
2019-05-31
44 D 6598 Jørgen Vestavik 91531286
joerves@online.no
2002-05-15
2002-05-15
2019-05-31
45 A 24710 Morten Vestneshagen 40491456
mortenv@hotmail.com
2009-08-10
2009-08-10
2019-05-31
46 E 26929 Lisa Vetting 97706517
bendik.hestad@brunvoll.no
2018-01-03
2018-01-03
2019-05-31
47 C 22428 Amund Vaagen 47231228
amund.vaagen@gmail.com
2005-06-01
2005-06-01
2015-05-31
48 C 6606 Kurt Vaagen 47240080
kurtvaagen@gmail.com
2013-09-16
2013-09-16
2018-05-31
49 C 26831 Tara Kristin Wisth Follum 97589780
tara_follum@me.com
2017-07-17
2017-07-17
2019-05-31
50 D 27096 Leo Aandahl 99546726
aandahlgoran@gmail.com
2018-10-30
2018-10-30
2019-05-31