logo_hjemmeside_front.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 C 20684 Fredrikke Bøe 95802354
fredrikke@oppdal.com
2002-06-26
2002-06-01
2024-05-31
2 E 6805 Rolf Dørum 47276865
rolf.dorum@oppdal.com
2002-03-06
2002-06-01
2024-05-31
3 F 20685 Linda Forbregd 41673971
2002-04-29
2016-06-06
2021-05-31
4 C 25671 Kjell Furunes 95269392
2012-06-01
2012-06-03
2024-05-31
5 C 21562 Jostein Haugen 41812304
jostein_haugen@hotmail.no
2023-08-22
2023-08-22
2024-05-31
6 Sander Haza Rise 94855177
2021-10-01

7 F 22858 Cherry Christin Hestnes 45488695
angelwing113@hotmail.com
2017-05-09
2017-05-09
2024-05-31
8 E 24138 Guro Hindseth 90212320
2023-08-22
2008-07-08
2013-05-31
9 E 27530 Oddmund Jære 48199404
vidar.rise@gmail.com
2017-08-06
2021-08-26
2024-05-31
10 D 27922 Magne Langeng
2023-08-22
2023-08-22
11 D 27923 Roger Langeng
2023-08-22
2023-08-22
12 D 20543 Espen Lund 90844621
espen.lund@oppdal.com
2023-08-22
2023-08-22
2024-05-31
13 D 27921 Rune Lund
2023-08-22
2023-08-22
2024-05-31
14 D 26446 Kjell Mellemseter 92248890
kmellem@online.no
2015-08-24
2015-08-24
2024-05-31
15 F 25697 John Ivar Nielsen 90567405
john.nielsen@oppdal.com
2012-08-09
2012-08-09
2023-05-31
16 E 26435 Oddmund Nysæter 91510355
o-Nysa@oppdal.com
2015-07-20
2015-07-20
2024-05-31
17 D 6801 Maria Haza Rise 926 06 175
2001-11-29
2005-12-01
18 F 27675 Sander Haza Rise 94855177
sanderhazarise@gmail.com
2021-11-01
2022-07-07
2023-05-31
19 E 2980 Vidar Rise 41853308
vidar.rise@gmail.com
2001-10-20
2002-06-01
2025-05-31
20 F 6813 Jan M. Skagen 92604145
2002-06-01
2002-06-01
2021-05-31
21 D 6817 Ola Skar 99404807
ingj-ta@online.no
2001-11-20
2002-06-01
2024-05-31
22 B 5237 Per Martin Solli 48106727
per.martin.solli@live.no
2017-01-13
2017-01-13
2024-05-31
23 E 27924 Marte Søreide
2023-08-22
2023-08-22
24 F 27676 Inge Thyve 91140094
inge.thyve@gmail.com
2022-07-07
2022-07-07
2024-05-31
25 C 22039 Egil Toftaker 90179270
etoftake@online.no
2005-02-02
2005-02-02
2025-05-31
26 B 22040 Frank Toftaker 90831900
frank.toftaker@oppdal.com
2004-06-01
2004-06-01
2017-05-31
27 C 21253 Henrik Toftaker 90763852
htoftaker@oppdal.com
2003-06-01
2003-06-01
2024-05-31
28 C 21509 Mats Egil Toftaker 90401268
mats.toftaker@gmail.com
2019-10-22
2019-10-22
2023-05-31
29 E 6810 Ranja Toftaker 97172040
ranjat@oppdal.com
2001-11-30
2016-06-06
2021-05-31
30 Sivert Vindal 97501664
2017-06-01

31 C 20347 Kjell Arne Voll 97549755
kjellavoll@hotmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2020-05-31