logo_hjemmeside_front.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 C 20684 Fredrikke Bøe 95802354
fredrikke@oppdal.com
2002-06-26
2002-06-01
2023-05-31
2 E 6805 Rolf Dørum 47276865
rolf.dorum@oppdal.com
2002-03-06
2002-06-01
2023-05-31
3 E 22724 Bendik Engdal 92603064
beneng76@gmail.com
2014-09-23
2014-09-23
2008-05-31
4 E 22589 Mariann R. Flatmo Hagen 90299099
mariannflatmo@gmail.com
2001-11-30
2016-06-06
2020-05-31
5 F 20685 Linda Forbregd 41673971
2002-04-29
2016-06-06
2021-05-31
6 C 25671 Kjell Furunes 95269392
2012-06-01
2012-06-03
2023-05-31
7 Sander Haza Rise 94855177
2021-10-01

8 F 22858 Cherry Christin Hestnes 45488695
angelwing113@hotmail.com
2017-05-09
2017-05-09
2014-05-31
9 E 24138 Guro Hindseth 90212320
2008-07-08
2008-07-08
2013-05-31
10 E 6807 Stig Johansson
2002-06-01
2002-06-01
2014-05-31
11 D 27530 Oddmund Jære 48199404
vidar.rise@gmail.com
2017-08-06
2021-08-26
2023-05-31
12 D 26223 Runar Kant 90023022
Runar_k2@hotmail.com
2014-08-02
2014-08-02
13 F 22624 May Hege Lien 95861429
lienmayhege@gmail.com
2016-04-16
2021-09-06
2023-05-31
14 D 26446 Kjell Mellemseter 92248890
kmellem@online.no
2015-08-24
2015-08-24
2023-05-31
15 E 25927 Birger Moe 47379627
posttilbirger@gmail.com
2013-07-11
2013-07-11
2017-05-31
16 Torkell Myran 90956571
myrantorkell@hotmail.com
2021-11-01

17 F 25697 John Ivar Nielsen 90567405
john.nielsen@oppdal.com
2012-08-09
2012-08-09
2023-05-31
18 E 26435 Oddmund Nysæter 91510355
o-Nysa@oppdal.com
2015-07-20
2015-07-20
2023-05-31
19 F 20278 Arne Resell 92034685
2002-06-01
2002-06-01
2012-05-31
20 D 6801 Maria Haza Rise 926 06 175
2001-11-29
2005-12-01
0000-00-00
21 F 27675 Sander Haza Rise 94855177
sanderhazarise@gmail.com
2021-11-01
2022-07-07
2023-05-31
22 D 2980 Vidar Rise 41853308
vidar.rise@gmail.com
2001-10-20
2002-06-01
2023-05-31
23 D 25021 Geir Magne Rønning 99501634
geirm2008@hotmail.com
2010-05-29
2010-05-29
2013-05-31
24 E 23108 Andreas Selbekk 93694118
2006-06-01
2006-06-01
2013-05-31
25 Isak Toftaker Sjølie 97172040
ranjat@oppdal.com
2021-11-01

26 Sofie Toftaker Sjølie 97172040
ranjat@oppdal.com
2022-03-07

27 F 6813 Jan M. Skagen 92604145
2002-06-01
2002-06-01
2021-05-31
28 C 6817 Ola Skar 99404807
ingj-ta@online.no
2001-11-20
2002-06-01
2023-05-31
29 B 5237 Per Martin Solli 48106727
per.martin.solli@live.no
2017-01-13
2017-01-13
2022-05-31
30 D 25811 Roar Stendahl 48227656
rsroar@Icloud.com
2012-12-11
2012-12-11
31 E 21963 Inger-Lill Sundsethaug 95897112
ingerlill84@gmail.com
2016-06-06
2016-06-06
2021-05-31
32 D 27676 Inge Thyve 91140094
inge.thyve@gmail.com
2022-07-07
2022-07-07
2023-05-31
33 C 22039 Egil Toftaker 90179270
etoftake@online.no
2005-02-02
2005-02-02
2023-05-31
34 B 22040 Frank Toftaker 90831900
frank.toftaker@oppdal.com
2004-06-01
2004-06-01
2017-05-31
35 C 21253 Henrik Toftaker 90763852
htoftaker@oppdal.com
2003-06-01
2003-06-01
2023-05-31
36 C 21509 Mats Egil Toftaker 90401268
mats.toftaker@gmail.com
2019-10-22
2019-10-22
2023-05-31
37 E 6810 Ranja Toftaker 97172040
ranjat@oppdal.com
2001-11-30
2016-06-06
2021-05-31
38 Sivert Vindal 97501664
2017-06-01

39 C 20347 Kjell Arne Voll 97549755
kjellavoll@hotmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2020-05-31