Orkla BK logo - fisken.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

1.divisjon veteran 2017-2018

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1RingerikeBuBK46480210221,314121148,0
2HallingkastBuBK44174210210,414130146,5
3MascotBBK44675210212,714100441,0
4OrklaTBKr43473210207,014111240,0
5TrondheimTBKr44683210212,81492338,0
6MunkenTBKr43379210206,61491436,0
7ElverumHOBK42472210202,21480633,0
8GlåmdalHOBK43053210205,01460827,5
9DoraTBKr43211210205,81442823,0*
10Verdal TBKr41834210199,21460823,0*
11Red CrownOBK41375210197,01444623,0*
12BrageBuBK39197195201,01341821,0*
13BekkelagetHOBK38916195199,61341821,0*
14StordBBK38015195194,91343621,0*
15StrikeOBK38491195197,41350819,0
16RolvsøyØBK40113210191,014221016,0
17ÅsaneBBK40672210193,714121110,0
18CrossRBK40577210193,21412119,0