CIMG0684.JPG

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

OSLO-liga 1. divisjon 2021-2022

Pl.LagPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1Briskebyen1272960212,2540119,0
2Oslo 11239060206,5550017,0
3Frogner 11221460203,6530214,0
4Red Crown 1988548205,9420213,0
5Fridjof1188960198,2520312,0
6LiteGo966948201,4420210,0
7Lillestrøm 11123660187,351046,0
8Red Crown 21147660191,350054,0