CIMG0684.JPG

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 B 10944 Eirik Borgersrud 90891853
eirik@eabm.no
2017-09-06
2017-09-06
2022-05-31
2 D 27139 Eirik Jørgen Carlsen 46950664
spillreg1@hotmail.com
2018-12-12
2019-02-06
3 C 26978 James Michael Dudek 95335899
james_dudek@yahoo.com
2018-04-23
2018-04-23
2022-05-31
4 B 2890 Per Eivind Fjordheim 90821273
peref@lefdal.no
2011-04-06
2011-04-06
2022-05-31
5 D 19537 Heidi Gjessing Gjester 92855562
heidi@husetiskogen.no
2013-10-29
2013-10-29
2022-05-31
6 B 21360 Fredrik Hesselberg-Meyer 93201573
hesselberg-meyer@hotmail.com
2003-06-01
2003-06-01
2022-05-31
7 D 19297 Negesti Hetland 95266215
negesti@online.no
2002-06-21
2002-06-21
2009-05-31
8 C 26012 Nils Tommy Hoel 47960445
tommy.hoel@mail.com
2013-10-03
2013-10-03
2018-05-31
9 Rune Hofsløkken 92261864
runejh@online.no
2020-09-07

10 C 19538 Svein Johansen 46517484
sv-mj@online.no
2002-06-01
2020-09-07
2019-05-31
11 B 25167 Jon Kilsti 93226384
kilsti@online.no
2010-09-24
2010-09-24
2022-05-31
12 E 27273 Marit Kilsti 98044044
kilsti@online.no
2019-10-23
2019-10-23
2022-05-31
13 B 20075 Per-Olof Larsson 97513425
Per.olof.larsson.oslo@gmail.com
2013-07-08
2013-07-10
2022-05-31
14 D 27140 Hans Olav Lindahl 48209193
hansolavlindahl@gmail.com
2018-10-02
2019-02-06
2020-05-31
15 C 36110 Danny Midtøy 94130818
danny.midtoy@gmail.com
2013-07-04
2013-07-05
2022-05-31
16 C 19602 Are Normann Olsen 99091963
arenolsen@hotmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
17 F 10798 Anne Grethe Oppegaard 91624864
oppegaard.anne@gmail.com
2003-06-01
2003-06-01
2022-05-31
18 B 10797 Birger Inge Oppegaard 90697955
oppegaard.birger@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2022-05-31
19 C 19338 Jon Ivar Oppegaard 95773022
joppegaard@parker.com
2012-08-01
2012-08-01
2022-05-31
20 D 26980 Scott Roberts 90544434
scott.roberts@vikenfiber.no
2018-05-06
2018-05-06
2022-05-31
21 C 22921 Ewa Elisabeth Louise Ryberg 97578717
ewuniu@live.no
2015-03-03
2015-03-03
2020-05-31
22 C 22585 Øyvind Sand 92234697
Oysa12@gmail.com
2005-06-01
2005-06-01
2022-05-31
23 B 19486 Mads Sandbækken 41412299
mads.sandbaekken@gmail.com
2018-06-01
2018-06-01
2020-05-31
24 D 20675 Gro Thorstensen 92815585
gro.thorstensen@hydro.no
2007-05-31
2007-05-31
2015-05-31