Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 F 25146 Harry Albrigtsen 45297120
2010-09-14
2010-09-14
2011-05-31
2 C 26019 Ole Tom Amlien 48192803
ole-tom.amlien@hadeland.energi.net
2013-10-10
2013-10-10
2023-05-31
3 E 24868 Stig Vegar Amlien 45396895
2009-11-26
2009-11-26
2010-05-31
4 C 9285 Tore Anderssen 92017979
tore@buskerudinjeksjon.no
2013-06-06
2013-06-06
2023-05-31
5 D 27148 Asle Bakken 41040603
2019-02-19
2019-02-19
2023-05-31
6 F 26358 Kåre Berntsen 47324256
kberntsen@hotmail.no
2015-02-19
2015-02-19
2023-05-31
7 D 24330 Helge Dalen 99359995
turboska@hotmail.com
2008-09-19
2008-09-19
2009-05-31
8 F 25940 Phebe Florida Dalhaug 48302662
solskinnsphebe@gmail.com
2013-08-04
2013-08-04
2023-05-31
9 E 21706 Stine Marie Elsrud
2004-06-01
2004-06-01
2009-05-31
10 E 26398 Berit-Kristin Erlandsen 99434496
2015-06-01
2015-06-01
11 D 22746 Jonas G. Finsand 91546633
2006-02-21
2006-02-21
2015-05-31
12 C 25919 Freddy Garberg 47452350
froffy@gmail.com
2013-06-10
2013-06-10
2023-05-31
13 D 21801 Line Gjelstad
2004-09-10
2004-09-10
2008-05-31
14 F 21802 Nina Gjelstad
2004-06-01
2004-06-01
2010-05-31
15 F 26096 Kenneth Gjerde 41407379
gjerdekenneth@gmail.com
2014-01-06
2014-01-06
2022-05-31
16 E 19542 Merete Granum 46859826
2007-07-10
2007-07-10
2008-05-31
17 C 21818 Leif Erik Gulbrandsen 92028956
gule02@icloud.com
2004-06-01
2004-06-01
2023-05-31
18 D 24390 Trine Gauksrud Gundersby 98481688
2008-10-13
2008-10-13
19 C 9381 Asbjørn Haukeland 46648972
asbjorn.haukeland@hotmail.com
2012-01-23
2012-02-24
2019-05-31
20 F 27220 Henning Johan Henriksen 95411846
Hen.henriksen@gmail.com
2019-07-18
2019-07-18
2021-05-31
21 C 23241 Peder Martin Jakobsen 90663919
peder.martin@hebb.no
2013-05-24
2013-06-01
2021-05-31
22 E 26922 Leif Johannessen +46730911503
2017-12-29
2017-12-29
2018-05-31
23 Jan kristian Johnsrud 40744589
janken1@hotmail.com
2015-07-19

24 D 24151 Roger Karlengen 98009524
r-karle@online.no
2008-07-14
2008-07-14
2009-05-31
25 C 23242 Kristin Løvø Karlsen 99321045
klkarlsen@hebb.no
2007-05-06
2007-05-06
2011-05-31
26 F 21946 Katrine Kullerud
2009-07-29
2009-07-29
2011-05-31
27 D 26717 Terje Lund 93200462
terje.lund@bberntsen.no
2017-01-02
2017-01-02
2023-05-31
28 D 27460 Gloria Medrano Midtskogen
2020-11-12
2020-11-12
2023-05-31
29 C 10810 Jonny Midtskogen 41235610
jonny_midtskogen@hotmail.com
2020-11-12
2020-11-12
2023-05-31
30 D 22345 Sander Nordeng 95289936
2005-02-08
2005-02-08
2012-05-31
31 F 25399 Tom Ivar Persvold 92487423
anett.persvold@gmail.com
2011-08-20
2011-08-20
2017-05-31
32 C 23278 Espen Pettersen 91863842
espen.pettersen@tele2.no
2007-05-31
2007-05-31
2010-05-31
33 F 26403 Alexander Pettersen Hølen 91663032
2015-06-02
2015-06-02
2022-05-31
34 E 25908 Arnhild Rypestøl 46897398
arnhild.s@hotmail.no
2020-05-15
2020-06-01
2023-05-31
35 C 26440 Daniel Røssum 40522132
danielro@hotmail.no
2015-08-08
2015-08-08
2023-05-31
36 B 19585 Øyvind Skoglund 95777968
2016-05-20
2016-06-01
2022-05-31
37 D 24701 Brede Skogstad 91738191
2009-07-29
2009-07-29
2010-05-31
38 B 26272 Jan Stensby 91554055
jan.stensby@live.no
2014-10-13
2014-10-13
2023-05-31
39 D 24875 Richard Storholt 95042375
rstorholt@gmail.com
2009-11-29
2009-11-29
40 B 23054 Fredrik Tobiasson 97951077
fredrikt@hotmail.com
2015-05-26
2015-06-01
2023-05-31
41 C 24167 Henning Andersen Tronerud 90025952
henning78@live.no
2008-08-05
2008-08-05
2021-05-31
42 E 27382 Magnus Tønderum Holm 98645625
magnus.tonderum.holm@gmail.com
2020-06-29
2020-06-29
2023-05-31
43 D 27116 Jarle Vestland 90809180
2018-12-16
2018-12-16
44 C 25324 Jan-Erik Weisten 94301151
jew-65@hotmail.com
2011-03-16
2011-03-16
2023-05-31
45 E 26100 Diana Zubaviciute 91758742
dzubavicute@hotmail.no
2014-01-08
2014-01-08
46 D 20989 Arild Øiseth 90072370
2003-06-01
2003-06-01
2021-05-31