S-strike.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 C 26580 Stian Beurling 99569449
mustice60@gmail.com
2016-04-17
2016-04-17
2021-05-31
2 F 26962 Marie Engmark 47443127
engmark65@gmail.com
2018-02-06
2018-02-19
2020-05-31
3 C 12045 Paul Engmark 41414134
paul-41@hotmail.com
2016-04-17
2016-04-17
2019-05-31
4 C 12099 Eivind Fossdal 90614066
fossis1@hotmail.com
2009-09-03
2009-09-03
2021-05-31
5 C 12261 Jørn Rune Hagen 98641394
carter3036@gmail.com
2018-02-16
2018-05-24
2019-05-31
6 C 21630 Petter Lunde 95111060
steinar.att.lunde@gmail.com
2009-04-22
2009-04-22
2021-05-31
7 D 12484 Ingvar Løkken 41681095
i-loekke@online.no
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
8 F 27173 Arian Nilsen 92311523
bodilaanundsen@hotmail.com
2018-02-08
2019-05-08
2021-05-31
9 D 27375 Odwan Obrestad
odwano@hotmail.com
2020-06-15
2020-06-15
10 C 20045 Amanda Olafsson 48068068
amanda.olafsson@hotmail.com
2002-08-07
2002-08-07
2014-05-31
11 C 12046 Linda Olafsson 90653303
linda.s.olafsson@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2015-05-31
12 D 27374 Marius Gundersen Smørvik 91554343
smoervik@gmail.com
2020-06-15
2020-06-15
13 C 12771 Torstein Sundstøl 48168206
torstein76@hotmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2021-05-31