Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 D 27287 Ahmad Abuyahya 46576827
a.abuyahya03@gmail.com
2019-11-07
2019-11-07
2021-05-31
2 D 27553 Liban Ahmed 93964540
liban.s.a@hotmail.com
2021-09-13
2021-09-13
3 D 27514 Saleh Aljenki 97345319
salehaljenki123@gmail.com
2021-08-17
2021-08-17
2022-05-31
4 D 27918 Robert Andersen 95800012
Randersen440@gmail.com
2023-08-15
2023-08-15
2024-05-31
5 D 27495 Håvar Andrade Larsen 48217365
havar.lars1@hotmail.no
2021-04-30
2021-04-30
6 B 20659 Jan Arntsen 95774414
arntsenjan@hotmail.com
2003-01-21
2003-01-21
2024-05-31
7 E 26466 Madelen Anita Arntsen 90929596
mareno_arntsen@hotmail.com
2015-09-09
2015-09-09
2022-05-31
8 D 26755 Mareno Arntzen 90929596
mareno.arntzen@las-lofoten.no
2017-02-16
2017-02-16
2024-05-31
9 C 27491 Hallvard Auran Ellingsen 91516385
hallvardell@hotmail.com
2021-03-18
2021-03-18
2024-05-31
10 F 27329 Arthur Berntzen 41544317
arthurberntzen52@gmail.com
2020-01-10
2020-01-10
2022-05-31
11 F 27335 Jonas Brandt 46882599
jonas.brandt@lofotkraft.net
2020-01-20
2020-01-20
2022-05-31
12 D 27850 Emil Hansen Dybwad 95990324
emil.dybwad1@hotmail.com
2023-10-15
2023-10-15
2024-05-31
13 E 27319 Tobias Eliassen 99478845
tobiaseliassen21@gmail.com
2019-12-11
2019-12-11
2022-05-31
14 E 27492 Isak Esperø Wadel 95439767
isakwadel@gmail.com
2021-03-18
2021-03-18
2023-05-31
15 F 27334 Edvard Filipowicz 94194514
edvardfilipowicz@gmail.com
2020-01-16
2020-01-16
2022-05-31
16 C 27839 Elias Fredriksen 95012102
eliasfredrico@gmail.com
2023-02-10
2023-02-10
2024-05-31
17 F 27529 Marton Gjerde 40847581
martongjerde09@gmail.com
2021-08-24
2021-08-24
2024-05-31
18 E 27764 Emilie Gregersen 45201180
emiliebgregersen@gmail.com
2022-10-31
2022-10-31
19 C 20635 Are Eilif Hansen 46816282
2003-01-07
2003-01-07
2021-05-31
20 F 27327 Jack Hansen 90993864
mellomste@gmail.com
2020-01-07
2020-01-07
2022-05-31
21 D 26499 Silje Jeanette Hansen 94259932
silje_hansen_90msn@hotmail.com
2015-10-21
2015-10-21
2024-05-31
22 G 26752 Hanna Emilie Hansen Strømmen
2017-02-16
2017-02-16
2024-05-31
23 D 24680 Robert Helberg 41178829
roberthelberg@mail.com
2019-05-20
2019-05-20
2021-05-31
24 D 26671 Henrik Henriksen 46515108
henrikhenriksen@live.no
2016-09-27
2016-09-27
2017-05-31
25 F 27531 Eskil Høvik Angelsen 99309706
eskilangelsen@gmail.com
2021-08-26
2021-08-26
2023-05-31
26 E 27278 Jacob Høyvik 41286566
jacob.hoyvik@gmail.com
2019-11-02
2019-11-02
2021-05-31
27 F 20584 John-Arne Jakobsen 90848544
john.arne.jakobsen@vagan.kommune.no
2003-01-02
2003-01-02
2022-05-31
28 F 20585 Randi Jakobsen
2003-01-02
2003-01-02
2009-05-31
29 E 26751 Christoffer Jakobsen Ottosen 40523607
2017-02-16
2017-02-16
2024-05-31
30 D 27513 Adrian Jensen 94980576
adrian.jensen@lofotkraft.net
2021-08-16
2021-08-16
2022-05-31
31 B 20637 Simen S. Jensen 95869938
Simen_er007@hotmail.com
2016-06-24
2016-09-11
2017-05-31
32 C 27457 Johan Johansen Gundersen 95443865
johanjgundersen@icloud.com
2020-11-10
2020-11-10
2024-05-31
33 D 27290 Jonas Jonassen 97700844
jetjonas2@hotmail.no
2019-11-13
2019-11-13
2020-05-31
34 E 23465 Thorbjørn Olaf Knudsen 97475189
thorbjorn.olaf.knudsen@laukvikikt.no
2011-10-18
2011-11-18
2023-05-31
35 D 24693 Gry Kofstad 95164035
kofstad@lofotkraft.net
2009-07-02
2009-07-02
2016-05-31
36 D 24692 Håkon Kofstad 95736577
kofstad@lofotkraft.net
2009-06-01
2009-06-01
37 F 23412 Bjørn Kristiansen 97565222
enmann@online.no
2007-05-31
2007-05-31
2020-05-31
38 F 27306 Lucas Løberg Utvik 90766090
maritutvik@hotmail.com
2019-11-28
2019-11-28
2024-05-31
39 E 27305 Marit Løberg Utvik 90766090
maritutvik@hotmail.com
2019-11-28
2019-11-28
40 D 28019 Torstein Andre Madsen Henriksen 41635850
torsteinandre@ outlook.com
2024-01-04
2024-01-04
41 E 27566 Gro Matras 97010187
gro.matras@hlkbb.no
2021-09-28
2021-09-28
42 D 27068 Simen Johan Mellingsæther 40072065
simenjm@hotmail.com
2018-10-02
2018-10-02
43 D 21190 Morten Moe 90747603
2019-05-20
2019-05-20
2022-05-31
44 F 27971 Lucas Nikolaisen 48384273
julie.e.nikolaisen@gmail.com
2023-10-25
2023-10-25
2024-05-31
45 D 27291 Stian Olsen 90638435
myklevik8@gmail.com
2019-11-14
2019-11-14
2022-05-31
46 C 23207 Jim Tore Oshaug Jakobsen 48069753
jimtore2k@gmail.com
2015-08-13
2015-08-21
2023-05-31
47 E 24478 Therese Ottosen 90752941
therese-ottosen@hotmail.com
2010-12-16
2011-01-13
2011-05-31
48 D 27493 Henning Pedersen 90624463
hennoliver@outlook.com
2021-04-22
2021-04-22
2022-05-31
49 D 27286 Mads Pettersen 47711390
minimads02@outlook.com
2019-11-07
2019-11-07
2021-05-31
50 F 27498 Brage Rostad 40527184
rostadbrage@gmail.com
2021-05-19
2021-05-19
2024-05-31
51 D 27969 Esben-Nicolai Rothli Andreassen 97586580
esbennicolai@gmail.com
2023-10-22
2023-10-22
2024-05-31
52 F 27968 Thor-Jakob Rothli Andreassen 96911090
thorjakob.tja@gmail.com
2023-10-22
2023-10-22
2024-05-31
53 D 27311 Isak Schultz 48209004
isak.haugen.schultz@gmail.com
2019-12-02
2019-12-02
2020-05-31
54 D 27314 Kim Rune Sivertsen 93073730
kim_sivertsen94@hotmail.com
2019-12-06
2019-12-06
55 D 27494 Christian Skjeseth 97109662
christian.skjeseth1@gmail.com
2021-04-30
2021-04-30
56 G 26744 Sandra Steinsta Jakobsen 48674094
2017-02-07
2017-02-07
2024-05-31
57 F 26743 Sara Henriette Steinsta Jakobsen 97437847
2017-02-07
2017-02-07
2023-05-31
58 D 27977 Ørjan Sten Berg Jakobsen 90753408
oerjja@online.no
2023-11-03
2023-11-03
59 D 27289 Adrian Svendsberget 95080816
adriansven@hotmail.com
2019-11-12
2019-11-12
2020-05-31
60 D 27509 Adrian Sävenstad 91006653
adrian.saven23@gmail.com
2021-07-26
2021-07-26
61 F 27505 Theodor Sørensen Espeland 47700910
theodor4545@icloud.com
2021-06-28
2021-06-28
2022-05-31
62 E 27557 Avadsada Thonglor 90232478
gingavadsadaa06@gmail.com
2021-09-14
2021-09-14
63 D 27656 Tony Thuv-Nygård 95979287
tonnyg@live.no
2022-05-09
2022-05-09
2024-05-31
64 Brage Tønnesen Busch 48190350
bragebusch@gmail.com
2023-09-19

65 D 25844 Julianne Wangsvik 91882501
juliwangsvik@yahoo.no
2013-01-31
2013-01-31
2019-05-31
66 F 27288 Magnus Wessel Korneliussen 48238144
jan@nordnorskrevisjon.no
2019-11-12
2019-11-12
2024-05-31
67 D 27310 Rade Wold 46296839
rade.wold@gmail.com
2019-12-02
2019-12-02
2020-05-31