Logo VBK.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

1.divisjon veteran 2022-2023

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1GlåmdalIBK27176120226,5880031,0
2TrondheimTBKr26067120217,2851224,0*
3NorsiaBuBK25187120209,9870124,0*
4FredrikstadØBK24711120205,9853024,0*
5MascotBBK24638120205,3861122,0
6DoraTBKr24659120205,5842220,0
7Red CrownOBK24824120206,9841317,5
8Verdal TBKr24402120203,3841317,0
9GjøvikIBK24610120205,1830515,0
10LarvikVTBK23501120195,8830514,5
11StrikeOBK23529120196,1823313,0
12ElverumIBK23659120197,2830512,0*
13HaugesundRBK22910120190,9822412,0*
14CrossRBK23729120197,7830511,0*
15MunkenTBKr20820105198,3721411,0*
16BekkelagetIBK22748120189,682067,0*
17SolørIBK22236120185,380177,0*
18StordBBK19162105182,570072,0