Logo VBK.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 F 27091 Victoria Sofie Anbakk Albriktsen 41170788
Victoriasaa.sofie@gmail.com
2018-10-29
2018-10-29
2019-05-31
2 F 23072 Hans Amdahl 90051984
hans@gmail.com
2016-05-20
2016-06-02
2022-05-31
3 D 27127 Jørn Erik Selnes Anshus 90629545
jorna96@live.no
2019-01-15
2019-01-15
4 E 6316 Tor Helge Bjørge 45293234
2015-06-01
2013-06-11
2015-05-31
5 D 27252 Inge Bjørkli 91310247
inge.bjorkli@ntebb.no
2019-09-05
2019-09-05
6 D 27093 Lotta Slåtsve Bjørkli 95056063
wogi@online.no
2018-10-30
2018-10-30
2023-05-31
7 E 27177 Wenche Slåtsve Bjørkli 95056063
wogi@online.no
2019-05-13
2019-05-13
8 C 22430 Viggo Boneng 91318516
vigbo@online.no
2016-05-31
2016-06-02
2023-05-31
9 D 26385 Odd Bratli 45411093
odd.ingmund.bratli@kvaerner.com
2015-04-14
2015-04-14
2016-05-31
10 B 22012 Thor Brattaker 98842813
thor.brattaker@mosvik.net
2004-06-01
2004-06-01
2023-05-31
11 D 26348 Torlaug Brattaker 90745773
2015-02-10
2015-02-10
2015-05-31
12 F 25016 Marit Bratås 41923280
mabrataa@online.no
2010-05-22
2010-05-22
2011-05-31
13 D 25017 Olaf Bratås 94053793
olafbrataas@hotmail.com
2010-05-22
2010-05-22
14 D 21102 Odd Arild Brenne 97074318
odd.arild.brenne@ntebb.no
2016-05-20
2016-06-02
2022-05-31
15 D 27135 Lukas Byre 93632254
camlbyr@hotmail.com
2019-02-02
2019-02-02
2023-05-31
16 B 6561 George Collett
2002-05-22
2002-05-22
0000-00-00
17 D 27210 Erik Aaker Eggen 97092803
erik.a.eggen@hotmail.com
2019-07-05
2019-07-05
2020-05-31
18 F 27429 Ingeborg Anna Kleven Fiskvik 93450134
ingeborg318@gmail.com
2020-10-18
2020-10-18
2023-05-31
19 D 27170 Linus Flatås 95277484
lenanyg@hotmail.com
2019-04-13
2019-04-13
2023-05-31
20 D 26257 Andreas Gjetåsaune 94247045
Andreas007@hotmail.no
2014-09-17
2014-09-17
2019-05-31
21 D 26303 Arne Gjetåsaune 45010097
aneg@mosvik.net
2014-11-22
2014-11-22
2023-05-31
22 E 26117 Kjell Gjetåsaune 45244848
2014-01-19
2014-01-19
2023-05-31
23 C 20920 Rune Morten Gravvold 41436946
rune.gravvold@ntebb.no
2022-08-29
2022-09-13
2023-05-31
24 C 26678 Geir Grindstein 92865745
geir.grindstein@ntebb.no
2016-10-29
2016-10-29
2023-05-31
25 D 20618 Kenneth Nordås Grindvik 98880982
grindviken@hotmail.com
2003-01-14
2003-01-14
2010-05-31
26 B 26135 Leidulf Hallan 94498561
2016-05-20
2016-06-06
2023-05-31
27 C 24454 Vidar Aasbø Hammer 45780084
vidarwebster@hotmail.com
2008-11-29
2008-11-29
2020-05-31
28 E 27483 Fredrik Moe Hansen 41500592
fredrik.hansen97@outlook.com
2020-12-28
2020-12-28
2023-05-31
29 D 26878 Sindre Tvete Hansen 92277654
sindretvete@hotmail.com
2017-09-15
2017-09-15
30 C 6581 Arnt-Åge Haugan 98216466
arntaage@hotmail.com
2002-05-22
2002-05-22
2011-05-31
31 D 6505 Jarle Haugen 47619288
jarkast@vktv.no
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
32 C 25232 Daniel Haugskott 91990123
2017-08-19
2017-09-20
2019-05-31
33 F 26792 Jonas Haugskott 46640236
lhh@ntebb.no
2017-04-08
2017-04-08
2023-05-31
34 D 25172 Edvard Heir 91156801
2010-09-28
2010-09-28
35 C 20413 Stig Arild Helden 92246768
stighelden@hotmail.com
2002-06-01
2014-03-06
2023-05-31
36 F 27338 Jonas Hogstad 41287716
evy.a.hogstad@ntebb.no
2020-01-23
2020-01-23
2023-05-31
37 D 27094 Mathias Hogstad 91350582
evy.a.hogstad@ntebb.no
2018-10-30
2018-10-30
2023-05-31
38 D 6489 Anne-Grethe Holm 48469381
annegretheholm14@gmail.com
2002-05-15
2002-05-15
2015-05-31
39 E 6490 Eva Sofie Holm 48137584
2002-05-15
2002-05-15
2014-05-31
40 G 26977 Adrian Holmen 92695822
janerikholmen@gmail.com
2018-04-22
2018-04-22
2023-05-31
41 B 21505 Jan Erik Holmen 92695822
janerikholmen@gmail.com
2004-03-06
2004-03-06
2023-05-31
42 F 22033 Pratheep Holmen 74072160
2004-06-01
2004-06-01
2012-05-31
43 C 20750 Tor Arne Holmen 95369501
2003-03-24
2003-03-24
2023-05-31
44 G 27128 Emilie Fossvik Holmlimo 99724211
sturla@holmlimo.no
2019-01-15
2019-01-15
2023-05-31
45 G 26969 Sander Fossvik Holmlimo 99724211
sturla@holmlimo.no
2018-03-10
2018-03-10
2023-05-31
46 A 6502 Sturla Holmlimo 99724211
sturla@holmlimo.no
2002-05-22
2002-05-22
2023-05-31
47 C 23191 Vegar Holmsve 48402993
v.holmsve@live.com
2007-02-13
2007-02-13
2011-05-31
48 F 27453 Odin Jenssen 93627920
lvje@verdal.kommune.no
2020-11-07
2020-11-07
2023-05-31
49 D 27213 Michael Jørstad 40170635
michaeljorstad@hotmail.com
2019-07-07
2019-07-07
50 F 26078 Ola Kilen 90509862
olakilen@hotmail.com
2013-12-06
2013-12-06
2020-05-31
51 E 11686 Bjørn Åge Kjekshus 99270957
kjekshus@online.no
2020-06-19
2020-06-19
2023-05-31
52 B 6583 Arnt Inge Kjesbu 91833240
arkjesbu@live.no
2002-05-22
2002-05-22
2023-05-31
53 E 27176 June Elisabeth Klevengen 93411521
june.elisabeth@hotmail.com
2019-05-13
2019-05-13
54 D 27092 Tiril Aurora Johansen Klevengen 93411521
june.elisabeth@hotmail.com
2018-10-30
2018-10-30
2023-05-31
55 E 25427 Tage Kristiansen 91788625
ta_kri@hotmail.com
2018-04-20
2018-04-20
2014-05-31
56 D 27427 Dennis Krogstad 92849783
krogstaddennis@gmail.com
2020-10-18
2020-10-18
57 F 27454 Sunniva Krogstad 95256549
gunnb79@hotmail.com
2020-11-07
2020-11-07
2023-05-31
58 E 23374 Per Ivar Kummernes 99041755
pe-ku@outlook.com
2016-05-20
2016-06-02
2018-05-31
59 D 24247 Renate Ulveseth Kåstad 40217703
trond703@hotmail.com
2008-08-31
2008-08-31
2015-05-31
60 E 26877 Emilie Vist Langeland 47706005
emilievist120496@gmail.com
2017-09-15
2017-09-15
61 D 27340 Kristian Persøy Laugsand 92329058
kristian.langsund@gmail.com
2020-01-23
2020-01-23
62 F 6585 Gerd Lefstad 95851880
gerdle@gmail.com.no
2002-06-01
2002-06-01
2010-05-31
63 D 27090 Anders Lynmo 46822379
anderslynmo@hotmail.com
2018-10-29
2018-10-29
2020-05-31
64 G 27313 Erlend Olsen Lysfjord 97438457
2019-12-04
2019-12-05
2023-05-31
65 E 21831 Ivar Håkon Lysfjord 97438457
2020-06-20
2020-06-20
0000-00-00
66 D 27044 Agnar Løbakk 91777966
agnar.loebakk@unicon.no
2018-08-30
2018-08-30
2021-05-31
67 E 25510 Daniel Løbakk 91777966
agnar.loebakk@unicon.no
2018-08-30
2018-08-30
2021-05-31
68 G 27072 Othelie Løberg-Nordahl 91150126
lill.kristin.loberg@outlook.com
2018-10-06
2018-10-06
2023-05-31
69 D 27021 Marte Malm 90412280
malmmarte@gmail.com
2018-07-23
2020-10-04
2023-05-31
70 B 6734 Åge Malmo 40231194
aagemalmo56@gmail.com
2002-05-15
2021-06-08
2023-05-31
71 B 6734 Åge Malmo 40231194
aagemalmo56@gmail.com
2021-06-08
2021-06-08
2023-05-31
72 F 25272 Thomas Ness Meinhardt 40285811
thomasnm@vktv.no
2011-01-26
2011-01-26
2014-05-31
73 D 24057 Kari Meland 95255355
kari.meland@verdal.kommune.no
2008-03-03
2008-03-03
2008-05-31
74 F 26837 Sindre Nordahl Meland 47443670
tinordah@online.no
2017-07-26
2017-07-26
2023-05-31
75 B 25356 Alexander Myhre 99557549
alexvaltra_90@hotmail.com
2017-07-31
2017-08-25
2023-05-31
76 G 27169 Einar Myhre 99557549
alex_valtra@jotmail.com
2019-04-13
2019-04-13
2023-05-31
77 C 22431 Jostein Nesgård 90650622
jostein.nesgard@ntebb.no
2016-05-20
2016-06-06
2023-05-31
78 C 6549 Eystein Ness 47297311
2002-05-22
2002-05-22
2012-05-31
79 F 27426 Kristine Nessø 45273964
kristine.nesso@gmail.com
2020-10-18
2020-10-18
2022-05-31
80 F 26716 Gabriel Aleksander Nilsen 91386561
iduns@ntebb.no
2016-12-28
2016-12-28
2022-05-31
81 C 25581 Morten Storli Nordal 91245684
morten_nordal_23@hotmail.com
2017-09-08
2017-09-08
2021-05-31
82 F 25207 Anders Hofstad Olsen 93674160
anol47@hotmail.com
2017-09-14
2017-09-14
2015-05-31
83 G 26793 Irmelin Orahaug 46514728
2017-04-08
2017-04-08
2023-05-31
84 D 26397 Harry Resve 90654336
2016-05-20
2015-06-01
2016-05-31
85 C 6499 Odd Bjørn Røstad 45904328
obrostad@hotmail.com
2016-05-20
2021-07-06
2023-05-31
86 F 27339 Emil Eriksen Sandvik 99329399
emil.sandvik02@gmail.com
2020-01-23
2020-01-23
2021-05-31
87 C 20619 Bjørn Olav Meland Sellæg 95847968
2003-01-14
2003-01-14
2018-05-31
88 A 21610 Jon Ståle Meland Sellæg 95903470
jon_staale@hotmail.com
2014-05-27
2014-06-02
2023-05-31
89 E 24453 Ina Marita Skauvik 91767474
inams80@hotmail.com
2008-11-29
2008-11-29
2013-05-31
90 D 24514 Kåre Skilbrigt 91804229
kaskilb@gmail.com
2016-09-11
2016-09-11
2023-05-31
91 F 26689 Vidar Skjerve 46629010
vidar.skjerve@ntebb.no
2016-11-12
2016-11-12
2023-05-31
92 D 26680 Gisle Skjervø 97303787
gskjerv@hotmail.com
2016-10-30
2016-10-30
2023-05-31
93 D 27104 Sverre Skrove 90924990
skrovesverre@gmail.com
2018-11-09
2018-11-09
94 D 20951 Tom Smebye 48155346
tom.smebye@ntebb.no
2017-02-12
2017-02-13
2019-05-31
95 D 27211 Antono Steinvik 93289462
antonosteinvik@hotmail.com
2019-07-07
2019-07-07
96 D 27212 Titan Steinvik 41396431
steinvik32@outlook.com
2019-07-07
2019-07-07
97 D 26479 Bo Andre Stiklestad 93435606
s_bo_andre@hotmail.com
2015-09-24
2015-09-24
2016-05-31
98 D 26679 Johan Stiklestad 97139756
jstikles@hotmail.com
2016-10-29
2016-10-29
2017-05-31
99 F 26727 Aksel Stubbe 98146840
2017-01-17
2017-01-17
2022-05-31
100 F 26750 Nicklas Borgan Staahl 93231120
Nicklas_Borgan@hotmail.com
2017-02-16
2017-02-16
2022-05-31
101 D 25524 Holger Berg Sørensen 41764974
holbergs@vktv.no
2011-09-04
2011-11-19
102 F 26726 Dennis Sørmo 98348511
dennis.sormo04@gmail.com
2017-01-16
2017-01-16
2022-05-31
103 D 20035 Per Sverre Thomassen 90982906
2018-10-30
2018-10-30
2023-05-31
104 F 26879 Chistina Hansen Velve 47625138
chvel-hy_65@hotmail.com
2017-09-15
2017-09-15
2018-05-31
105 B 21069 Birger Wibe 90581366
b.wibe@m3n.no
2016-05-31
2016-06-02
2023-05-31
106 C 20523 Anders Wæren 97035339
anders_waeren@hotmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2018-05-31
107 F 27428 Lydia Markussen Waade 91629311
lydiawaade@hotmail.com
2020-10-18
2020-10-18
2023-05-31
108 E 24102 Rune Ørsjødal 98645973
2008-06-10
2008-06-10
2009-05-31