Lillestrøm Bowling logo.jpg

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 F 19175 Solvår Berg 92669793
solvarberg@hotmail.no
2011-11-22
2011-11-22
2018-05-31
2 C 19559 Knut Blakkisrud 95046105
knut@atlassped.no
2014-09-10
2014-09-10
2018-05-31
3 B 23603 Jan Tore Borgeteien 92640340
jan.borgeteien@hotmail.no
2011-05-31
2011-06-20
2019-05-31
4 D 26393 Turid Frantzen 41236079
turid.frantzen@getmail.no
2015-05-21
2015-05-21
2019-05-31
5 C 26392 Vidar Frantzen 91711479
vfr@bpw.no
2015-05-21
2015-05-21
2019-05-31
6 C 19162 Johnny Hagelund 92819973
johnnyhagelund@gmail.com
2011-09-12
2011-09-12
2018-05-31
7 B 10735 Marius Bredesen Henriksen 97730002
mariushe2@hotmail.com
2018-04-23
2018-06-21
2017-05-31
8 D 26976 Mats Hertaas 98086830
mats.hertaas@hotmail.com
2018-04-18
2018-04-18
2019-05-31
9 D 16091 Kjell-Erik Johnsen 91350218
milkej@online.no
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
10 F 10616 Mildrid Johnsen 95259422
milkej@online.no
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
11 B 19337 Roar Klevanger 47605450
rklevang@online.no
2016-11-08
2017-06-07
2019-05-31
12 B 10592 Bjarne Lausen 92808866
bjala52@gmail.com
2008-06-05
2008-06-05
2018-05-31
13 D 26370 Egil Malones 91861217
emalonester@gmail.com
2014-09-29
2015-03-09
2019-05-31
14 B 23604 Terje Mælen 92644290
terjemaelen@icloud.com
2011-05-31
2011-06-20
2019-05-31
15 C 19289 Stein Nebbenes 93464864
steinroger49@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
16 B 10817 Terje Nilsen 92434793
Terje.nilsen2@vikenfiber.no
2016-05-26
2016-06-01
2019-05-31
17 C 19344 Arne Pettersen 91676281
arnpett@yahoo.no
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
18 D 19530 Ulla Pettersen 45030234
ullabella53@yahoo.no
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
19 D 19482 Linda Porsblad 40457770
linda_porsblad@hotmail.com
2014-05-20
2014-08-11
2019-05-31
20 C 22901 Kai Quille 95893545
k-quil@online.no
2006-06-01
2006-06-01
2019-05-31
21 B 19532 Tom Schei 93099337
jtschei@online.no
2010-05-04
2010-06-03
2018-05-31
22 C 19577 Brit Karin Stai 97706364
bst.sta@hotmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2018-05-31
23 D 16115 Gunnar Wielecki 95803740
2002-06-01
2002-06-01
2015-05-31