Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 F 26490 Robin Andersen 95192263
2015-10-15
2015-10-15
2020-05-31
2 C 7178 Sturla Andreassen 47750477
sturlaandreassen@hotmail.com
2003-08-31
2003-08-31
2023-05-31
3 C 27927 Minvydas Andriukaitis
minvydasandiukaitis768@hotmail.com
2023-08-22
2023-08-22
2024-05-31
4 E 24838 Tor Eirik Arntsen 91188412
2009-10-16
2009-10-16
2010-05-31
5 E 24772 Fredrik Arntzen 93293239
fredriksarntzen@hotmail.com
2009-09-01
2009-09-01
2010-05-31
6 D 27793 Espen Bakken 99371059
Bakken90@hotmail.com
2022-12-02
2022-12-10
7 E 23141 Raymond Lund Benjaminsen 92254326
raymond_benjaminsen@hotmail.com
2011-02-04
2011-03-10
8 D 28038 Simon Berg 91872571
bergsimon52@gmail.com
2024-02-23
2024-02-23
2025-05-31
9 C 25420 Martin Bergli 93853799
bergli-martin@hotmail.com
2011-09-03
2011-09-03
2012-05-31
10 B 25307 Øystein Bogen 97789858
kingzeru@hotmail.com
2011-02-25
2011-02-25
2024-05-31
11 D 27293 Sveinung Brudevoll 48234081
svein_ung_92@hotmail.com
2019-11-18
2019-11-18
12 E 26826 Amalie Rabliås Bustnes 97692369
amalie.rabus@gmail.com
2017-06-30
2017-06-30
13 E 26602 Sander Edvartsen 99366402
2016-06-09
2016-06-09
2017-05-31
14 F 7163 Stig Tore Einmo Hansen
2022-08-29
2022-08-29
2024-05-31
15 D 28005 Benjamin Eriksen 46936007
benerik@icloud.com
2023-11-30
2023-11-30
2025-05-31
16 C 7156 Gunnlaug Fagernes 92613731
gustrike@online.no
2017-06-01
2017-06-01
2020-05-31
17 D 27799 Christoffer Fallhei 47645670
chrifall108@gmail.com
2022-12-10
2022-12-10
18 F 27295 Grim Fedje 98009383
grimfedje@gmail.com
2019-11-18
2019-11-18
2021-05-31
19 D 27294 Kristian Fedje 93820431
micro.monster@live.no
2019-11-18
2019-11-18
20 D 22604 Kristian Bech Fjærvold 95116079
2023-08-22
2023-08-22
2011-05-31
21 D 26601 Jonas Andre Flatås 45803682
jonasflataas@gmail.com
2016-06-09
2016-06-09
22 F 28032 Kristian Furuheim 46889005
kristian.furuhein@outlook.com
2024-02-05
2024-02-05
2024-05-31
23 D 28063 Elias Grande 91566647
grandeelias973@gmail.com
2024-03-12
2024-04-12
2025-05-31
24 E 23143 Kim Gustavsen 48022757
2006-06-01
2006-06-01
2012-05-31
25 D 27007 Jonas K Guttormsen 48288757
jk.guttormsen@gmail.com
2018-06-11
2018-06-11
2020-05-31
26 D 27625 Markus Guttormsen 46839917
markus.sellin.guttormsen@outlook.com
2022-03-11
2022-03-11
2025-05-31
27 B 24055 Henrik Hansen 99453228
henrik_hansen95@hotmail.com
2010-10-10
2010-11-14
2024-05-31
28 E 23144 Morten Hansen
2007-01-12
2007-01-12
2011-05-31
29 D 26322 Stian Hansen 97605744
Skaurinh@gmail.com
2015-01-12
2015-01-12
2015-05-31
30 D 28004 Ole Haug 41349518
olehaug04@gmail.com
2023-11-30
2023-11-30
31 D 27296 Jacob Haug Nikolaisen 48440369
C-Nikola@online.no
2019-11-18
2019-11-18
2025-05-31
32 D 26551 Daniel Hekkilæ 45442936
daniel.storvoll@hotmail.no
2016-02-02
2016-02-02
33 F 26420 Marwin Christie Helgå 95176035
monhelgaa@hotmail.com
2015-06-16
2015-06-16
2020-05-31
34 D 27926 Jonas Henriksen Strandvoll 41450778
strandvoll04@gmail.com
2023-08-22
2023-08-22
2024-05-31
35 D 24285 marius hestmark 47274709
2023-09-05
2023-09-05
2009-05-31
36 E 24768 Kristian Holdahl Langvann 47899755
2009-09-01
2009-09-01
2013-05-31
37 F 27622 Stina Holgersen 40731038
Stina.Holgersen@outlook.com
2022-03-02
2022-03-02
2023-05-31
38 D 20765 Kai Hågensen 93674873
kaihermod@hotmail.com
2016-10-04
2016-10-04
2017-05-31
39 D 20765 Kai Hågensen 93674873
kaihermod@hotmail.com
2010-02-13
2016-10-04
2017-05-31
40 C 24943 Kent Remi Hågensen 93857742
Kenthagensen@gmail.com
2010-02-13
2010-02-13
2020-05-31
41 E 26319 Marius Hågensen 48146805
mariushagensen@gmail.com
2015-01-07
2015-01-07
2018-05-31
42 E 26428 Lone Loe Ildgruben 90869397
2015-06-26
2015-06-26
43 E 21848 Kåre Jensen 97000273
2004-06-01
2004-06-01
2012-05-31
44 F 26450 Jorgen Johansen 94856043
2015-08-27
2015-08-27
2017-05-31
45 D 25778 Leif-Margon Johansen 95753811
leifmargon@yahoo.no
2012-10-24
2012-10-24
2021-05-31
46 D 27420 Lord Mats Johansen 95066470
mats.johansen@elektro.no
2020-09-21
2020-09-21
47 D 7162 Arvid Kildal 95305628
lagersjef@bernhard-olsen.no
2012-04-13
2014-05-13
2023-05-31
48 E 27006 Simon S Korsvik 97945767
simkorsim@gmail.com
2018-06-11
2018-06-11
2019-05-31
49 F 25421 Maria Krane 95708113
maria.krane@hotmail.com
2011-09-03
2011-09-03
2014-05-31
50 D 27925 Håkon Kristensen 48205723
fredrik@familieglede.no
2023-08-22
2023-08-22
51 D 27201 Thomas Kristensen 94240550
thomas_N_kristensen@hotmail.com
2019-06-05
2019-06-05
2020-05-31
52 D 27795 Kevin Kristiansen 91732979
Kevinkristiansen02@gmail.com
2022-12-10
2022-12-10
53 E 27370 Morten Kristiansen 41286140
mortekr5@online.no
2020-06-04
2020-06-04
2021-05-31
54 D 27199 Thomas Kvalbukt 90631163
thomaskval@outlook.com
2019-06-05
2019-06-05
55 E 25423 Kai Arild Kvam 91352563
kaiarildkvam@hotmail.com
2011-09-03
2011-09-03
2022-05-31
56 D 25948 Jan Are Kvanli 99450566
janarekvanli91@gmail.com
2013-08-13
2013-08-13
2014-05-31
57 F 27010 Linda Kvarsnes 40607406
lindakvarsnes@gmail.com
2018-06-01
2018-06-11
2019-05-31
58 A 7154 Marius Kvitnes 41688643
mariuskvitnes@hotmail.com
2014-12-22
2015-01-12
2024-05-31
59 D 27200 Even Lamo 94439501
evenlamo@outlook.com
2019-06-05
2019-06-05
60 F 27794 Magnus Larsen 94898658
Heggedalm@gmail.com
2022-12-10
2022-12-10
2025-05-31
61 F 26825 Mette Lian 93487356
mettelian@gmail.com
2017-06-29
2017-06-29
2018-05-31
62 D 28015 Nicolai Lien 48050709
nilien2@hotmail.com
2023-12-11
2023-12-11
63 D 25289 Chris Linder 90829617
2011-02-04
2011-02-04
64 E 24971 Stian magnussen 46427018
stimag87@gmail.com
2022-11-02
2022-11-02
2023-05-31
65 B 7153 Fredrik Martinussen 90269272
fredrik.martinussen@haaland.no
2015-03-27
2015-03-27
2024-05-31
66 F 20431 Kristian Mellingen 91683933
2009-12-14
2010-11-26
2011-05-31
67 E 25980 Ivar Midtlyng 41309869
midtly@hotmail.com
2013-09-11
2013-09-11
2024-05-31
68 D 28040 Jonatan Strand Mikalsen 47766546
jonatanmikalsen@gmail.com
2024-02-24
2024-02-24
69 D 26468 Jonas Milne 41164214
jonasmilne@hotmail.com
2015-09-10
2015-09-10
2018-05-31
70 E 26600 Linn Cecilie Moe 94877722
linncid48@gmail.com
2016-06-09
2016-06-09
2019-05-31
71 D 27796 Noa Mortensen 99113210
Noa.sjoset@gmail.com
2022-12-01
2022-12-10
72 E 27798 Kristoffer Nerdal 91348618
Kristoffer.hestvik.nerdal@gmail.com
2022-12-10
2022-12-10
2025-05-31
73 E 27297 Christian Nikolaisen 48110369
c-nikola@online.no
2019-11-18
2019-11-18
2024-05-31
74 E 27369 Trine Nikolaisen 90502504
trinenik@online.no
2020-06-04
2020-06-04
2021-05-31
75 B 26198 Martin Nilsen 91241801
martin_nilsen99@hotmail.com
2014-05-08
2014-05-08
2024-05-31
76 D 27485 Christoffer Nilssen 90748004
cjncjn93@outlook.com
2020-07-08
2021-01-19
77 B 26081 Urban Norman 91683933
urbannorman@hotmail.com
2013-12-09
2013-12-09
2014-05-31
78 D 26552 Anders Notler 99452280
2016-02-02
2016-02-02
79 B 22133 Rolf Erik Nyseter 94815534
rolerikn@online.no
2023-07-07
2023-07-07
2025-05-31
80 E 26958 Dagbjørn Næss 90972266
dbj-ness@online.no
2018-02-07
2018-02-07
2021-05-31
81 D 27642 Leo Oddsønn 41428238
bellkisa_2@hotmail.com
2022-04-05
2022-04-05
2025-05-31
82 D 27797 Erlend Vagle Olaussen 47970202
erlendgolaus@gmail.com
2022-12-01
2022-12-10
83 D 26824 Espen Skarsbø Olsen 97744476
espen@informatikk.org
2017-06-29
2017-06-29
84 E 27724 Mathias Olsen Solbakk 99262645
matolssol@gmailcom
2022-09-20
2022-09-20
2024-05-31
85 D 20432 Nina Paulsen 91807628
2002-06-01
2002-06-01
2010-05-31
86 B 7049 Tommy Pedersen 91683933
tpbowlingsenter@gmail.com
2011-06-09
2011-09-19
2024-05-31
87 B 7049 Tommy Pedersen 91683933
tpbowlingsenter@gmail.com
2011-06-07
2011-09-19
2024-05-31
88 E 26421 Unni Pedersen 97718114
Unni.pedersen@hotmail.com
2015-06-16
2015-06-16
89 D 25288 Tore A Pettersen 91318548
angellli1@hotmail.com
2011-02-04
2011-02-04
2011-05-31
90 F 25419 Simen Rugeldal 47342280
simengutt94@hotmail.com
2011-09-03
2011-09-03
2017-05-31
91 C 26849 Vegard Rølvåg 94888280
Vegard_Rol@hotmail.com
2017-08-14
2017-08-14
2021-05-31
92 D 28039 Jonas Solheim Røssvassbukt 90278929
jonassolheimr@outlook.com
2024-02-23
2024-02-23
2025-05-31
93 D 27800 Brage Sakariassen
2022-12-10
2022-12-10
94 D 26200 Erlend Sandholm 93287849
erlend.s.s@hotmail.com
2014-05-08
2014-05-08
95 F 26419 Vetle Sivertsen 96047135
bjorn_sivertsen@hotmail.com
2015-06-16
2015-06-16
2021-05-31
96 C 22454 Steffen Sjursen 92228820
2005-06-01
2005-06-01
2018-05-31
97 D 26954 Håkon Sjøset 90805091
haakonsjoset@icloud.com
2018-01-31
2018-01-31
2019-05-31
98 B 21787 Ole Skivik 94106746
oskivik@gmail.com
2011-09-03
2011-09-28
2023-05-31
99 B 25737 Håvar Wolden Skog 90819177
2017-06-01
2017-06-01
2022-05-31
100 C 26228 Ronny Skog 90662566
ronnskog@online.no
2017-06-01
2017-06-01
2018-05-31
101 Ingrid Kristine Skogheim 97518071
2012-09-21

102 D 27725 Thomas Slettjord 46966344
Thomas.97@hotmail.com
2022-09-20
2022-09-20
103 D 25290 Eirik Solfjeld 90600182
2011-02-04
2011-02-04
2011-05-31
104 E 26603 Ole-Marius Sorsell 98886216
buildlifeproductions@gmail.com
2016-06-09
2016-06-09
2019-05-31
105 B 26604 Aksel Andre Sorsell Nikolaisen 98886232
aksel.sorsell@gmail.com
2016-06-09
2016-06-09
2024-05-31
106 D 20352 Bodil Anita Stolpen 99249113
2002-06-01
2002-06-01
2010-05-31
107 D 27484 Erlend Storvolleng 41848056
erlend_storvolleng@live.no
2020-07-08
2021-01-19
108 F 27008 Håkon L Strandjord 46319011
hlstrandjord@gmail.com
2018-06-11
2018-06-11
2019-05-31
109 E 26511 August Atle Svendsen 99241770
2015-11-18
2015-11-18
2023-05-31
110 F 26512 Jan Svendsen 99241770
2015-11-18
2015-11-18
2018-05-31
111 E 26725 Merethe Munthe Sviggum 91629989
mresvi01@online.no
2017-01-12
2017-01-12
112 F 26321 Kristine Sætermo 91247679
rosalita_kristine@hotmail.com
2015-01-12
2015-01-12
2016-05-31
113 D 27419 Stig Sæterstad 41673258
stigseterstad@hotmail.com
2020-09-21
2020-09-21
2021-05-31
114 B 26423 Frode Søreng 90959647
frode.soreng@hotmail.com
2015-06-16
2015-06-16
2025-05-31
115 D 26549 Mikael Sørmo 96043669
2016-02-02
2016-02-02
116 C 25779 Steinar Thomassen 41567470
steinar.thomassen@icloud.com
2012-10-24
2012-10-24
2024-05-31
117 D 27009 Adrian Fallhei Trones 90852059
atrones29@gmail.com
2018-06-01
2018-06-11
2024-05-31
118 D 20210 Helge Tverrå 97728701
2003-06-01
2003-06-01
2010-05-31
119 E 25422 Kristian Vidhammer 47275458
kingzezu@hotmail.com
2011-09-03
2011-09-03
2014-05-31
120 B 26424 Anders Westgård 90995550
awestgaard78@gmail.com
2015-06-16
2015-06-16
2024-05-31
121 F 26422 Ole Morten Konradsen Wolden 90267040
omkwolden@gmail.com
2015-06-16
2015-06-16
2018-05-31
122 D 27633 Emil Ødegård 95428202
akodegard@hotmail.com
2022-04-04
2022-04-04
2025-05-31
123 D 27644 Isak Ødegård
2022-04-08
2022-04-08
2024-05-31
124 F 25933 Kjellaug Aalbotsjord 93490195
ole.aalb@nax.no
2022-02-20
2022-02-22
2023-05-31
125 B 7063 Ole Aalbotsjord 92866820
ole.aalb@hotmail.com
2022-02-20
2022-02-22
2025-05-31
126 D 24630 Tom Aastrøm 46416057
absolute_tom89@hotmail.com
2010-10-27
2010-11-16
2012-05-31