Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 A 21665 Christer Aker 47308863
christeraker@rocketmail.com
2014-06-01
2014-06-01
2023-05-31
2 B 25724 Klaus Jøran Amundsen 97038807
amundsenklaus@gmail.com
2018-09-25
2018-09-25
2023-05-31
3 D 27349 Kardo K Aziz 40630678
kardo_aziz@hotmail.no
2020-02-05
2020-02-05
4 C 6539 Maren Berg 99548898
maren_berg@msn.com
2009-07-01
2009-07-01
2013-05-31
5 C 21987 Thomas Birkeland 92226282
thomas.birkeland@kjeldsberg.no
2004-12-21
2004-12-21
2012-05-31
6 G 26368 Thora Bjarnøe Brandsegg 91714249
2015-03-09
2015-03-09
2023-05-31
7 F 6034 Johnny Bolland 95135510
johnbol@online.no
2006-07-03
2006-07-03
2020-05-31
8 C 24646 Hermod Brandsegg 91714249
hermod@brandsegg.no
2015-01-02
2015-01-02
2023-05-31
9 D 25446 Ola Braa 90595434
2019-01-04
2019-01-04
2022-05-31
10 C 21705 Daniel Bråthen 95111343
boyseren@yahoo.no
2018-08-22
2018-08-22
2023-05-31
11 E 26229 Rita Buran Spets 41410238
rita.buran@ntebb.no
2014-08-18
2014-08-18
12 E 26801 Kim Clausen 92233769
kimcl@online.no
2017-05-07
2017-05-07
2021-05-31
13 A 24221 Patrick Gimmestad Emblem 95170680
patrick.gimmestad@gmail.com
2017-06-01
2017-06-01
2023-05-31
14 D 27386 John Martin W Enger Petersen 97720150
martin.79@live.no
2020-06-30
2020-06-30
15 E 26036 Bjørg Ester Eriksen 97774220
b-eser@online.no
2022-06-01
2022-06-01
2023-05-31
16 C 22089 Mette Ertsgaard 40879013
m_ertsgaard@hotmail.com
2015-06-01
2015-06-01
2023-05-31
17 A 6777 Grethe Walstad Fosseide 47637899
grethefo_2@hotmail.com
2002-05-25
2002-05-25
2023-05-31
18 D 1008 Magnar Fosseide 97523387
ma-foss@online .no
2022-06-01
2022-06-01
2023-05-31
19 E 20556 Martin Fosseide 93455418
martinfosso@hotmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2014-05-31
20 B 1021 Tove Walstad Fosseide 95141781
ma-foss@online.no
2002-06-01
2002-06-01
2023-05-31
21 B 3102 Olav Gimse 90208008
olavgim@online.no
2002-06-01
2002-06-01
2023-05-31
22 D 25910 Sandra Marie Gimse 48214421
2013-05-29
2013-05-29
2021-05-31
23 B 6443 Jan Gjengstø
2022-10-16
2022-10-16
2023-05-31
24 F 27750 Noel Haglund Torgersen +46723710238
turtore@msn.com
2022-10-16
2022-10-16
2023-05-31
25 D 27703 Lars Halderager 90788224
larshalderager@gmail.com
2022-08-29
2022-08-29
2023-05-31
26 G 27180 Tobias Ramlo Halseth 96910918
heidi-ramlo.halseth@malvik.kommune.no
2019-04-20
2019-05-17
2023-05-31
27 E 31415 Marius Hammer 91596684
mariusjhammer@hotmail.com
2008-04-24
2008-04-24
2013-05-31
28 D 27359 Ronny Hammer
ronnham@hotmail.com
2020-03-08
2020-03-08
29 D 27666 Per Asbjørn Haugdal 92034418
phaugdal@gmail.com
2022-06-03
2022-06-03
2023-05-31
30 F 26363 Ailin Hivand Vonheim 95764779
mona.hivand@gmail.com
2015-03-02
2015-03-02
2023-05-31
31 A 22778 Stian Hoff 94977080
stian_hoff_94@hotmail.com
2020-07-21
2020-07-21
2023-05-31
32 D 4225 Ola Houmstuen
2017-05-23
1990-01-01
33 A 6092 Jon M. Ingebrigtsen 92620388
ingebrigtsen123@gmail.com
2010-12-08
2010-12-08
2023-05-31
34 C 21902 Johan Jacobsen 97179512
johanjacobsen2@hotmail.com
2004-06-01
2004-06-01
2023-05-31
35 D 20939 Tore Jacobsen
2017-05-26
2003-06-01
0000-00-00
36 A 20558 Åse Jacobsen 95215586
aaseja89@gmail.com
2002-12-17
2002-12-17
2023-05-31
37 A 20583 Christer Jakobsen 95876941
cj_er007@hotmail.com
2018-09-25
2018-09-25
2023-05-31
38 D 24662 Knut Jakobsen 92081628
knjak2@online.no
2008-09-09
2008-09-09
39 E 22090 Ragnhild Jarsve 40878136
rjarsve@hotmail.com
2015-06-01
2015-06-01
2017-05-31
40 B 22986 Bård Jenssen 97701822
barjens@online.no
2014-05-15
2014-06-01
2023-05-31
41 A 26183 Anders Johansen 47688587
anders719@hotmail.com
2022-11-02
2022-11-02
2023-05-31
42 B 24684 Frank Robert Johansen 91125339
frank-r2@online.no
2022-06-01
2022-06-01
2023-05-31
43 E 26920 Benjamin Johnsen
2017-12-20
2017-12-20
2023-05-31
44 A 6242 Jan Helge Johnsen 91990157
bodo1964@hotmail.no
2022-06-01
2022-06-01
2023-05-31
45 D 27033 Jan Willy Johnsen 92064711
janwilly@hotmail.com
2018-08-20
2018-08-20
2022-05-31
46 D 26313 Hans Jørgen Jonassen 92030282
hjoerg-j@online.no
2014-12-26
2014-12-26
47 D 27179 Trygve Kielland 45279466
tor-kiel@hotmail.com
2019-05-14
2019-05-17
2023-05-31
48 B 20059 Christian Kleveland 45425270
christian.kleveland@hotmail.com
2021-06-04
2021-06-28
2023-05-31
49 A 6664 Stig Kleveland 92658440
stigok@getmail.no
2021-06-04
2021-06-04
2023-05-31
50 D 27670 Morten Klungerbo 90648222
ha-klun@online.no
2022-06-10
2022-06-10
2023-05-31
51 C 20169 Marit Lillebudal 91192696
maritlillebudal@gmail.com
2011-06-27
2011-06-28
2023-05-31
52 E 27099 One Andrea Lindstad 95129878
one_andrea@hotmail.com
2018-11-05
2018-11-05
2021-05-31
53 D 7013 Marianne Lundstrøm 98871228
kayey@online.no
2021-06-22
2021-06-22
2023-05-31
54 B 6663 Runar Marken Fredriksen 93043021
markenrunar@hotmail.com
2015-06-02
2015-06-02
2018-05-31
55 D 26903 Arthur Mason 48388508
arthur.l.mason@ntnu.no
2017-11-07
2017-11-07
56 B 22197 Pål Mastervik 94276544
paal_mastervik@hotmail.com
2017-06-07
2017-06-07
2018-05-31
57 E 27123 Marte Melvold 90909344
marmelvold@gmail.com
2019-01-08
2019-01-08
2023-05-31
58 D 26997 Thomas Myrvold Johnsen 90986868
thomasmyrvoldjohnsen@gmail.com
2018-05-26
2018-05-26
2022-05-31
59 A 6768 Tomi Niitti 91630749
tomi.niitti@yahoo.no
2009-07-20
2009-07-20
2023-05-31
60 D 24621 Alexander Nilsen 90636228
2019-06-01
2009-03-31
61 A 23601 Oddbjørn Nilsen 48387625
oddnil3@gmail.com
2019-06-01
2019-06-01
2023-05-31
62 F 26655 Mathias Alexander Nilssen 40235019
sirimarie.nilsen4@gmail.com
2016-09-12
2016-09-12
2023-05-31
63 C 2126 Ingrid Olsen 47663129
ingrid7059@hotmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2023-05-31
64 F 23514 Ronja Mørch Petersen 98808449
Ronja.petersen1997@gmail.com
2017-06-13
2017-06-13
2023-05-31
65 D 27298 Marcus W Pettersen 48469470
marcuswetters10@gmail.com
2019-11-18
2019-11-18
2023-05-31
66 E 27355 Heidi Ramlo 96910918
heidi-ramlo.halseth@malvik.kommune.no
2020-02-29
2020-02-29
67 B 2671 Jan Refsnes 90188001
jan.refsnes@trondelag-teater.no
2013-12-18
2013-12-18
2020-05-31
68 A 22597 Mathias Reinertsen 45864056
mathiasreinertsen@yahoo.no
2016-06-01
2016-06-01
2023-05-31
69 B 21388 Christian Ringnes 91771585
christian.ringnes@gmail.com
2003-06-01
2003-06-01
2016-05-31
70 F 24703 Gunnar Lund Rise 41522217
gunnar.lund.rise@gmail.com
2015-06-26
2015-06-26
2023-05-31
71 B 6257 Liv Grete Rundhaug 90595434
live67_bow@hotmail.com
2010-06-01
2010-06-18
2023-05-31
72 D 27352 Gaute Wierød Rønning 41612060
gaute.ronning@gmail.com
2020-02-18
2020-02-18
2021-05-31
73 B 20574 Rolf Arne Rønning 96793066
rarnro@hotmail.com
2012-10-11
2012-10-11
2023-05-31
74 F 24821 Ine Celin Rønningen 45398547
2015-06-02
2015-06-02
2022-05-31
75 E 24557 Morten Sjøli Gabrielsen 91617374
mortn_ti@hotmail.com
2009-02-24
2009-02-24
2013-05-31
76 C 25995 Hans Skaret 47174118
hks@cylmo.no
2013-09-23
2013-09-23
2023-05-31
77 E 20008 Mads Ove Skoglund 41206924
2011-06-18
2011-06-18
2015-05-31
78 B 23438 John Skogmo 92867751
skogmo7@hotmail.com
2007-09-17
2007-09-17
2019-05-31
79 F 27323 Dina-.Shehen Skogmo Aziz 40630678
2020-01-06
2020-01-06
2023-05-31
80 B 25767 Hanne Buran Spets 94244174
rune.spets@ntebb.no
2012-10-09
2012-10-09
2023-05-31
81 A 6164 Rune Spets 48133513
rune.spets@ntebb.no
2005-08-22
2005-08-22
2023-05-31
82 D 2756 Randi Storvold
2017-05-26
2002-06-01
0000-00-00
83 C 23252 Jonas Sundal 90025193
jonas-sundal@hotmail.com
2011-06-01
2011-06-10
2014-05-31
84 G 25912 Robin Sundberg Clausen 93053223
veronica1979@hotmail.com
2013-05-29
2013-05-29
2023-05-31
85 E 25911 Tobias Sundberg Clausen 93053223
veronica1979@hotmail.com
2013-05-29
2013-05-29
2022-05-31
86 D 27665 Jan Thomassen 92822777
jan.thomassen1947@gmail.com
2022-06-03
2022-06-03
2023-05-31
87 B 22204 Stian L. Tjønndal 99369084
king-stian@hotmail.com
2015-08-03
2015-08-03
2020-05-31
88 A 3688 Tore Torgersen 97869546
turtore@msn.com
2013-06-01
2013-06-03
2023-05-31
89 D 26712 Jonas Tronsen 93879350
jonas@tronsen.no
2016-12-13
2016-12-13
2019-05-31
90 C 24401 Torill Tvedt 93407138
ttorill@broadpark.no
2015-06-01
2015-06-01
2021-05-31
91 B 6124 Stig Tømmerås 40888917
2002-06-01
2002-06-01
2015-05-31
92 C 7141 Dag Ulriksen 99498125
pal3k@hotmail.com
2012-07-15
2013-06-03
2014-05-31
93 B 20995 Eivind Vermøy 48000625
Vermei@hotmail.com
2017-06-01
2017-06-01
2023-05-31
94 D 24661 Nils Villadsen 98283631
nvilla@online.no
2008-09-09
2008-09-09
95 D 27751 Ole Sivert Walseth 41163383
oswa@online.no
2022-10-16
2022-10-16
2023-05-31
96 D 20552 Lene Angen Walstad 92080927
2011-05-31
2011-05-31
2012-05-31
97 B 22206 Patrik Angen Walstad 41758730
patrik_walstad@hotmail.com
2004-06-01
2004-06-01
2019-05-31
98 A 1020 Per-Einar Walstad 93098167
pelle@centrumbowling.no
2002-06-01
2002-06-01
2023-05-31
99 D 27669 Per Johan Wisløff 41268881
perjw52@gmail.com
2022-06-10
2022-06-10
100 E 26314 Kristin J Wittner 92825352
kristinjwittner@gmail.com
2014-12-26
2014-12-26
101 E 27760 Eunkyong Youn 48223419
youneunkyong@yahoo.no
2022-10-22
2022-10-22
2023-05-31