Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 A 24758 Adrian Kindervaag 90069195
adrian.kindervaag@hotmail.com
2023-06-01
2023-06-01
2024-05-31
2 A 21665 Christer Aker 47308863
christeraker@rocketmail.com
2014-06-01
2014-06-01
2025-05-31
3 B 25724 Klaus Jøran Amundsen 97038807
amundsenklaus@gmail.com
2018-09-25
2018-09-25
2025-05-31
4 D 27893 Martin Aure 95285115
Mrmmusic@hotmail.com
2023-06-03
2023-06-03
2024-05-31
5 C 6539 Maren Berg 99548898
maren_berg@msn.com
2009-07-01
2009-07-01
2013-05-31
6 C 21987 Thomas Birkeland 92226282
thomas.birkeland@kjeldsberg.no
2004-12-21
2004-12-21
2012-05-31
7 F 6034 Johnny Bolland 95135510
johnbol@online.no
2006-07-03
2006-07-03
2020-05-31
8 D 24646 Hermod Brandsegg 91714249
hbrandsegg@gmail.com
2015-01-02
2015-01-02
2024-05-31
9 D 25446 Ola Braa 90595434
2019-01-04
2019-01-04
2022-05-31
10 C 21705 Daniel Bråthen 95111343
boyseren@yahoo.no
2018-08-22
2018-08-22
2024-05-31
11 E 26229 Rita Buran Spets 41410238
rita.buran@ntebb.no
2014-08-18
2014-08-18
12 B 24221 Patrick Gimmestad Emblem 95170680
patrick.gimmestad@gmail.com
2017-06-01
2017-06-01
2023-05-31
13 E 28035 Anna Emilie Engebretsen 97548167
aee1997@hotmail.com
2024-02-14
2024-02-14
14 D 26036 Bjørg Ester Eriksen 97774220
b-eser@online.no
2022-06-01
2022-06-01
2025-05-31
15 B 22089 Mette Ertsgaard 40879013
m_ertsgaard@hotmail.com
2015-06-01
2015-06-01
2025-05-31
16 A 6777 Grethe Walstad Fosseide 47637899
grethefo_2@hotmail.com
2002-05-25
2002-05-25
2025-05-31
17 C 1008 Magnar Fosseide 97523387
ma-foss@online .no
2022-06-01
2022-06-01
2024-05-31
18 E 20556 Martin Fosseide 93455418
martinfosso@hotmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2014-05-31
19 B 1021 Tove Walstad Fosseide 95141781
ma-foss@online.no
2002-06-01
2002-06-01
2025-05-31
20 D 27824 Raymond Gabrielsen 91805102
Rayminister@hotmail.com
2023-01-23
2023-01-23
21 B 3102 Olav Gimse 90208008
olavgim@online.no
2002-06-01
2002-06-01
2025-05-31
22 B 6443 Jan Gjengstø
2022-10-16
2022-10-16
2025-05-31
23 B 27750 Noel Haglund Torgersen +46723710238
turtore@msn.com
2022-10-16
2022-10-16
2025-05-31
24 D 27703 Lars Halderager 90788224
larshalderager@gmail.com
2022-08-29
2022-08-29
2023-05-31
25 G 27180 Tobias Ramlo Halseth 96910918
heidi-ramlo.halseth@malvik.kommune.no
2019-04-20
2019-05-17
2025-05-31
26 E 31415 Marius Hammer 91596684
mariusjhammer@hotmail.com
2008-04-24
2008-04-24
2013-05-31
27 D 27666 Per Asbjørn Haugdal 92034418
phaugdal@gmail.com
2022-06-03
2022-06-03
2024-05-31
28 D 27825 Andreas Hergren 94420805
ahergren@gmail.com
2023-01-23
2023-01-23
29 C 23387 Arnt Hindøien 98643862
arnt-henry@hotmail.com
2023-04-01
2023-04-01
2024-05-31
30 A 22778 Stian Hoff 94977080
stian.hoff.94@gmail.com
2020-07-21
2020-07-21
2025-05-31
31 A 6502 Sturla Holmlimo 99724211
sturla@holmlimo.no
2024-06-03
2024-06-03
2024-05-31
32 A 6502 Sturla Holmlimo 99724211
sturla@holmlimo.no
2023-06-01
2024-06-03
2024-05-31
33 D 4225 Ola Houmstuen
2017-05-23
1990-01-01
34 B 6092 Jon M. Ingebrigtsen 92620388
ingebrigtsen123@gmail.com
2010-12-08
2010-12-08
2024-05-31
35 C 21902 Johan Jacobsen 97179512
johanjacobsen2@hotmail.com
2004-06-01
2004-06-01
2023-05-31
36 D 20939 Tore Jacobsen
2017-05-26
2003-06-01
37 A 20558 Åse Jacobsen 95215586
aaseja89@gmail.com
2002-12-17
2002-12-17
2024-05-31
38 D 24662 Knut Jakobsen 92081628
knjak2@online.no
2008-09-09
2008-09-09
39 E 22090 Ragnhild Jarsve 40878136
rjarsve@hotmail.com
2015-06-01
2015-06-01
2017-05-31
40 B 22986 Bård Jenssen 97701822
barjens@online.no
2014-05-15
2014-06-01
2025-05-31
41 A 26183 Anders Johansen 47688587
anders719@hotmail.com
2022-11-02
2022-11-02
2025-05-31
42 B 24684 Frank Robert Johansen 91125339
frank-r2@online.no
2022-06-01
2022-06-01
2025-05-31
43 E 26920 Benjamin Johnsen
2017-12-20
2017-12-20
2024-05-31
44 A 6242 Jan Helge Johnsen 91990157
bodo1964@hotmail.no
2022-06-01
2022-06-01
2025-05-31
45 E 27033 Jan Willy Johnsen 92064711
janwilly@hotmail.com
2018-08-20
2018-08-20
2022-05-31
46 A 24894 Arnar David Jonsson 40602537
2023-09-29
2023-09-29
2017-05-31
47 D 27670 Morten Klungerbo 90648222
ha-klun@online.no
2022-06-10
2022-06-10
2024-05-31
48 D 27966 Arne Edgar Larsen 92472862
arnisting59@hotmail.com
2023-09-29
2023-09-29
49 C 20169 Marit Lillebudal 91192696
maritlillebudal@gmail.com
2011-06-27
2011-06-28
2025-05-31
50 E 27099 One Andrea Lindstad 95129878
one_andrea@hotmail.com
2018-11-05
2018-11-05
2021-05-31
51 D 7013 Marianne Lundstrøm 98871228
kayey@online.no
2021-06-22
2021-06-22
2025-05-31
52 E 27021 Marte Malm 90412280
malmmarte@gmail.com
2023-03-06
2024-06-03
2025-05-31
53 E 27021 Marte Malm 90412280
malmmarte@gmail.com
2024-06-03
2024-06-03
2025-05-31
54 F 27123 Marte Melvold 90909344
marmelvold@gmail.com
2019-01-08
2019-01-08
2023-05-31
55 C 27194 Lena Haram Mittet 41562145
lemi@equinor.com
2023-06-01
2023-06-01
2025-05-31
56 A 27035 Magnus Haram Mittet 90512106
rm@emgs.com
2023-04-30
2023-04-30
2025-05-31
57 C 27216 Rune Mittet 90512106
mittet.rune@gmail.com
2023-06-01
2023-06-01
2025-05-31
58 D 28094 Aleksander Nessan 94240414
aleksander.nessan@gmail.com
2024-06-11
2024-06-11
59 A 6768 Tomi Niitti 91630749
tomi.niitti@yahoo.no
2009-07-20
2009-07-20
2025-05-31
60 D 24621 Alexander Nilsen 90636228
2019-06-01
2009-03-31
61 E 28043 Awatef Adele Nilsen 47329264
awatef.nilsen@outlook.com
2024-02-29
2024-02-29
62 C 2126 Ingrid Olsen 47663129
ingrid7059@hotmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2024-05-31
63 E 24797 Lise Mørch Petersen 41208719
tostropa@gmail.com
2023-08-15
2023-08-15
2024-05-31
64 D 23514 Ronja Mørch Petersen 98808449
Ronja.petersen1997@gmail.com
2017-06-13
2017-06-13
2024-05-31
65 E 27355 Heidi Ramlo 96910918
heidi-ramlo.halseth@malvik.kommune.no
2020-02-29
2020-02-29
66 B 2671 Jan Refsnes 90188001
jan.refsnes@trondelag-teater.no
2013-12-18
2013-12-18
2020-05-31
67 A 22597 Mathias Reinertsen 45864056
mathiasreinertsen@yahoo.no
2016-06-01
2016-06-01
2024-05-31
68 B 21388 Christian Ringnes 91771585
christian.ringnes@gmail.com
2003-06-01
2003-06-01
2016-05-31
69 F 24703 Gunnar Lund Rise 41522217
gunnar.lund.rise@gmail.com
2015-06-26
2015-06-26
2023-05-31
70 B 6257 Liv Grete Rundhaug 90595434
live67_bow@hotmail.com
2010-06-01
2010-06-18
2025-05-31
71 B 27352 Gaute Wierød Rønning 41612060
gaute.ronning@gmail.com
2020-02-18
2020-02-18
2024-05-31
72 C 20574 Rolf Arne Rønning 96793066
rarnro@hotmail.com
2012-10-11
2012-10-11
2023-05-31
73 E 24557 Morten Sjøli Gabrielsen 91617374
mortn_ti@hotmail.com
2009-02-24
2009-02-24
2013-05-31
74 C 25995 Hans Skaret 47174118
hks@cylmo.no
2013-09-23
2013-09-23
2024-05-31
75 E 20008 Mads Ove Skoglund 41206924
2011-06-18
2011-06-18
2015-05-31
76 B 25767 Hanne Buran Spets 94244174
rune.spets@ntebb.no
2012-10-09
2012-10-09
2024-05-31
77 B 6164 Rune Spets 48133513
rune.spets@ntebb.no
2005-08-22
2005-08-22
2024-05-31
78 D 2756 Randi Storvold
2017-05-26
2002-06-01
79 C 23252 Jonas Sundal 90025193
jonas-sundal@hotmail.com
2011-06-01
2011-06-10
2014-05-31
80 E 25911 Tobias Sundberg Clausen 93053223
veronica1979@hotmail.com
2013-05-29
2013-05-29
2022-05-31
81 E 27665 Jan Thomassen 92822777
jan.thomassen1947@gmail.com
2022-06-03
2022-06-03
2024-05-31
82 A 3688 Tore Torgersen 97869546
turtore@msn.com
2013-06-01
2013-06-03
2024-05-31
83 C 24401 Torill Tvedt 93407138
ttorill@broadpark.no
2015-06-01
2015-06-01
2021-05-31
84 C 7141 Dag Ulriksen 99498125
pal3k@hotmail.com
2012-07-15
2013-06-03
2014-05-31
85 B 20995 Eivind Vermøy 48000625
Vermei@hotmail.com
2017-06-01
2017-06-01
2024-05-31
86 D 24661 Nils Villadsen 98283631
nvilla@online.no
2008-09-09
2008-09-09
87 D 27751 Ole Sivert Walseth 41163383
oswa@online.no
2022-10-16
2022-10-16
2023-05-31
88 D 20552 Lene Angen Walstad 92080927
2011-05-31
2011-05-31
2012-05-31
89 B 22206 Patrik Angen Walstad 41758730
patrik_walstad@hotmail.com
2004-06-01
2004-06-01
2019-05-31
90 A 1020 Per-Einar Walstad 93098167
pelle@centrumbowling.no
2002-06-01
2002-06-01
2025-05-31
91 D 27669 Per Johan Wisløff 41268881
perjw52@gmail.com
2022-06-10
2022-06-10
92 E 27760 Eunkyong Youn 48223419
youneunkyong@yahoo.no
2022-10-22
2022-10-22
2023-05-31
93 D 27862 Max Zettergren 90754358
zzettergren@icloud.com
2023-04-06
2023-04-06
94 A 26197 Max Østbergh 95041475
ostbergh.official@gmail.com
2024-06-03
2024-06-03
2024-05-31