Grenland BK Logo.JPG

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

2.Divisjon Avdeling B 2023-2024

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTBanep.Kampp.
1EvjeABK36655176208,3111010108,021,0
2SølvkulaBuBK43177224192,81472584,016,0
3Drammen TigersBuBK42569224190,01460877,012,0
4LarvikVTBK41176208198,01360777,012,0
5GokstadVTBK39203208188,51360771,012,0
6FredrikstadØBK34480176195,91160566,012,0
7GrenlandVTBK36474192190,01250774,010,0
8SandnesRBK31580176179,41141657,09,0
9MossØBK32649176185,51140762,08,0
10HaugesundRBK29764160186,01040643,08,0