Grenland BK Logo.JPG

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 Eileen Akerbø Fransson 40613113
jlaroenn@online.no
2020-06-22

2 C 27410 Steffen Annfinsen 47623707
Steffenannfinsen@gmail.com
2020-09-03
2020-09-03
2024-05-31
3 F 28050 Leander Barth Mørkesdal 41102821
leander.morkesdal@protonmmail.com
2024-03-15
2024-03-15
2024-05-31
4 B 27512 Jon-Evert Calumpang Atienza 46513791
Atienzajonevert@gmail.com
2021-08-13
2021-08-13
2024-05-31
5 E 27859 Anita Skjelvan Deila 46933596
anitaskjelvan@yahoo.com
2023-03-03
2023-03-24
2024-05-31
6 Dagfinn Skjelvan Deila 40466951
Dagfinn@grenlandutleie.no
2023-03-03

7 D 27767 Theodor Skjelvan Deila 46933596
anitaskjelvan@yahoo.com
2022-10-31
2022-11-02
2024-05-31
8 G 28069 Timian Skjelvan Deila 46933596
anitaskjelvan@yahoo.com
2024-05-01
2024-05-01
2024-05-31
9 D 28020 Benjamin Deila Olsen 45482508
benjamin.bmw@outlook.com
2024-01-05
2024-01-05
2024-05-31
10 C 27765 Mia Martinez Fallmyr 46838365
miamfallmyr@gmail.com
2022-08-18
2022-10-31
2024-05-31
11 Thea Fransson-Larønningen
2020-06-22

12 B 25882 Tobias Fransson-Larønningen 96013873
Tobfra@online.no
2013-02-06
2013-04-10
2024-05-31
13 F 28026 Robin Fridtjofsen 46536288
robin.fridtjofsen@hotmail.com
2024-01-26
2024-01-26
2024-05-31
14 D 15569 Odd Granseth 90058207
odd.granseth@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2024-05-31
15 F 27831 Bastian Gaarden-Deila 92051314
anette.deila@yahoo.no
2023-12-22
2023-12-22
2024-05-31
16 E 25951 Martin Gaaserud 41672671
m.gaase@hotmail.com
2013-08-16
2013-08-16
2024-05-31
17 D 15470 Norman Hagen 40407562
nohagmobil@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2023-05-31
18 C 25002 Halvor Olav Halvorsen 90034280
Halvor.Olav.Halvorsen@sf-nett.no
2015-09-23
2015-09-23
2024-05-31
19 F 25253 Hege Halvorsen Ålgårdstad 92248166
hege-h@online.no
2010-06-03
2010-12-12
2013-05-31
20 Ellen Hansen 90150141
ell-h2@online.no
2017-12-17

21 E 26336 Petter Hansen 91139803
petterh2808@gmail.com
2015-01-27
2015-01-27
2024-05-31
22 Tore Hansen 91139803
toh13@online.no
2015-09-21

23 C 15252 Einar Hartveit 91345535
lihartv@gmail.com
2007-05-31
2007-05-31
2024-05-31
24 E 22528 Øyvind Haugom 48130212
Haugom56@icloud.com
2018-09-11
2018-09-11
2024-05-31
25 C 27811 Hans-Christian Heimholt-Torgersen 47979895
hanschristian2006@gmail.com
2023-01-13
2023-01-13
2024-05-31
26 F 27954 Jesper Hovden 99167681
silje.isaksen@gmail.com
2023-09-16
2023-09-16
2024-05-31
27 D 27197 Erik Mario Andrè Ical - Ellefsen 46912738
grenland@icalellefsen.no
2022-09-19
2022-09-19
2024-05-31
28 D 28001 Dag Jensen 48048600
djensen@online.no
2023-11-24
2023-11-24
2024-05-31
29 Gerd Kjeldsrud 41268722
gerdkjelsrud@yahoo.no
2014-01-29

30 G 28014 Elion Larsen Haxhiu 47309547
haxhiurihan@gmail.com
2023-12-07
2023-12-07
2024-05-31
31 F 27785 Merita Larsen Haxhiu 40080495
mlarsenhaxhiu@gmail.com
2022-11-23
2022-11-23
2024-05-31
32 Gunn Randi Larønningen 93201204
gunn.laronningen@me.com
2019-09-27

33 Jon Larønningen 90188754
jlaroenn@online.no
2020-06-22

34 B 16268 Odd Larønningen 97657981
odd.laronningen@sf-nett.no
2002-06-01
2002-06-01
2024-05-31
35 D 22473 Ole Kristian Tonning Leivdal 98470215
olekristian_17@yahoo.no
2023-07-02
2023-07-02
2024-05-31
36 Anne Cathrine Lyngstad 99463774
Cathrinele@hotmail.com
2022-08-18

37 C 26293 Reimon Løvsjø 48256263
rei.mon@live.no
2014-11-11
2014-11-11
2024-05-31
38 D 14471 Egil Allan Marthinussen 92038804
egilallanmart@gmail.com
2024-02-09
2024-02-09
2016-05-31
39 B 26125 Kristian Meidel Hansen 95869752
kristian.meidel.hansen@gmail.com
2014-01-21
2014-01-21
2024-05-31
40 C 25260 Kjell Ivar Mesics 90608804
kimess11@gmail.com
2011-01-05
2011-01-05
2024-05-31
41 E 5003 Ellen Munkvold 97762625
ellen.munkvold@gmail.com
2023-11-03
2023-11-03
2024-05-31
42 C 15116 Rune Måsø 93053254
runmaaso@icloud.com
2024-01-20
2024-01-20
2024-05-31
43 D 28002 Trond Nilsen 92223053
trond.nilsen64@gmail.com
2023-11-24
2023-11-24
2024-05-31
44 Ingjerd Nomme 92211543
ingj.nomme@gmail.com
2020-10-20

45 Jørgen Nomme 90512318
jorgen.nomme@gmail.com
2020-10-20

46 E 27245 Jørgen Alexander Nomme 92211543
ingj.nomme@gmail.com
2019-08-28
2019-08-28
2024-05-31
47 C 27489 Tei Nordholm 98861607
Teinordholm18@outlook.com
2021-03-15
2021-03-15
2024-05-31
48 Inger Olsen 48064686
i-03@online.no
2023-03-15

49 D 27589 Mardin Saidi 95152126
kanijamil73@yahoo.no
2021-11-17
2021-11-17
2024-05-31
50 F 28049 Sebastian Sandheim-Rønning 41333417
Stian@motortechnik.no
2024-03-15
2024-03-15
2024-05-31
51 Kristian Støland 91636363
s-transp@online.no
2022-08-18

52 E 24998 Christine Thomassen Alme 95245149
Christineathomassen@gmail.com
2018-08-31
2018-08-31
2024-05-31
53 Josef Christofer Wingård 46644623
josefwingard@hotmail.com
2024-05-01

54 Anne Christine Øverland 97762515
anne.christi1@gmail.com
2023-03-03

55 D 27766 Martin Øverland Killie 97762515
anne.christi1@gmail.com
2022-10-31
2022-11-02
2024-05-31
56 F 25561 Benedikte Louise Forwall Ålgårdstad 92444241
benfor93a@me.com
2012-01-01
2016-05-20
2024-05-31
57 B 25000 Jørn Andre Ålgårdstad 91194412
aaalgaa@online.no
2010-05-05
2010-05-05
2024-05-31