Grenland BK Logo.JPG

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 D 26278 Morteza Amiri 96994255
Morris22Amiri@g-mail.com
2014-10-21
2014-10-21
2015-05-31
2 C 22284 Ole Jonny Andersen 45419185
olejonnyandersn@hotmail.com
2017-09-05
2017-09-05
0000-00-00
3 F 26266 Sofia Arenas 45802908
thoraanette@Yahoo.no
2017-03-14
2017-03-14
2019-05-31
4 Eva Ballestad 98619057
eva.ballestad@hotmail.no
2017-12-17

5 E 25883 Mathias Ballestad 98619057
eva.ballestad@hotmail.no
2016-02-17
2016-02-17
2019-05-31
6 Trond Ballestad 45484726
Trond.Ballestad@hotmail.com
2017-12-17

7 C 26496 Sander Benden 45464202
sanderbenden22@gmail.com
2015-10-20
2015-10-20
2019-05-31
8 D 26691 Ole Meyer Bergkås 94190528
anne.meyer@epost.no
2016-11-15
2016-11-15
2019-05-31
9 E 25890 Andrea Brenne Standal 95833206
j-stand@online.no
2013-04-23
2013-04-23
2017-05-31
10 D 26292 Martin Bringsværd 40486467
Martin_mentos@hotmail.no
2014-11-11
2014-11-11
2019-05-31
11 E 26571 Edvin Martinsen Brynhildsen 98651742
Brynhildsen@live.no
2016-03-29
2016-03-29
2019-05-31
12 Harald Brynhildsen 92888432
2017-11-10

13 Live Brynhildsen 98651742
2017-11-10

14 F 26866 Marcus Denslow 45054465
alet.karlsen@woodgroup.com
2017-09-05
2017-09-05
2019-05-31
15 D 26740 Henrik Drageset 93684441
henrikaunebakk@gmail.com
2017-01-24
2017-01-24
2019-05-31
16 E 26290 Ole Jørgen Eckoff 90275811
saftflaske123@gmail.com
2014-11-04
2014-11-04
2018-05-31
17 Lars Helge Fransson 93487251
Laqssefranc@g-mail.om
2018-02-06

18 Gunn Fransson Akerbø 90608883
lassefranc@g-mail.com
2018-02-06

19 C 25958 Anders Galterudhøgda 94890991
linda12_norway@hotmail.no
2013-08-27
2013-08-27
2017-05-31
20 Erik Galterudhøgda 90760041
Erik.Morris@hotmail.com
2015-10-02

21 Stefi Galterudhøgda 40643480
2015-10-02

22 E 15569 Odd Granseth 90058207
odd.granseth@online.no
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
23 C 24217 Hans Arild Grønstad 95022325
hassegronstad@hotmail.com
2008-08-21
2008-08-21
2016-05-31
24 F 25951 Martin Gaaserud 41672671
m.gaase@hotmail.com
2013-08-16
2013-08-16
2018-05-31
25 C 15470 Norman Hagen 40407562
nohag@online.no
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
26 C 25002 Halvor Olav Halvorsen 90034280
Halvor.Olav.Halvorsen@sf-nett.no
2015-09-23
2015-09-23
2019-05-31
27 F 25253 Hege Halvorsen Ålgårdstad 92248166
hege-h@online.no
2010-06-03
2010-12-12
2013-05-31
28 E 26515 Anniken Vik Hansen 98438294
Anniken1303@hotmail.no
2015-11-20
2015-11-20
2018-05-31
29 Ellen Hansen 90150141
2017-12-17

30 E 26125 Kristian Hansen 95869752
Kristian.Meidel.Hansen@gmail.com
2014-01-21
2014-01-21
2018-05-31
31 E 26336 Petter Hansen 91139803
toh13@online.no
2015-01-27
2015-01-27
2019-05-31
32 B 21158 Thomas Rode Hansen 40555213
trodeh@gmail.com
2011-07-26
2011-09-20
2016-05-31
33 Tore Hansen 91139803
toh13@online.no
2015-09-21

34 B 15252 Einar Hartveit 91345535
lihartv@gmail.com
2007-05-31
2007-05-31
2019-05-31
35 D 15428 Christopher Hobæk 47226080
chris.hobaek@gmail.com
2015-11-28
2015-11-28
2016-05-31
36 D 16344 Kenneth Jensen 98427735
Kenjen3@online.no
2017-03-07
2017-03-07
2017-05-31
37 Gerd Kjeldsrud 41268722
gerdkjelsrud@yahoo.no
2014-01-29

38 Ronja Kjær Grønstad 95022325
hassegronstad@hotmail.com
2014-03-13

39 Tiril Kjær Grønstad 95022325
hassegronstad@hotmail.com
2013-02-25

40 B 16268 Odd Larønningen 97657981
odd.laronningen@sf-nett.no
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
41 D 25882 Tobias Fransson Larønningen 96013873
tobfra@online.no
2013-02-06
2013-04-10
2019-05-31
42 D 25001 Morten Lund 97717065
Mor.Lund@hotmail.com
2010-05-05
2014-05-28
2017-05-31
43 D 26293 Reimon Løvsjø 48256263
rei.mon@live.no
2014-11-11
2014-11-11
2017-05-31
44 D 14471 Egil Allan Marthinussen 92038804
egilallanmart@gmail.com
2010-05-11
2010-06-30
2016-05-31
45 C 25260 Kjell Ivar Mesics 90608804
kimess11@gmail.com
2011-01-05
2011-01-05
2019-05-31
46 C 15116 Rune Måsø 93053254
runmaaso@online.no
2017-10-14
2017-10-14
2018-05-31
47 F 26885 Tobias Nordfonn 98689059
tone1977@live.no
2017-09-21
2017-09-21
2018-05-31
48 F 26729 Teodor Skifjeld 99646621
Kajas£online.no
2017-01-18
2017-01-18
2019-05-31
49 D 21719 John Andre Steinhaug 90895909
joanstei@online.no
2018-01-30
2018-01-30
2019-05-31
50 D 25656 Jan Olav Strømsvaag 41807769
janstrom@gmail.com
2012-03-26
2012-05-09
2016-05-31
51 C 26270 Fredrik Eik Søgnen 48353166
Fes221099@hotmail.no
2014-10-10
2014-10-10
2018-05-31
52 E 26867 Karl-Fredrik Velle 41425526
karl-fredrik.velle@nif.idrett.no
2017-09-09
2017-09-09
2018-05-31
53 F 25561 Benedikte Louise Forwall Ålgårdstad 91194412
benfor@live.no
2012-01-01
2016-05-20
2019-05-31
54 B 25000 Jørn Andre Ålgårdstad 91194412
aaalgaa@online.no
2010-05-05
2010-05-05
2019-05-31