Grenland BK Logo.JPG

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 D 26278 Morteza Amiri 96994255
Morris22Amiri@g-mail.com
2014-10-21
2014-10-21
2015-05-31
2 D 26266 Sofia Arenas 40212160
sofia_arenas_aas@hotmail.com
2017-03-14
2017-03-14
2019-05-31
3 Freddy Aunebakk Dahl 99691116
freddy-aunebakk@hotmail.com
2018-10-05

4 Eva Ballestad 98619057
eva.ballestad@hotmail.no
2017-12-17

5 E 25883 Mathias Ballestad 98619057
eva.ballestad@hotmail.no
2016-02-17
2016-02-17
2019-05-31
6 Trond Ballestad 45484726
Trond.Ballestad@hotmail.com
2017-12-17

7 C 26496 Sander Benden 45464202
sanderbenden22@gmail.com
2015-10-20
2015-10-20
2019-05-31
8 E 26292 Martin Bringsværd 40486467
Martin_mentos@hotmail.no
2014-11-11
2014-11-11
2019-05-31
9 E 26571 Edvin Martinsen Brynhildsen 98651742
Brynhildsen@live.no
2016-03-29
2016-03-29
2019-05-31
10 Harald Brynhildsen 92888432
2017-11-10

11 Live Brynhildsen 98651742
2017-11-10

12 Kristin Dahl 47076989
2018-10-05

13 Tove Dahl 95205412
2018-10-05

14 F 26866 Marcus Denslow 45054465
alet.karlsen@woodgroup.com
2017-09-05
2017-09-05
2019-05-31
15 E 26740 Henrik Drageset 93684441
henrikaunebakk@gmail.com
2017-01-24
2017-01-24
2019-05-31
16 Vanja Elisabeth Drageset 93424020
2018-10-05

17 Lars Helge Fransson 93487251
Laqssefranc@g-mail.om
2018-02-06

18 Gunn Fransson Akerbø 90608883
lassefranc@g-mail.com
2018-02-06

19 C 25958 Anders Galterudhøgda 94890991
linda12_norway@hotmail.no
2013-08-27
2013-08-27
2017-05-31
20 Erik Galterudhøgda 90760041
Erik.Morris@hotmail.com
2015-10-02

21 E 15569 Odd Granseth 90058207
odd.granseth@online.no
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
22 C 24217 Hans Arild Grønstad 95022325
hassegronstad@hotmail.com
2008-08-21
2008-08-21
2016-05-31
23 F 25951 Martin Gaaserud 41672671
m.gaase@hotmail.com
2013-08-16
2013-08-16
2019-05-31
24 C 15470 Norman Hagen 40407562
nohag@online.no
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
25 C 25002 Halvor Olav Halvorsen 90034280
Halvor.Olav.Halvorsen@sf-nett.no
2015-09-23
2015-09-23
2019-05-31
26 F 25253 Hege Halvorsen Ålgårdstad 92248166
hege-h@online.no
2010-06-03
2010-12-12
2013-05-31
27 Ellen Hansen 90150141
2017-12-17

28 E 26125 Kristian Hansen 95869752
Kristian.Meidel.Hansen@gmail.com
2014-01-21
2014-01-21
2018-05-31
29 E 26336 Petter Hansen 91139803
toh13@online.no
2015-01-27
2015-01-27
2019-05-31
30 Tore Hansen 91139803
toh13@online.no
2015-09-21

31 C 15252 Einar Hartveit 91345535
lihartv@gmail.com
2007-05-31
2007-05-31
2019-05-31
32 E 22528 Øyvind Haugom 48130212
2018-09-11
2018-09-11
2019-05-31
33 D 16237 Ove Steinar Hjelen 46123450
ove@hjelen.net
2018-09-11
2018-09-11
2019-05-31
34 Gerd Kjeldsrud 41268722
gerdkjelsrud@yahoo.no
2014-01-29

35 Ronja Kjær Grønstad 95022325
hassegronstad@hotmail.com
2014-03-13

36 Tiril Kjær Grønstad 95022325
hassegronstad@hotmail.com
2013-02-25

37 B 16268 Odd Larønningen 97657981
odd.laronningen@sf-nett.no
2002-06-01
2002-06-01
2019-05-31
38 C 25882 Tobias Fransson Larønningen 96013873
tobfra@online.no
2013-02-06
2013-04-10
2019-05-31
39 D 25001 Morten Lund 97717065
Mor.Lund@hotmail.com
2010-05-05
2014-05-28
2017-05-31
40 C 26293 Reimon Løvsjø 48256263
rei.mon@live.no
2014-11-11
2014-11-11
2019-05-31
41 D 14471 Egil Allan Marthinussen 92038804
egilallanmart@gmail.com
2010-05-11
2010-06-30
2016-05-31
42 C 25260 Kjell Ivar Mesics 90608804
kimess11@gmail.com
2011-01-05
2011-01-05
2019-05-31
43 C 15116 Rune Måsø 93053254
runmaaso@online.no
2017-10-14
2017-10-14
2019-05-31
44 D 27030 Tam Nguyen 98438436
thunder_111@hotmail.com
2018-08-17
2018-08-17
2019-05-31
45 Finn Rød 92261250
2018-10-05

46 D 27042 Jan Willy Rønningen 45060945
janwilly3006@outlook.com
2018-08-29
2018-08-29
2019-05-31
47 D 21719 John Andre Steinhaug 90895909
joanstei@online.no
2018-01-30
2018-01-30
2019-05-31
48 D 25656 Jan Olav Strømsvaag 41807769
janstrom@gmail.com
2012-03-26
2012-05-09
2016-05-31
49 C 26270 Fredrik Eik Søgnen 48353166
Fes221099@hotmail.no
2014-10-10
2014-10-10
2018-05-31
50 D 24998 Christine Thomassen Alme 95245149
Christineathomassen@gmail.com
2018-08-31
2018-08-31
2011-05-31
51 F 27147 Jacob Halvorsen Tufte 47200132
Jacob_tufte@hotmail.com
2019-02-19
2019-02-19
2019-05-31
52 E 26515 Anna Vik 98438294
unianna1999@gmail.com
2015-11-20
2015-11-20
2018-05-31
53 D 27142 Dennis Lunde Warholm 40062404
Djdenilw@hotmail.com
2019-02-08
2019-02-08
54 F 25561 Benedikte Louise Forwall Ålgårdstad 91194412
benfor@live.no
2012-01-01
2016-05-20
2019-05-31
55 B 25000 Jørn Andre Ålgårdstad 91194412
aaalgaa@online.no
2010-05-05
2010-05-05
2019-05-31
56 D 27046 Ole Magne Aaltvedt 90950757
igaaltvedt@gmail.com
2018-08-31
2018-08-31
2019-05-31