Grenland BK Logo.JPG

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 Eileen Akebø Fransson
2020-06-22

2 D 26278 Morteza Amiri 96994255
Morris22Amiri@g-mail.com
2014-10-21
2014-10-21
2015-05-31
3 D 27410 Steffen Annfinsen 47623707
Steffenannfinsen@gmail.com
2020-09-03
2020-09-03
2021-05-31
4 E 25883 Mathias Ballestad 98619057
eva.ballestad@hotmail.no
2016-02-17
2016-02-17
2021-05-31
5 C 26496 Sander Benden 45464202
sanderbenden22@gmail.com
2015-10-20
2015-10-20
2021-05-31
6 E 26571 Edvin Martinsen Brynhildsen 98651742
Brynhildsen@live.no
2016-03-29
2016-03-29
2021-05-31
7 E 26740 Henrik Drageset 93684441
henrikaunebakk@gmail.com
2017-01-24
2017-01-24
2021-05-31
8 Lars Helge Fransson 93487251
Laqssefranc@g-mail.om
2018-02-06

9 Gunn Fransson Akerbø 90608883
lassefranc@g-mail.com
2018-02-06

10 Thea Fransson-Larønningen
2020-06-22

11 C 25882 Tobias Fransson-Larønningen 96013873
tobfra@online.no
2013-02-06
2013-04-10
2021-05-31
12 C 25958 Anders Galterudhøgda 94890991
linda12_norway@hotmail.no
2013-08-27
2013-08-27
2017-05-31
13 E 15569 Odd Granseth 90058207
odd.granseth@online.no
2002-06-01
2002-06-01
2021-05-31
14 C 24217 Hans Arild Grønstad 95022325
hassegronstad@hotmail.com
2008-08-21
2008-08-21
2016-05-31
15 F 25951 Martin Gaaserud 41672671
m.gaase@hotmail.com
2013-08-16
2013-08-16
2021-05-31
16 D 15470 Norman Hagen 40407562
nohagmobil@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2021-05-31
17 C 25002 Halvor Olav Halvorsen 90034280
Halvor.Olav.Halvorsen@sf-nett.no
2015-09-23
2015-09-23
2021-05-31
18 F 25253 Hege Halvorsen Ålgårdstad 92248166
hege-h@online.no
2010-06-03
2010-12-12
2013-05-31
19 Ellen Hansen 90150141
2017-12-17

20 D 26125 Kristian Hansen 95869752
Kristian.Meidel.Hansen@gmail.com
2014-01-21
2014-01-21
2021-05-31
21 D 26336 Petter Hansen 91139803
petterh2808@gmail.com
2015-01-27
2015-01-27
2021-05-31
22 Tore Hansen 91139803
toh13@online.no
2015-09-21

23 C 15252 Einar Hartveit 91345535
lihartv@gmail.com
2007-05-31
2007-05-31
2021-05-31
24 E 22528 Øyvind Haugom 48130212
Haugom56@icloud.com
2018-09-11
2018-09-11
2021-05-31
25 E 16237 Ove Steinar Hjelen 46123450
ove@hjelen.net
2018-09-11
2018-09-11
2021-05-31
26 Gerd Kjeldsrud 41268722
gerdkjelsrud@yahoo.no
2014-01-29

27 Ronja Kjær Grønstad 95022325
hassegronstad@hotmail.com
2014-03-13

28 Tiril Kjær Grønstad 95022325
hassegronstad@hotmail.com
2013-02-25

29 Gunn Randi Larønningen 93201204
gunn.laronningen@me.com
2019-09-27

30 Jon Larønningen
2020-06-22

31 B 16268 Odd Larønningen 97657981
odd.laronningen@sf-nett.no
2002-06-01
2002-06-01
2021-05-31
32 D 25881 Erik Lyngvard 91913707
erikedv@gmail.com
2020-11-20
2020-11-20
2021-05-31
33 C 26293 Reimon Løvsjø 48256263
rei.mon@live.no
2014-11-11
2014-11-11
2021-05-31
34 D 14471 Egil Allan Marthinussen 92038804
egilallanmart@gmail.com
2010-05-11
2010-06-30
2016-05-31
35 C 25260 Kjell Ivar Mesics 90608804
kimess11@gmail.com
2011-01-05
2011-01-05
2021-05-31
36 D 27030 Tam Nguyen 98438436
thunder_111@hotmail.com
2018-08-17
2018-08-17
2021-05-31
37 Ingjerd Nomme 92211543
ingj.nomme@gmail.com
2020-10-20

38 Jørgen Nomme 90512318
jorgen.nomme@gmail.com
2020-10-20

39 E 27245 Jørgen Alexander Nomme 92211543
ingj.nomme@gmail.com
2019-08-28
2019-08-28
2021-05-31
40 D 27489 Tei Nordholm 98861607
Teinordholm18@outlook.com
2021-03-15
2021-03-15
41 E 27042 Jan Willy Rønningen 45060945
janwilly3006@outlook.com
2018-08-29
2018-08-29
2021-05-31
42 D 25950 Ernst Egil Solgaard 94191343
Klubben@Grenlandbowling.no
2020-02-04
2013-08-16
43 F 27406 Silje Storholm Asmus 46306751
siljeasmusstorholm@gmail.com
2020-09-01
2020-09-01
2021-05-31
44 D 26270 Fredrik Eik Søgnen 48353166
Fes221099@hotmail.no
2014-10-10
2014-10-10
2018-05-31
45 D 24998 Christine Thomassen Alme 95245149
Christineathomassen@gmail.com
2018-08-31
2018-08-31
2021-05-31
46 E 27142 Dennis Lunde Warholm 40062404
djdenilw@hotmail.com
2019-02-08
2019-02-08
2021-05-31
47 F 25561 Benedikte Louise Forwall Ålgårdstad 92444241
benfor93a@me.com
2012-01-01
2016-05-20
2021-05-31
48 B 25000 Jørn Andre Ålgårdstad 91194412
aaalgaa@online.no
2010-05-05
2010-05-05
2021-05-31