CIMG0684.JPG

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

1.divisjon veteran 2021-2022

Pl.LagKretsPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1GlåmdalIBK27621120230,2880031,0
2Red CrownOBK24897120207,5870125,0
3MascotBBK24656120205,5860224,0
4TrondheimTBKr25361120211,3860223,0
5GjøvikIBK25167120209,7860222,0
6LarvikVTBK23685120197,4850320,0
7ElverumIBK24605120205,0841318,5
8FredrikstadØBK24256120202,1841316,5
9HallingkastBuBK23421120195,2831415,0
10HaugesundRBK23504120195,9831414,0*
11MunkenTBKr23411120195,1831414,0*
12StordBBK23356120194,6830513,0
13StrikeOBK24104120200,9830512,5
14DoraTBKr23490120195,8812510,0
15BekkelagetIBK23014120191,882069,0
16Verdal TBKr23672120197,381167,5
17SolørIBK22305120185,982067,0
18OrklaTBKr21540117184,181076,0