CIMG0684.JPG

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Osloliga 1. divisjon 2026-2027

Pl.LagPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1Lillestrøm 1467124194,622009,0
2Oslo 1451824188,222008,0
3Litego468024195,021016,0
4Red Crown 2456924190,421016,0
5Red Crown 1428624178,621015,0
6Frogner 1461324192,221014,0
7Oslo 2395824164,920022,0
8Fridtjof433424180,620020,0