CIMG0684.JPG

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Osloliga 3. divisjon 2026-2027

Pl.LagPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1Veitvet Seniorbowl 2412924172,022009,0
2Oslo 4365624152,322008,0
3Lillestrøm 5367124153,021017,0
4Oslo 6355624148,221015,0
5Red Crown 5387224161,321014,0
6Drammen Tigers200512167,111003,0
7Lillestrøm 4385024160,420022,0
8Oslo 5323124134,620021,0
9Veitvet Seniorbowl 3195612163,010011,0